آرشیو خبر کد خبر: 13368     

احداث بزرگترین ورزشگاه ویژه معلولان خاورمیانه

مهر
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران با اشاره به جلسه با شهردار تهران گفت: در این جلسه از آقای قالیباف درخواست شد به موضوعات فرهنگی معلولان توجه ویژه‌تری شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد ساعت 14:01

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، علی همت محمود نژاد با اشاره به برگزاری جلسه امروز انجمن های فعال در حوزه معلولان با محمدباقر قالیباف شهردار تهران اظهار کرد: این جلسه صبح امروز در دفتر شهردار برگزار شد.

وی تاکید کرد: در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات شهرداری تهران در سال های اخیر درخصوص مناسب سازی معابر و تجهیز ۲۲ بوستان برای استفاده معلولان در نقاط مختلف تهران طرح ها و پیشنهاداتی نیز مطرح شد.

محمود نژاد اظهار کرد: ساخت بزرگترین ورزشگاه خاورمیانه به نام قمر بنی هاشم(ع) ویژه معلولان و ایجاد سامانه حمل و نقل جهت تردد معلولان از جمله اقدامات انجام شده از سوی شهرداری تهران محسوب می شود.

رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ادامه داد: در جلسه امروز علاوه بر تقدیر از زحمات مدیریت شهری در سال های اخیر انتقاداتی را نیز در خصوص مسائل فرهنگی معلولان در سطح شهر تهران و همچنین عدم التزام رانندگان و سایر افراد عادی جامعه به تابلوهای نصب شده ویژه معلولان از قبیل پارک معلولان مطرح شد.

محمود نژاد ادامه داد: در جلسه امروز از شهردار تهران درخواست شد تا رایزنی را با سازمان نظام وظیفه کشور و به ویژه راهنمایی و رانندگی انجام دهد تا پارک در جایگاه معلولان برای افراد عادی به عنوان تخلف محسوب و افرادی که در این محل پارک می کنند جریمه شوند.

وی افزود: در پایان جلسه نیز شهردار تهران قول داد تا مشکلات و موانع مطرح شده از سوی انجمن ها تا پایان مدیریت شهری بررسی و در صورت امکان آنها را برطرف کند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش معلولان , ورزش تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: