آرشیو خبر کد خبر: 14833     

آخرین نرخ خدمات آرایشگران در تهران

اتاق اصناف تهران
رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران درمورد افزایش نرخ‌ها در روزهای پایانی سال گفت: قطعا تا پایان فروردین‌ماه سال ۱۳۹۷ افزایش قیمت نخواهیم داشت و نرخ‌ها همچنان ثابت خواهد ماند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن ساعت 22:48

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مصطفی گواهی در مورد نرخ‌های آرایشگاه‌های مردانه گفت: پس از تلاش های زیاد به همراه ۴ اتحادیه دیگر و همچنین پس از جلسه‌های زیاد در سازمان صنعت، معدن و تجارت و با حمایت اتاق اصناف ایران موفق شدیم، از نرخ‌گذاری خارج شویم و قیمت‌ها را به اتحادیه واگذار کنیم تا هر واحد صنفی بر اساس هزینه‌های جاری و خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهد، قیمت‌گذاری کند.

او در ادامه درمورد نرخ‌گذاری توسط آرایشگاه‌ها افزود: در واقع هر واحد بر اساس هزینه‌هایی چون مالیات، اجاره و محدوده‌اش و البته امکاناتی که ارائه می‌دهد، به چهار درجه یک، دو، سه و ممتاز دسته‌بندی می‌شوند. البته که آن‌ها حق ندارند هر قیمتی را تعیین کنند و سقفی برای آن مشخص می شود که این سقف در اتحادیه تعیین می‌شود.

گواهی در مورد آرایشگاه‌‌هایی که قیمت‌های بالایی دارند، گفت: بسیاری از آرایشگاه‌های مردانه، خدماتی چون ویتامینه کردن مو و صورت، شست‌وشوی مو، قهوه و آبمیوه و… دارند و تمام این‌ها موجب افزایش نرخ آن آرایشگاه خاص می‌شود.

رئیس اتحادیه آرایشگران مردانه در آخر گفت: نرخ تعیین شده برای آرایشگاه‌های ممتاز، ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان است. آرایشگاه‌های درجه یک، ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان و درجه دو، ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان و درجه سه، ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان است. در حال حاضر هم به دنبال منطقه‌بندی و تعیین قیمت بر اساس منطقه‌بندی شهر تهران هستیم.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: