كلانتری: به آینده كشتی تهران خوشبین هستم نشست مربیان سازنده كشتی آزاد و فرنگی تیم های منتخب نوجوانان و جوانان استان تهران با حضور محمد نقی كلانتری سرپرست هیات كشتی استان تهران در این هیات برگزارشد.
تهران، برای مسابقات رده بندی جا ندارد علیرضا حجازیان گفت: به دلیل اینکه در تهران مکان مناسب برای اسکان بازیکنان نداریم مسابقات بانوان را در یزد برگزار می کنیم
دعوت 19 هوگوپوش تهرانی به مسابقات انتخابی تیم ملی بانوان از سوی فدراسیون تکواندو اسامی دعوت شدگان به مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان بانوان اعلام شد که در این بین، نام 19 بانوی تهرانی به چشم می خورد.
رقابت های قهرمانی بانوان كاراته كار شمال غرب تهران برگزار می شود به منظور گرامیداشت ایام خجسته دهه فجر، حوزه شمال غرب استان تهران رقابتهای قهرمانی بانوان كاراته، جمعه 6 بهمن برگزار می شود.
حضور تیم ملی والیبال ناشنوایان در مسابقات قهرمانی باشگاه های تهران تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران برای آمادگی بیشتر جهت حضور در المپیک 2013 ناشنوایان در مسابقات قهرمانی باشگاه های تهران به رقابت می پردازد.
قلعه‌نویی: از فلسفه گاس هیدینگ پیروی می‌کنم سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: شعار دادن علیه مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه‌ها از شان و شخصیت فوتبال ایران و کشور عزیز ایران به دور است.
مراسم افتتاحیه مسابقات جشنواره فجر حوزه شمالشرق تهران رئیس اداره ورزش و جوانان شمالشرق از برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات جشنواره فجر این حوزه، با حضور 21 رشته ورزشی، خبر داد.
آلودگی هوا، اما و اگرهای دو و میدانی هیئت دو و میدانی استان تهران میزبان مسابقات جایزه بزرگ این استان در 11 ماه است.
اژدها سواران در دریاچه آزادی به مصاف هم می روند بنا بر اعلام کمیته مربیان انجمن دراگون بت ایران، آزمون های انتخابی تیم های ملی آقایان و بانوان کشورمان طی روزهای 28 دی تا 3 بهمن در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
فعالیت بسیاری از رشته های ورزشی نیمه تعطیل شد رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین تهران کمبود بودجه ورزشکاران جانباز و معلول را عامل نیمه تعطیل شدن فعالیت بسیاری از رشته های ورزشی دانست.
فرهادی: جشنواره فجر فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت های ورزشی تهران است فرماندار شهرستان تهران، ضمن استقبال از طرح جشنواره فرهنگی ورزشی فجر، این حركت را فرصتی مناسب برای استفاده از ظرفیت های ورزشی استان دانست.
استقلال با پیروزی بر ابومسلم به نیمه نهایی رسید تیم‌ فوتبال استقلال تهران با برتری پرگل برابر ابومسلم مشهد در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت های جام حذفی به جمع چهار تیم برتر راه یافت و باید برای رسیدن به فینال جام بیست و ششم به مصاف تیم سپاهان اصفهان ...
عملکرد تیم مرا یاد دوران طلایی پرسپولیس انداخت عضو پیشین هیات مدیره پرسپولیس با اشاره به اینکه انتقادات پیشکسوتان دلسوزانه بود نه از روی حب و بغض با درخواست از آنها برای حمایت از این تیم گفت: برتری با گل‌های زیاد و نوع عملکرد بازیکنان برابر نفت، م...
کلاس مربیگری سپک تاکرا در تهران انجمن سپک تاکرا برای تقویت و ارتقا سطح فنی مربیان این رشته کلاس مربیگری برگزار می کنند.
یک نیم روز با بانوان موتورسوار در ارتفاعات تهران هنوز چند روزی از اعلام فدراسیون موتورسواری مبنی بر این که بانوان هم می توانند در مسابقات موتورسواری حضور داشته باشند، نگذشته است اما در همین مدت کوتاه که مهر تایید بر فعالیت موتورسواران زن در ایران خو...
صفحه 65 از 66  اول  قبلی   57    58    59    60    61    62    63    64    65    66   بعدی