آرشیو خبر کد خبر: 14337     

افزایش ون‌های ویژه معلولان در تهران

مهر
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی استان تهران، از افزایش ون‌های مناسب سازی شده در پایتخت همزمان با روز جهانی معلولان خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۶ آذر ساعت 09:50

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، محمدرضا اسدی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شهرداری تهران در بحث مناسب سازی معابر و اماکن، گفت: از سال گذشته تفاهمنامه‌ای فی مابین مناطق شهرداری تهران به امضاء رسید و در نهایت تلاش های خوبی در این بخش صورت گرفت.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلات معلولان در تهران موضوع تردد آنها در سطح شهر با وسایل نقیله عمومی بوده که در این زمینه با موانع بسیاری مواجه بوده اند.

اسدی با اشاره به ورود ون‌های جدید مناسب سازی شده به ناوگان عمومی بیان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته همزمان با روز جهانی معلولان و با حمایت شهرداری تهران تعدادی ون ویژه معلولان وارد ناوگان عمومی می‌شود.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در ادامه به مناسب سازی اتوبوس‌های بی آر تی گفت: در این زمینه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز وعده‌های داده است که امیدواریم عملیاتی شود.

وی در ادامه به مصوبات شورای شهر تهران در خصوص حمایت از معلولان اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته مصوباتی در این زمینه به تصویب رسیده است که امیدواریم در این دوره از مدیریت شهری عملیاتی شود.

اسدی در ادامه به برنامه های بهزیستی استان تهران در روز جهانی معلولان اشاره کرد و افزود: برگزاری همایش با حضور وزیر رفاه و رئیس سازمان بهزیستی،مناسب سازی واحدهای مسکونی معلولان ، راه‌اندازی مرکز جدید اتیسم بخشی از برنامه های پیش بینی شده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابهزیستی تهران , معلولان تهران , سرویس معلولان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: