آرشیو خبر کد خبر: 6938     
منطقه 22

اسکان بیش از 1300 مسافر نوروزی

باشگاه خبرنگاران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 از اسکان بیش از 1300 مسافر نوروزی تا روز دهم فروردین ماه در ستاد اسکان مسافران نوروزی منطقه 22 خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ سه شنبه ۱۱ فروردين ساعت 11:33

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نواندیش بصیر(ناب)، عشرت شایق از پیش بینی اسکان بیش از 2000 گردشگر نوروزی در ستاد اسکان مسافرین منطقه 22 تا پایان تعطیلات نوروزخبر داد و گفت: با توجه به شرایط و پتانسیل های ویژه گردشگری که در این منطقه وجود دارد، برنامه ها به گونه ای تدارک دیده شده که افزون بر ساکنان منطقه، مهمانان و گردشگرانی نوروزی که به عنوان مسافر به این منطقه از پایتخت مسافرت می کنند، نیز بتوانند از فضاهای بکر گردشگری منطقه استفاده نمایند.

وی افزود: ستاد اسکان مسافران نوروزی منطقه 22 در ابعاد حدود400 متر مربع و بصورت مسقف است که مجهز به 10 اتاق با تجهیزات کامل، 3 سالن تجهیز شده به فرش و وسایل خواب و استراحت، تلویزیون، یک سالن به عنوان سالن سینما، بوفه،آشپزخانه جهت تهیه و آماده سازی غذا توسط خود مسافران،6عدد سرویس بهداشتی و حمام، پارکینگ و همچنین 10 تخته چادر امدادی است.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 یادآور شد: توزیع بسته های فرهنگی شامل دیوان حافظ- کتاب شعر کودک- لوازم التحریر- تهران کارت- بروشور گردشگری منطقه 22- بروشور های ویژه گردشگری تهران- نقشه تهران و اسباب بازی جهت کودکان بین مسافران در ستاد اسکان نوروزی منطقه اهدا می کند.
 
وی افزود: همچنین شیرینی و شکلات بین میهمانان و مسافران نوروزی توسط مسئولان مستقر در ستاد توزیع می شود و تا کنون 1000 عدد بروشور گردشگری منطقه 22، 900 عدد تهران کارت، 400 برگ نقشه تهران، 300 بروشور با مضامین آموزشی پسماند- خط سفید- آسمان آبی و زمین پاک- بازیافت در ستاد اسکان از جمله اقدامات فرهنگی ارائه شده به مسافران و گردشگران نوروزی در ستاداسکان منطقه بوده است .
 
شایق یادآور شد: تا به امروز بیش از 1000 مسافر و گردشگر نوروزی از ویزیت پزشکی- مشاوره روانشناسی- مشاوره ازدواج- مشاوره تغذیه- تست غربالگری- تست قند و فشار خون در ستاد اسکان منطقه22استفاده کرده اند.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 22  اظهارکرد:برگزاری کلاسهای پیشگیری از اعتیاد و مصرف سیگار، کلاس های ترک اعتیاد و NA و کودا از دیگر فعالیتهای ستاد اسکان نوروزی تا به امروز بوده است که می توان تخمین زد که روزانه بین 50  تا 150 نفر در این کلاسهای آموزشی شرکت می کنند.
 
وی در پایان سخنان خود یادآور شد: مجموعه فرهنگی تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس و پارکینگ شماره 3 آبشار تهران که از بزرگترین مجموعه های تفریحی شمال غربی تهران است، از پایان اسفندماه سال گذشته 2 غرفه گردشگری مستقر شده اند و قرار است تا 15 فروردین ماه 94 از ساعت 10 صبح تا 18 خدمات مرتبط با موضوعات گردشگری را به شهروندان و مهمانان نوروزی ارائه دهند.
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه 22 , عشرت شایق ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: