فیلم ˝تهران 1500˝ شاید نوروز اکران شود فیلم سینمایی ˝ تهران 1500˝ پس از پشت سر گذاشتن مسائل حوزه هنری، شاید نوروز 92 اکران شود.
جمع آوری مجسمه های بودا دبیر ستاد صیانت از آثار فرهنگی با اشاره به اینکه مجسمه بودا از مصادیق تهاجم فرهنگی است از جمع‌آوری این مجسمه‌ها از فروشگاه‌های تهران خبر داد.
افتتاح سومین جشنواره بین المللی پروین سومین جشنواره بین المللی پروین 29 بهمن در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.
طنین آواز ˝بهنام صفوی˝ و ˝محمد علیزاده˝ در برج میلاد شنبه 28 بهمن و در روز چهارم جشنواره بیست و هشتم موسیقی فجر، طنین آواز ˝بهنام صفوی˝ و ˝محمد علیزاده˝ برج میلاد را به لرزه در می‌آورد.
˝پیامکتاب˝ را دریافت کنید ˝پیامکتاب˝ عنوان برنامه ای است که از سوی کتابخانه شیخ فضل ا... نوری به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می شود.
تمهیدات برپایی نمایشگاه‌ در زمان انتخابات در نظر گرفتن تمهیدات برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در زمان انتخابات ریاست جمهوری بخشی از اخبار مهم فرهنگ و ادب این هفته هستند.
˝عکس و فیلم های ورزشی˝ در جشنواره همراه تهران داوری می شوند عکس و فیلم های ورزشی که با موبایل گرفته شده اند در بخش ویژه ای مورد داوری قرار می گیرند.
اركستر سمفونیك تهران و كنسرت گروه ˝رستاك˝ اجرای ˝اركستر سمفونیك تهران˝ و كنسرت گروه ˝رستاك˝ از برنامه‌های بخش جنبی جشنواره بیست‌و هشتم موسیقی فجر در تالار وحدت است.
پانته‌آ بهرام و امیر جعفری در یک تئاتر هم‌ بازی می‌شوند عباس غفاری قصد دارد نمایشی به قلم محمد چرمشیر را با بازی امیر جعفری و پانته‌آ بهرام بهار سال 92 در مجموعه تئاتر شهر اجرا کند.
دختران حوا روی آنتن شبکه تهران نشست نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی «دختران حوا» دوشنبه 24 بهمن ماه ساعت 16:30 بر روی آنتن می رود.
تمدن 3 هزار ساله ایران زیر برج های تهران تهران در طول دوران متمادی حوادث بسیاری از سر گذرانده و در این سیر تاریخی کمتر کسی از آثار و تمدن باستانی مدفون در زیر پوسته آن اطلاع دقیقی دارد.
اجرا در تئاتر شهر، آرزوی تئاتری‌هاست نویسنده تئاتر گفت: اجرا در تئاتر شهر به دلیل وجود فضای رقابتی آرزوی بیشتر تئاتری هاست.
شهرام ناظری در شب‌ های زمستانی تهران شوالیه‌ی آواز ایران، زمستان امسال در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرت می‌دهد.
محل ترور مقام معظم رهبری و سینما رکس ثبت ملی نشدند مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی‌ - فرهنگی‌ گفت: دو پرونده‌ی «سینما رکس» در آبادان و «محل ترور نافرجام مقام معظم رهبری» (مسجد ابوذر) در تهران در همایش شورای سیاست‌گذاری ثبت آثار تاریخی و مکان - رویدادهای ا...
همراهی مهناز افشار با جشنواره همراه تهران مهناز افشار بازیگر سینمای ایران، جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را همراهی می کند.
صفحه 95 از 99  اول  قبلی   90    91    92    93    94    95    96    97    98    99   بعدی