آرشیو خبر کد خبر: 13157     

اجرایی شدن ۲۵۰ پروژه در میانه پایتخت

مهر
شهردار منطقه ۶ گفت: سرانه های منطقه ۶ از مناطق جنوبی کمتر بود که برای استانداردسازی آن ۲۵۰ پروژه اجرایی شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۷ خرداد ساعت 14:45

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، رحمانی پناه دبیر دبیران شورایاری منطقه ۶ در جلسه بهره برداری از ۵۵ پروژه این منطقه با بیان اینکه در ۱۲ سالی که در شورایاری ها هستم این دوره دوره خاطره انگیزی بود گفت: دور از انصاف است نگوییم بسیاری از مشکلات منطقه ۶ در این چند سال برطرف شد و سرانه های خدماتی مانند سرانه های فضای سبز و تفریحی و ورزشی افزایش پیدا کرد.

وی با تقدیر از تلاش های شهردار تهران گفت: کار اجرایی کردن دل و جرات می خواهد که در این مدت مدیریت شهری در حوزه اجرا خوش درخشید.

در ادامه این جلسه عظیم بابایی شهردار منطقه ۶ به ذکر خاطراتی در طول مدت مدیریت خود در شهرداری پرداخت و گفت: زمانی که در منطقه ۱۷ به عنوان شهردار انتخاب شدم شهردار تهران گفت به منطقه ای می روی که از منطقه جنگی نیز پرزحمت تر است. آن زمان ۱۱ لابراتوار کراک و شیشه در یک عملیات کشف پیدا شده بود اما حالا منطقه ۱۷ نماد توسعه شهری است و یافت آباد یکی از مراکز کارآفرینی کشور است.

وی ادامه داد: زمانی که در منطقه ۲۰ بودم نیز بزرگراه امام علی (ع) که برای احداث آن طی ۱۸ ماه یک شهر تملک شد تلاش بسیاری شد و حدود ۱۲ کیلومتر کانال آب و انحار در این منطقه سرپوشیده شد.

وی با اشاره به دوره مدیریت خود در قلب شهر تهران گفت: منطقه ۶ روزانه ۱.۵ میلیون مسافر اداری و آموزشی دارد که به شدت مورد غفلت واقع شده بود و سرانه های خدماتی آن از منطقه ۱۷ و ۲۰ نیز نازل تر بود اما در طول این سه سال و اندی ۲۵۰ پروژه شهری در آن اجرا شد و تلاش کردیم سرانه های آن را به حد استاندارد رسانده و برای تمامی محلات آن سرانه محله احداث و یا سرانه های موجود را تجهیز کنیم.

بابایی با اشاره به اصلاح ۱۰۰ نقطه در منطقه ۶ که در زمان بارندگی دچار آبگرفتگی می شدند، گفت: در آخرین بارندگی شهر تهران هیچ گونه مشکلی در این منطقه ایجاد نشد.

در ادامه این مراسم سیدمحمود دعایی با دفاع از عملکرد شهردار تهران گفت: قالیباف فردی سختکوش و توانمند است که در هر مسئولیتی قرار گرفته سازنده بوده و آن بخش را ساماندهی کرده است. چه در نیروی انتظامی، چه در شهرداری نمونه یک مدیر موفق است.

وی از شهردار تهران به دلیل ساماندهی بنیاد امیرکبیر تشکر کرد و گفت: دکتر حبیبی به دلیل طول فعالیت هایی که داشت و هدایایی که گرفته بود و مجموعه کتاب هایی که در این مدت به نگارش درآورده بود دوست داشت این آثار برای مردم حفظ شود و شهردار تهران در ساماندهی بنیاد امیرکبیر تلاش بسیار خوبی کرد و اینجا شهادت می دهم این فرد هر جا بوده منشا خیر و خدمت به شهروندان بوده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامنطقه6 , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: