آرشیو خبر کد خبر: 14309     

آیت الله منتظری را بدون سانسور ببینید

تسنیم
علی صدری‌نیا کارگردان مستند جنجالی ˝قائم مقام˝ که درباره زندگی آیت الله منتظری است، اعلام کرد که جمعه این مستند اکران عمومی می‌شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر ساعت 06:23

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، علی صدری‌نیا کارگردان مستند "قائم مقام" که روایتی بدون سانسور از زندگی آیت الله منتظری  است، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به رونمایی این مستند در روز جمعه(3 آذرماه)، گفت: ساخت این مستند 2سال و نیم طول کشید و تاکنون ثبت‌نام برای اکران عمومی این مستند با استقبال بسیاری روبرو شده است.

وی افزود: به دلیل تکمیل ظرفیت روز جمعه، اکران عمومی دیگری  روز شنبه در سالن حوزه هنری تدارک دیده شده است که علاوه بر عموم مردم، شخصیت‌های مختلف سیاسی و فرهنگی نیز در این مراسم دعوت شده‌اند. 

کارگردان مستند "قائم مقام" با اشاره به اینکه تاکنون این مستند برای شخصیت‌های مختلف سیاسی اکران خصوصی داشته، اظهار داشت: بهزادنبوی، عطریان‌فر، عمالدالدین باقی، محسنی اژه‌ای، عزت‌الله ضرغامی از جمله افرادی هستند که این مستند را دیده و برای شخصیت‌های دیگری نیز به نمایش درخواهد آمد.

صدری نیا تصریح کرد: اکران‌های خصوصی موجب کمک به مستند شد و نقدها و تاییدهایی که شخصیت‌ها انجام می‌دادند، موجب تقویت کارمان در این اثر شد.

به گزارش تسنیم، در مستند "قائم مقام" که روایتی بدون سانسور از زندگی آیت‌الله حسینعلی منتظری است،  با شخصیت‌های مختلفی از جمله احمد منتظری، آیت‌الله ری شهری، عمادالدین باقی، دری نجف‌آبادی، حجت‌الاسلام رازینی، سید هادی هاشمی و... درباره مرحوم منتظری گفت وگو شده است.

این مستند به کارگردانی علی صدری‌نیا و  به تهیه کنندگی محمد مهدی صفارهرندی و با پژوهش محمدامین فرج الهی تولید شده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاعلی صدری‌نیا , مستند قائم مقام ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: