آرشیو خبر کد خبر: 14827     

آزار و اذیت دختران تهرانی از طریق فضای مجازی

ایلنا
رییس پلیس فتا پایتخت به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی نیز لحاظ کنند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن ساعت 00:31

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درباره جزییات این خبر گفت: فردی خود را دانشجوی دکترای یکی از کشورهای اروپایی  معرفی و با راه اندازی صفحه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اقدام به ارتباط و جلب اعتماد دختران و زنان جوان می‌کرد.

او ادامه داد: این فرد بعد از دوستی به بهانه گشت و گذار، دختران و زنان جوان را به محل‌های خلوت و تفرجگاه‌ها دعوت می‌کرد و در فرصتی مناسب با تهدید و اجبار اقدام به آزار و اذیت آنها و از این اقدام نیز فیلم تهیه می‌کرد. متهم به این اعمال وقیحانه خود اکتفا نکرد و با فیلم ضبط شده از قربانیان طلب پول می‌کرد .

رییس پلیس فتا تهران با بیان اینکه با رصد اطلاعاتی پلیس فتا تهران بزرگ این پرونده در دستور کار تیمی از افسران مجرب پلیس قرار گرفت گفت: این فرد در یک عملیات غافلگیرانه و در حالی که با خیالی راحت قصد فرار و خروج از کشور را داشت در فرودگاه بین‌المللی امام( ره) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ کاظمی  به شهروندان و کاربران فضای مجازی هشدار داد: در استفاده از فضای مجازی الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می‌دهند در فضای مجازی نیز لحاظ کنند.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: