نمایشگاه صنایع و هنر های خانگی در واپسین روزهای سال ودر استقبال از عید باستانی نوروز نگار خانه آبی نمایشگاه صنایع دستی خانگی را طی روزهای 16 الی 24 اسفند برگزار می کند.
قطعه هنرمندان بهشت زهرا گسترش می‌یابد معاون هنری وزارت ارشاد در دیدار با مدیرعامل بهشت زهرا از وی خواست که تمهیدی برای گسترش قطعه هنرمندان در نظر بگیرد.
جشن سال تحویل در رادیو تهران ویژه برنامه «تحویل سال نو» را ساعت 13 و 30 دقیقه از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوید.
یاد ˝همایون خرم˝ در تالار وحدت زنده می شود ˝پری ملکی˝ با همراهی گروه ˝خنیا˝ 21 اسفند به یاد ˝همایون خرم˝ در تالار وحدت به روی صحنه می رود.
بازپخش ˝هفت سین˝‌از شبكه تهران در نوروز 92 علی دارابی گفت:‌ سریال ˝هفت سین˝ شبکه تهران در نوروز 92 از شبکه تماشا بازپخش می شود
اکران ˝خاک و مرجان˝ در تهران قصد اکران همزمان فیلم سینمایی ˝ خاک و مرجان˝ را در تهران و افغانستان دارم.
طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی نظرات رئیس اتحادیه چاپخانه داران ،رئیس اتحادیه صحافان و نایب رئیس اتحادیه لیتوگرافان در خصوص طرح خروج نشر از قانون نظام صنفی.
شبكه تهران همراه با زمزمه نیاز ˝زمزمه نیاز ˝ عنوان برنامه ای ترکیبی از گروه معارف شبکه تهران است که اکنون مراحل تولید را سپری می کند.
شعرخوانی شاعران پاسدار برگزار می‌شود معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران، اولین جلسه شعرخوانی شاعران پاسدار را،روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‌کند.
تمام محلات تهران صاحب دارالقرآن می شوند معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران اعلام كرد:تاکنون 260 دارالقرآن در تهران راه اندازی شده است.
تورهای گران در ایام نوروز تورهای تهران گردی نوروزی در فهرست تورهای ارزان قیمت قرار ندارد چون برخی از دفاتر خدمات مسافرتی با وجود قیمت تمام شده واقعی و بسیار پایین، این تورها را با قیمت گزاف به گردشگران می فروشند.
پرورش خلاقیت مهم‌‌تر از خروجی جشنواره‌ای است انیمیشن و جشنواره پویانمایی تهران، برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اهمیت خاصی داشته و دارد.
تالار «مولوی» و بودجه‌ی خانه تئاتر معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره‌ی وضعیت تالار «مولوی» و بودجه‌ی «خانه‌ی تئاتر» توضیحاتی را ارائه کرد.
ساخت دو مسجد جدید در مرکز تهران شهرداری منطقه 7 شهرداری تهران از بازسازی مسجد قدیمی اعظم و دو مسجد جدید در این منطقه خبر داد.
تحصیل 1میلیون و 80 هزار دانش آموز در شهر تهران معاون آموزش متوسطه شهر تهران گفت: در حال حاضر یک میلیون و 80 هزار دانش آموز شهر تهران مشغول تحصیل اند.
صفحه 95 از 101  اول  قبلی   90    91    92    93    94    95    96    97    98    99    100   بعدی  آخر