برگزاری نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی نخستین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزش از دوم مردادماه به مدت ۴ روز در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.
رژه موتورسواران پایتخت و ادای احترام به مدافعان حرم به مناسبت بزرگداشت شهدای مدافعان حرم رژه موتورسواران پایتخت برگزار شد .
مسابقات اوپن بین‌المللی گلف در تهران نخستین دوره مسابقات اوپن بین‌المللی گلف در صورت تصویب شورای برون مرزی در تهران برگزار خواهد شد.
تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نشست تخصصی « محیط زیست، ورزش و مشارکت های اجتماعی» با حضور دکتر محمود گودرزی به مناسبت روز جهانی محیط زیست در کاخ نیاوران برگزار شد.
پخش زنده مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از انجام توافق نهایی فدراسیون با مدیریت ورزش شبکه سوم سیما برای پخش زنده مسابقات و تولید برنامه های ورزشی در این حوزه خبر داد.
مسابقات تیراندازی با کمان نونهالان در تهران مرحله اول مسابقات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی نونهالان با حضور ورزشکارنی از سراسر کشور در تهران برگزار می شود.
تهران میزبان سمینار داوری فدراسیون جهانی شطرنج ششمین دوره سمینار داوری فدراسیون جهانی شطرنج به میزبانی تهران برگزار می شود.
رونمایی از کتاب تاریخ ورزش تهران کتاب ˝از طهران تا تهران˝ روایت های مفصلی از قهرمانان و ضد قهرمانان ورزش این شهر را بازگو می کند.
مسابقات موتور ریس و دریفت در تهران رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران گفت: این مسابقات با شعار ˝انرژی، امید و ابتکار˝ برگزار و 20موتورسوار در بخش 600 و هزار سی سی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
تجمع بزرگ ٢٠ هزار جوان تهرانی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، جشنواره بزرگ ویژه گرامیداشت هفته جوان و مراسم تجلیل از جوانان برگزیده در کنار دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
بازتاب حضور رئیس فدراسیون جهانی بوکس در تهران حضور رئیس فدراسیون جهانی بوکس (آیبا) در کشورمان بازتاب خوبی در سایت رسمی فدراسیون جهانی بوکس داشته است.
نمایش خودروهای کلاسیک در پیست آزادی رئیس کمیته خودروهای کلاسیک فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از برگزاری منظم این همایش در دیگر کشورهای جهان خبر داد.
درخشش موتورسوار تهرانی در اروپا داریوش قربانی موتورسوار کشورمان در رقابت های قهرمانی شرق اروپا به قهرمانی رسید .
افزایش تعرفه اماکن ورزشی تهران اعضای شورای شهر با لایحه 15درصدی افزایش تعرفه ای اماکن ورزشی متعلق به شهرداری تهران موافقت کرد.
تهران میزبان مسابقات شطرنج سریع وبلیتس مسئول برگزاری مسابقات شطرنج هیات تهران گفت: مسابقات شطرنج سریع برای نخستین بار در کشور به میزبانی تهران برگزار می شود.
صفحه 10 از 66  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر