درخشش دختران پایتخت در المپیاد کاراته در پایان اولین دوره المپیاد ورزشی کاراته، دختران پایتخت موفق به کسب 1نشان نقره و 1برنز شدند.
توسعه ورزش‌های همگانی در تهران آیین پایانی نخستین دوره رقابت های نشاط سالمندی با حضور شهردار تهران و در سالن ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.
برگزاری لیگ برتر وزنه برداری در تهران اولین مرحله لیگ برتر وزنه برداری پنجم و ششم تیرماه در مجموعه آزادی برگزار می‌شود که در این رکوردگیری هفت نفر جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا مشخص می‌شوند.
تجلیل از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی از چند تن از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور که دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب هستند با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در م...
درآمدزایی از باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران رییس فدراسیون چوگان با بیان اینکه درآمدزایی فدراسیون تنها از 2 باشگاه قصرفیروزه و نوروزآباد تهران است گفت: اگر این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود، آسیب جدی به چوگان وارد می‌شود.
کمبود سرانه ورزشی در تهران جلسه بررسی اعتبارات ورزش و جوانان استان تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش، در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
پیشکسوت ورزش زورخانه ای دار فانی را وداع گفت جواد استادحسن (پیشکسوت ورزش زورخانه ای) پس از تحمل مدتها بیماری سرانجام دار فانی را وداع گفت.
پارکور؛ ورزشی مهیج و جذاب برای جوانان در این گزارش به معرفی ورزش مهیج پارکور و معضلات این رشته در ایران می پردازیم.
برترین های هیئت تکواندو تهران معرفی شدند آیین تجلیل از قهرمانان بین المللی و ملی، پیشکسوتان، مربیان، داوران و خانواده شهدای گرانقدر به پاس قدردانی از مدال آوران و زحمت کشان تکواندو استان تهران در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.
مشکلات باشگاه پاس تهران از زبان پیشکسوتان پیشکسوتان باشگاه بزرگ پاس تهران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، خواستار احیا مجدد این باشگاه شدند.
درخشش بانوان تهرانی در مسابقات موتورکراس نفرات برتر مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور معرفی شدند.
مسابقات سرعت قهرمانی کشور برگزار شد نتایج نهایی کلاس های مختلف راند آخر مسابقات سرعت قهرمانی کشور مشخص شد.
رایزنی ورزشی از تهران تا برلین رییس کمیته فرهنگ واخلاق انجمن چوگوی کشور گفت: سعی کردیم زوایای مختلف این ورزش مهیج را برای طرف آلمانی به تصویر بکشیم.
تهران بر سکوی قهرمانی مسابقات موتور ریس کشور نتایج آخرین راند مسابقات موتور ریس کشور اعلام شد.
نشان برنز به بانوان پایتخت رسید کاتای تیمی بانوان پایتخت صاحب مدال برنز دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان امارات شد.