مسابقات اتومبیلرانی درگ تهران برگزار شد مسابقات اتومبیلرانی درگ استان تهران به مناسبت هفته دولت برگزار شد.
افزایش تعرفه های اماکن ورزشی تهران اعضای شورای شهر تهران به افزایش نرخ تعرفه های اماکن ورزشی زیرمجموعه شهرداری تهران رأی دادند.
استفاده از ظرفیت بانوان در ورزشگاه ها مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در ارائه برنامه های خود در صحن علنی مجلس به صورت ضمنی حضور بانوان در ورزشگاه ها را تایید کرد.
دیدار مسئولان فدراسیون جهانی کاراته با گل محمدی لیم پاتریک عضو کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته به عنوان مدرس کلاس داوری ایران و ناظر مسابقات بین المللی، دیداری با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران داشت.
انتصاب سرپرست هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس تهران پیام نظر بعنوان رییس هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس استان تهران منصوب شد.
شمالغرب میزبان خوبی برای مسابقات آینده سازان خواهد بود رئیس اداره ورزش و جوانان شمالغرب تهران از فراهم شدن مقدمات لازم برای میزبانی رشته های مختلف در مسابقات آینده سازان تهران خبر داد.
۴۰هزار ورزشکار ناشنوا داریم اسماعیل دوستی گفت: ما ۴۰ هزار ورزشکار ناشنوا و کم شنوا در کشور داریم که نیازمند توجه بیشتر دستگاهها و سازمان ها از جمله صدا و سیما هستند.
تجلیل از نخبگان ورزش و مروجین اخلاق از نخبگان ورزش و مروجین اخلاق و یک خانواده شهید مدافع حرم در همایش ˝وقار و افتخار˝ که به مناسبت دهه کرامت و با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد تجلیل شد.
احداث بزرگترین ورزشگاه ویژه معلولان خاورمیانه رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران با اشاره به جلسه با شهردار تهران گفت: در این جلسه از آقای قالیباف درخواست شد به موضوعات فرهنگی معلولان توجه ویژه‌تری شود.
ورزش تهران توانمندی های بالایی دارد کارشناس دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان با اشاره به توانمندی های ورزش تهران ابراز امیدواری کرد که رویداد ورزشی کارکنان دولت سال96 با کیفیت خوبی برگزار شود.
قهرمانی تهران در مسابقات دانش‌آموزان دختر کشور نتایج پایانی بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دختران سراسر کشور در قسمت بدمینتون و شطرنج در مقطع ابتدایی مشخص شد و تهران در این دو رشته مقام اول را کسب کرد.
راهیابی تکواندوکاران تهرانی به مسابقات قهرمانی مرحله پایانی مسابقات انتخابی تیم‌ملی تکواندو اعزامی به مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان در گروه دختران برگزار و در نهایت سه هوگوپوش پایتخت جواز حضور در این رقابتها را کسب کردند.
تدوین پیوست محیط زیستی اماکن ورزشی دانشگاهها مدیرکل تربیت بدنی سازمان دانشجویان گفت: پیوست محیط زیستی اماکن ورزشی دانشگاهها در حال تدوین است تا در حین طراحی، ساخت و بهره برداری از این اماکن، ابعاد مختلف حفظ محیط زیست و مصرف بهینه انرژی مورد توجه...
فدراسیون قایقرانی میزبان استعداد‌های نوجوان اشرف مسئول کمپ استعدادیابی فدراسیون قایقرانی درباره اقدامات این کمپ در شناسایی استعداد‌ها توضیحاتی ارائه داد.
مقام سومی شطرنج در مسابقات جهانی لتونی تیم شطرنج شهرداری تهران در رده سوم مسابقات جهانی لتونی قرار گرفت.
صفحه 4 از 66  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر