آرشیو خبر کد خبر: 15251     

استفاده از ظرفیت مردمی در پلیس پایتخت

مهر
رئیس پلیس پایتخت بر استفاده از ظرفیت مردمی در برقراری امنیت و اجرای جدی طرح فرهنگ یاران پلیس تاکید کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد ساعت 17:10

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار حسین رحیمی در حاشیه جشنواره ملی پوش ناجیانمان عنوان کرد: امروز هنرمندان جوان کشور، کارهای بسیار ارزشمندی با موضوع پلیس در خانه هنرمندان ارائه دادند که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد. من در نمایشگاه های بسیاری شرکت کردم اما انصافا این نمایشگاه و نقاشی های آن بسیار برجسته و ارزشمند بود.

وی اضافه کرد: برگزاری این نمایشگاه ها و اقبال هنرمندان جوان از آن ها نشان می دهد که فرزندان ما و نسل جوان به پلیس اعتماد کامل دارند و پلیس را از خودشان و برای امنیت شان می دانند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: برنامه های ما هم مردم محور است و برنامه ریزی پلیس و هم و غم ما ایجاد امنیت در کشور و مردم پایه است.

سردار رحیمی افزود: امروز پلیس جایگاه بسیار خوبی در میان مردم و جامعه دارد. پلیس با اقتدار در کنار مردم است و تاکید ما هم مشارکت مردم در همه برنامه های امنیت محور است.

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: وقتی می گوییم امنیت مردم پایه، باید به این سمت برویم که همه اقشار مردم برای ایجاد امنیت پایه ای ورود کنند و پلیس بتواند از ظرفیت همه آن ها استفاده کند.

وی به طرح فرهنگیاران پلیس اشاره کرد و گفت: تلاش ما این است که بتوانیم از ظرفیت مردمی در ایجاد فرهنگیاران پلیس استفاده کنیم. 

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپلیس تهران , پلیس پایتخت ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: