آرشیو خبر کد خبر: 13139     

افتتاح بزرگترین پارک آبی سرپوشیده کشور در تهران

باشگاه خبرنگاران تهران
˝اوپارک˝ بزرگترین مجموعه پارک آبی سرپوشیده کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان در پارک چیتگر تهران افتتاح و به بهره برداری رسید.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۰ خرداد ساعت 14:13

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، دکتر مسعود سلطانی فر عصر دیروز همراه با آقازاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، با حضور در پارک چیتگر تهران مجموعه اوپارک را در راستای افزایش سرانه ورزش تهران افتتاح کردند.

در جریان این مراسم، وزیر ورزش و جوانان پس از افتتاح مجموعه اوپارک که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مساحت ٦ هزار و چهارصد متر با زیربنای ٢٢هزار متر مربع و با هزینه ای بالغ بر یکصد و هشتاد میلیارد تومان احداث شده، از بخش های مختلف آن دیدن کرد.
بنا به همین گزارش، ساخت این مجموعه پارک آبی پنج سال به طول انجامیده و ظرفیت پذیرش سه هزار نَفَر را دارد. فاز اول بزرگترین مجموعه پارک آبی دارای پارک آبی v I p ،دو استخر روباز و و جکوزی و سونای خشک و بخار است و تمام تجهیزات پارک آبی نیز به روز، مدرن و از برترین شرکت های سرسره دنیا خریداری شده، به طوری که از امنیت کامل نیز برخوردار است.
در این مجموعه از تجهیزاتی استفاده شده و طراحی آن به صورتی است که امکان استفاده تمام گروه های سنی را فراهم می کند. اوپارک نیاز به نور مصنوعی ندارد و کلیه آبی که مصرف می شود، قابلیت برگشت دارد و مجموعه سبز محسوب می شود. سیستم گندزدایی آب هم در این مجموعه مولتی اکسیدان است.
بزرگترین مجموعه پارک آبی با هدف ایجاد روحیه نشاط در بین مردم احداث شده تا مردم با استفاده از این مکان، امنیت خاطر را تجربه کنند.
گفتنی است این مراسم با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل، زرگر رئیس پایگاه قهرمانی و حرفه ای، پیام نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل و ابراهیمی رئیس هیات شنای استان تهران انجام شد.
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , مجموعه ورزشی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: