آرشیو خبر کد خبر: 14865     

افتتاح مجموعه ورزشی سوریان در تهران

رئیس هیات کشتی استان تهران در آیین افتتاح مجموعه ورزشی سوریان اعلام کرد: این مجموعه که زمانی مخروبه بود، امروز با افتخار در خدمت کشتی تهران قرار گرفته است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ بهمن ساعت 17:58

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، عبدالله عزیزی در جریان این مراسم و در حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی‌، محمد بنا سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی کشتی فرنگی و حمید سوریان افزود: با پیگیری و مساعدت رسول خادم در زمان حضورش در شورای شهر و بعد از ایشان علیرضا دبیر، احداث این مجموعه را پیگیری کردند و امروز و خوشحالیم این مجموعه به نام یکی از اسطوره های کشتی ایران نام گذاری شده است.


وی ادامه داد: مجموعه ورزشی سوریان درحضور جمعی از پیشکسوتان ورزش کشتی تهران افتتاح شد و امید داریم با فعالیت کشتی گیران در این مکان، در آینده سهمیه تهران و تعداد مدالهای المپیکی زیاد شود.


گفتنی است مجموعه ورزشی "حمید سوریان" دارای دو سالن کشتی، دو سالن بدنسازی، خوابگاه به گنجایش ۸۰ نفر ، سالن پذیرایی به گنجایش ۱۵۰ نفر و دیگر امکانات رفاهی جهت برگزاری اردوهای کشتی‌گیران است و در مساحت ٢٢٠٠ مترمربع احداث شده است.
 

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , کشتی تهران , مجموعه ورزشی سوریان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: