درآمدزایی از باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران رییس فدراسیون چوگان با بیان اینکه درآمدزایی فدراسیون تنها از 2 باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران است گفت: اگر این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود، آسیب جدی به چوگان وارد می‌شود.
کمبود سرانه ورزشی در تهران جلسه بررسی اعتبارات ورزش و جوانان استان تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش، در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
پیشکسوت ورزش زورخانه ای دار فانی را وداع گفت جواد استادحسن (پیشکسوت ورزش زورخانه ای) پس از تحمل مدتها بیماری سرانجام دار فانی را وداع گفت.
پارکور؛ ورزشی مهیج و جذاب برای جوانان در این گزارش به معرفی ورزش مهیج پارکور و معضلات این رشته در ایران می پردازیم.
برترین های هیئت تکواندو تهران معرفی شدند آیین تجلیل از قهرمانان بین المللی و ملی، پیشکسوتان، مربیان، داوران و خانواده شهدای گرانقدر به پاس قدردانی از مدال آوران و زحمت کشان تکواندو استان تهران در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.
مشکلات باشگاه پاس تهران از زبان پیشکسوتان پیشکسوتان باشگاه بزرگ پاس تهران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، خواستار احیا مجدد این باشگاه شدند.
درخشش بانوان تهرانی در مسابقات موتورکراس نفرات برتر مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور معرفی شدند.
مسابقات سرعت قهرمانی کشور برگزار شد نتایج نهایی کلاس های مختلف راند آخر مسابقات سرعت قهرمانی کشور مشخص شد.
رایزنی ورزشی از تهران تا برلین رییس کمیته فرهنگ واخلاق انجمن چوگوی کشور گفت: سعی کردیم زوایای مختلف این ورزش مهیج را برای طرف آلمانی به تصویر بکشیم.
تهران بر سکوی قهرمانی مسابقات موتور ریس کشور نتایج آخرین راند مسابقات موتور ریس کشور اعلام شد.
نشان برنز به بانوان پایتخت رسید کاتای تیمی بانوان پایتخت صاحب مدال برنز دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان امارات شد.
رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای انتخاب شد عباس صباغی با ۱۵ رأی، بعنوان رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران انتخاب شد.
افتتاح مجموعه ورزشی سوریان در تهران رئیس هیات کشتی استان تهران در آیین افتتاح مجموعه ورزشی سوریان اعلام کرد: این مجموعه که زمانی مخروبه بود، امروز با افتخار در خدمت کشتی تهران قرار گرفته است.
ویژه برنامه های ورزش همگانی در تهران رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران گفت: مسابقات بزرگ کارکنان دولت استان تهران به میزبانی این هیات از تاریخ 14 بهمن و به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور بیش از 40 سازمان، نهاد و ارگان دولتی آغاز می شود.
قهرمانی تیم تهران در رشته آفرود تیم آفرود تهران در پایان چهار راند رقابت در این رشته بر بام آفرود کشور قرار گرفت و قهرمان سال ۹۶ در این رشته شد.
صفحه 1 از 66   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر