آرشیو خبر کد خبر: 14410     

آمادگی بسیج برای همکاری با پلیس تهران

تسنیم
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: مجموعه بسیج و سپاه برای هرگونه همکاری و هم افزایی با ناجا آمادگی لازم را دارند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۵ آذر ساعت 16:19

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار "محمد رضا یزدی " در همایش عمومی فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن تبریک میلاد نبی اکرم (ص) ، امام جعفر صادق (ع) و گرامی داشت هفته وحدت، بیان داشت: دشمنان تمام سعی و تلاششان این است که در برابر اقدامات جمهوری اسلامی ایران بایستند و در این راستا، اقدام به تضعیف نهادهایی می­ کنند که با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مستقیما کار می کنند و وظیفه ماست که برای دفاع از مردم و ولایت با تمام توان تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای موفق بودن، صِرف وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادن کافی نیست بلکه باید با دیگر سازمان‌ها و نهادها همسو بوده و همکاری‌های لازم صورت گیرد؛ برای برقراری امنیت در تهران بزرگ نیازمند همکاری سپاه ، بسیج ، نیروی انتظامی و قوه قضائیه هستیم.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد دشمن بین نیروهای ارزشی اختلاف بیاندازد افزود: انتظار مردم از ما این است که با هم متحد باشیم چرا که وحدت بین سازمان ها حق مردم است.

وی بیان کرد: در حوزه بین الملل با امدادهای غیبی و تلاش های بسیجیان از 6 کشور لبنان، عراق، افغانستان، ایران، سوریه و پاکستان شاهد موفقیت های چشمگیری هستیم و در حوزه داخلی نیز کشور از امنیت خوبی برخوردار است.

یزدی با اشاره به کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان کرمانشاه بیان داشت: با همراهی و همکاری مردم می توانیم دیگر مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کنیم .

در پایان فرمانده سپاه محمد رسول الله ضمن تشکر از فرمانده انتظامی تهران بزرگ و کلیه کارکنان این فرماندهی، بیان داشت: اعلام می کنم که مجموعه بسیج و سپاه برای هرگونه همکاری و هم افزایی با ناجا آمادگی لازم را دارد .

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابسیج تهران , سپاه تهران , پلیس تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: