خودروهای کلاسیک در اولین نمایشگاه خودرو تهران هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران با حضور چشمگیر در اولین نمایشگاه خودرو تهران عملکرد قابل قبولی داشت.
انعکاس برتری های تهران در زمینه ورزش مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران از كلیه دست اندركاران خواست با تمام قوت در زمینه انعکاس برتری های تهران در زمینه ورزش و روابط عمومی و پیوند درهم تنیده این دو باشند.
نفرات برتر در تفنگ و تپانچه معرفی شدند نفرات برتر رقابت‌های آزاد زمستانی سلاح‌های بادی بانوان در بخش تفنگ و تپانچه معرفی شدند.
تهران قهرمان شد سی امین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس روی میز جانبازان و معلولین در بخش آقایان با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
استادیوم رسالت تهران افتتاح شد دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با حضور در استادیوم رسالت تهران (دیهیم سابق) این مجموعه بازسازی شده را افتتاح کرد.
پیروزی یک‌طرفه پتروشیمی در تهران تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام هفته سوم لیگ برتر را هم با برد پشت سر گذاشت.
جشنواره استعداد یابی اسکی در تهران جشنواره استعداد یابی همگانی اسکی تهران با حضور 300 اسکی باز رده سنی پایه و در فضای بسیار زیبا و مطلوبی در پیست اسکی بین المللی دربندسر برگزار شد.
جدال داغ قدرت‌ها در سرمای تهران رقابت‌های لیگ پاکت بیلیارد با انجام پنج بازی پیگیری شد که در حساس‌ترین دیدارها تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها مقابل هم صف‌ارایی کردند.
جشنواره استعدادیابی قایقرانی تهران جشنواره استعداد یابی قایقرانی استان تهران با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و رییس فدراسیون قایقرانی برگزار شد.
پیگیری مطالبات حقوقی زنان در ورزش مدیركل ورزش و جوانان استان تهران، خواستار پیگیری بیشتر بانوان از مطالبات حقوقی زنان در ورزش شد.
برنامه های هیئت دوچرخه سواری تهران در ایام دهه فجر هیئت دوچرخه سواری استان تهران با توجه به آغاز دهه فجر انجام سه فعالیت بزرگ در این ایام را در دستور کار خود قرار داده است.
زمانبندی اردوی تیم هانمادانگ مردان پایتخت برنامه تمرینی اردوی تیم هانمادانگ مردان استان تهران،جهت حضور مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور از سوی کادر فنی تیم اعلام شد.
آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ورزش در تهران پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی شنبه با حضور وزیر ورزش در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.
نه کارتون، نه اسباب‌بازی، فقط پینگ پنگ! در دنیای نوید شمس شیطنت و بازیگوشی‌های کودکانه را نمی بینی. دنیای او لبریز از خودباوری، قهرمانی و حرفه‌ای شدن است و شاید ˝بزرگ مرد کوچک˝ بهترین نامی است که می توان بر روی پدیده ۱۱ ساله پینگ پنگ ایران ...
تکریم بیش از 300 نفر از خیرین ورزشیار در تهران در جریان دومین همایش خیرین ورزشیار، بیش از 300 نفر از خیرین ورزشیار با حضور مسئولان ستادی و استانی تکریم می شوند.
صفحه 6 از 66  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر