آرشیو خبر کد خبر: 15229     

احداث پل بین پارک پردیسان و نهج البلاغه

مهر
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ جمعه ۲۸ ارديبهشت ساعت 18:23

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه گفت: این پل تنها یک هفته به صورت آزمایشی برای انجام تست های نهایی مربوط به چگونگی خدمات رسانی باز بود و در حال حاضر عبور از روی این پل متوقف شده و تا زمان افتتاح امکان پذیر نخواهد بود.

حیدر نیا در این باره گفت: پل معلق در میان دو پارک پردیسان و نهج البلاغه یکی از نمادهای شهر تهران است و صرفاً یک پل گردشگری و تفریحی است که با تلاش مدیریت منطقه در آینده بسیار نزدیک آماده افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: این پل به عنوان یک واصل جهت دسترسی از نقطه ای به نقطه دیگر ایجاد نشده است بلکه یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران خواهد بود که تجهیزات متعدددر آن دیده شده است که در نوع خود کم نظیر است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ تهران با اشاره به کابلی بودن این پل تاکید کرد: پل معلق دارای ظرفیت محدود برای بازدید به صورت همزمان دارد و تمامی مکانیزم ایمنی و کنترلی آن که شامل تجهیزات پیشرفته ای است به صورت الکترونیکی کنترل می شود.

حیدرنیا با بیان اینکه در حال حاضر این پل مجدداً بسته شده تا اقدامات لازم برای افتتاح رسمی آن صورت گیرد گفت: مطالعات برای بازدید از این جاذبه گردشگری در حال تدوین است و پس از تکمیل اجرا خواهد شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه2 , اخبار مناطق , حیدر نیا ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: