آرشیو خبر کد خبر: 12351     
کاری از گروه رسانه ای ناب

آغاز به کار پایگاه خبری شهرستان شیروان

گروه رسانه ای ناب
نسخه آزمایشی ˝پایگاه خبری شهرستان شیروان˝ راه اندازی شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ شنبه ۲۷ آذر ساعت 03:45

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، نسخه آزمایشی "پایگاه خبری شهرستان شیروان" فعالیت خود را آغاز کرد.

با افزایش گرایش آحاد جامعه به سمت رسانه های الکترونیکی، وجود پایگاه خبری در حوزه شهرستان شیروان که سبب بهبود فرآیند تبادل اطلاعات میان شبکه فعالان و دستندرکاران این حوزه شود احساس می گردید.

  در همین راستا، گروه "ناب"با راه اندازی پایگاه خبری شهرستان شیروان قصد دارد به طور خاص به مقوله اخبار شهرستان به عنوان رویکرد اصلی و اساسی به صورت گسترده و فراگیر پرداخته و سعی دارد با انتشار خبر و تحلیل در این خصوص به مرجع رسانه ای مورد رجوع و وثوق تبدیل شود.

  مدیران ارشد "پایگاه خبری شهرستان شیروان"  برآنند تا با بهره مندی از تجارب و دانش اساتید دانشگاه، کارشناسان، دانشجویان و مسوولان مدیریت شهری، زمینه ایجاد رسانه ای الکترونیکی و تأثیرگذار در حوزه اطلاع رسانی این بخش را فراهم نمایند.

 "پایگاه خبری شهرستان شیروان"  در راستای تأمین بهتر نیازهای خبری و تحلیلی صفحات ویژه‌ای را برای موضوعات و بخش‌های مختلف شهری تدارک دیده است .

  "پایگاه خبری شهرستان شیروان"  وابسته به هیچ ارگان، حزب و همچنین شخصیت های سیاسی کشور نبوده، بلکه متعلق به تمامی آحاد مردم  به خصوص ساکنین شهرستان شیروان می باشد.

 فعالیت "پایگاه خبری شهرستان شیروان"  با هدف اطلاع رسانی و تهیه آخرین اخبار شهرستان از آذرماه سال 1395 آغاز گردید.

 شورای سیاستگذاری "پایگاه خبری شهرستان شیروان"  تلاش می کند در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و با همفکری شما مخاطبان عزیز، زمینه رفع مشکلات شهرستان و مقدمات پیشرفت آن را فراهم نماید.


 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاگروه رسانه ای ناب , گروه ناب ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: