مواجهه چند بعدی «تهرانی‌ها» با شهرنشینی امیرحسین خورشیدفر در رمان «تهرانی‌ها» سعی کرده فضاهای داستانی را به محیط‌های محدود و اغلب بسته آپارتمانی خلاصه نکند و سراغ فضاهای متنوع و مکان‌های عمومی هم برود.
پتانسیل‌های گردشگری ادبی در تهران یک فعال گردشگری ادبی با اشاره به اینکه گردشگری ادبی در ایران می‌تواند برای گردشگران داخلی و به خصوص خارجی جذابیت‌های بسیاری داشته باشد، گفت: امروزه پاریس مهد گردشگری ادبی دنیا است و تهران نیز می‌توان...
داستان˝فقط خدا می تونه به من کمک کنه˝منتشر شد کتاب «فقط خدا می تونه به من کمک کنه» به زبان انگلیسی وارد بازار کتاب می شود.
پیشنهادهایی برای گالری‌گردی پاییزی گالری‌ها، مراکز هنری و فرهنگسراهای تهران با برپایی نمایشگاه‌هایی از هنرهای تجسمی، در روزهای پاییزی میزبان هنردوستان هستند.
«کتاب پارک» در تهران افتتاح شد مرکز فرهنگی «کتاب پارک» با محوریت فروش کتاب برای کودکان و نوجوانان در بوستان هروی تهران افتتاح شد.
ژیلا صادقى هم بازیگر تئاتر شد نمایش «کروکی» به کارگردانی مجتبی احمدی و بازی ژیلا صادقی از ۱۲ مهر روی صحنه می‌رود.
نمایش «ماه هفتم» در خانه نمایش اداره تئاتر نمایش «ماه هفتم» به کارگردانی امیر زاوش تا ۵ مهر هر روز از ساعت ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه‌ نمایش اداره تئاتر روی صحنه می‌رود.
نمایشگاه لباس عاشورایی برگزیدگان خود را شناخت مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه لباس عاشورایی برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.
۱۰۸۹ اثر به دبیرخانه جایزه ادبی داستان تهران رسید ۱۰۸۹ داستان از ۱۰۸۹ نویسنده در سومین جایزه ادبی داستان تهران از امروز دسته‌بندی و وارد مرحله داوری می‌شود.
گالری گردی در حال و هوای دفاع مقدس گالری های تهران هفته پیش رو به استقبال هفته دفاع مقدس و ایام محرم می روند و فرصت خوبی برای بازدید از آثاری که یاد شهدای دفاع مقدس را زنده می کند، فراهم می شود.
اجرای طرح فرهنگی، آموزشی «ترمه و ترنج» مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با بازگشایی مدارس طرح آموزشی، فرهنگی و فراغتی ویژه دختران دانش آموز با اولویت مدارس محروم در قالب طرح ترمه و ترنج درمدارس پایتخت اجرا می شود.
برگزاری همایش انجمن خوشنویسان در تهران همایش تجلیل از اساتید متولد فصل تابستان انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ عصر روز پنج شنبه 30 شهریور در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
دغدغه‌ای که قلب ˝لاله‌زار˝ را به درد آورده «بارها به معاونت میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی نیزاعلام کرده‌ایم که اعتبار و نیروی انسانی برای ثبت ملی محور خیابان لاله‌زار نداریم، در حالی که ثبت ملی این محور یکی از دغدغه‌های معاونت میراث فرهنگی ...
لزوم توجه به تولید نوشت افزار ملی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند قوانینی در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی وضع کند و نظارت بیشتری بر واردات نوشت افزار داشته باشد.
باغ کتاب باید به شهرهای دیگر هم برود محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر مطرح و پیشکسوت، در بازدید از مجموعه باغ کتاب تهران، آن را مکانی بین المللی دانست و گفت: باغ کتاب باید در مقیاس های مختلف به شهرهای دیگر برود.
صفحه 9 از 99  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر