پیتر والتون انگلیسی سه شنبه در تهران پیتر والتون، مدرس انگلیسی، برای تدریس کلاس مربیگری پاراموتور سه شنبه 19 دی ماه به تهران سفر می کند.
هدف باشگاه پرسپولیس توسعه فوتبال ایران است امیر مشیری گفت: پرسپولیس با حضور در این مسابقات و برگزاری این تورنمنت‌ها می‌تواند علاوه بر توسعه فوتبال، از لحاظ اقتصادی سرمایه‌گذاری کند و در مسیر ایجاد یک آکادمی حرفه‌ای فوتبال گام بردارد.
پودنکی در اردوی فرنگی کاران حاضر می شود محسن پودنکی عضو سابق تیم ملی کشتی فرنگی امروز با حضور در خانه کشتی تهران در کنار اردونشینان حاضر می شود.
علی‌نژاد: ناچار شدیم لیگ ووشو را پنج‌شنبه هفته آینده برگزار کنیم رئیس فدراسیون ووشو گفت: به دلیل آلودگی هوای تهران بازی‌های هفته هفتم و هشتم لیگ‌برتر ووشو را ناچار شدیم پنج شنبه هفته آینده برگزار کنیم.
مسابقات دور برگشت دارت در تهران رئیس انجمن دارت از برگزاری دور برگشت وزارت لیگ آقایان خبر داد و اظهار داشت: 29 دی ماه سال جاری این مسابقات را در تهران برگزار می کنیم.
آغاز رقابت‌های لیگ شمشیربازی بانوان از جمعه هفته نخست رقابت‌های لیگ سراسری شمشیربازی بانوان از روز جمعه 15 دی در تهران آغاز می‌شود.
انتخابات هیئت تکواندو تهران امروز برگزار می شود مجمع انتخاباتی هیئت تکواندو استان تهران چهارشنبه 13 دی برگزار می شود.
مهدوی کیا: شرایط ما بهتر از گهر است بنابراین باید ببریم کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای دیدار با گهر دورود آماده می شویم زیرا بازی سختی پیش رو داریم.
صفحه 66 از 66  اول  قبلی   57    58    59    60    61    62    63    64    65    66