برگزاری همایش انجمن خوشنویسان در تهران همایش تجلیل از اساتید متولد فصل تابستان انجمن خوشنویسان شعبه تهران بزرگ عصر روز پنج شنبه 30 شهریور در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
دغدغه‌ای که قلب ˝لاله‌زار˝ را به درد آورده «بارها به معاونت میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی نیزاعلام کرده‌ایم که اعتبار و نیروی انسانی برای ثبت ملی محور خیابان لاله‌زار نداریم، در حالی که ثبت ملی این محور یکی از دغدغه‌های معاونت میراث فرهنگی ...
لزوم توجه به تولید نوشت افزار ملی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند قوانینی در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی وضع کند و نظارت بیشتری بر واردات نوشت افزار داشته باشد.
باغ کتاب باید به شهرهای دیگر هم برود محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر مطرح و پیشکسوت، در بازدید از مجموعه باغ کتاب تهران، آن را مکانی بین المللی دانست و گفت: باغ کتاب باید در مقیاس های مختلف به شهرهای دیگر برود.
برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران میزبان علاقمندان است و شامل برگزاری برنامه های فرهنگی هنری، نگارخانه عکس و برنامه های دیگر می باشد.
نصب «کاشی ماندگار» سردر خانه «شاعر تهران» نقشه فرهنگی تهران به خانه‌ شاعر تهران «محمدعلی سپانلو» رسید و «کاشی ماندگار» سازمان میراث‌ فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بر سردر خانه‌ این شاعر نصب شد تا مقصد گردشگران برای دیدن خانه‌ چهره‌های فرهنگی از...
امروز همه ایران کانون هنر و فرهنگ است نه تهران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:امروز جای جای ایران مرکز خلاقیت است و امروز همه ایران کانون هنر و فرهنگ است نه تهران.
حلقه‌های فامیلی برتر منطقه تجلیل شدند مراسم اختتامیه جشنواره «فامیل چتر خانواده» با معرفی و تجلیل از حلقه‌های فامیلی فعال و برتر منطقه در فرهنگسرای رازی برگزار شد.
«باغ کتاب تهران» کتابفروشی نیست مدیرعامل شرکت «ماه پیشونی» در پاسخ به این که بعضی معتقدند «باغ کتاب» به کتاب فروشی‌ها لطمه‌زده گفت: شیوه ارائه کتاب در این فضا با کتاب فروشی‌ها فرق دارد.
موزه خوشنویسی ایران افتتاح شد موزه خوشنویسی در خیابان شریعتی تهران با حضور قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.
تهران میزبان برگزاری دومین جشنواره فیلم سلامت دومین جشنواره فیلم سلامت در چهار بخش سینمایی، مستند، دانشجویی و برنامه های تلویزیونی از 1 تا 5 شهریور در پردیس سینمایی چارسو واقع در خیابان جمهوری، زیر پل حافظ برگزار خواهد شد.
هدیه ستایشگران عاشورایی به نوعروسان تهرانی ستایشگران عاشورایی محرم امسال به نوعروسان هدیه می دهند.
۱۵۶ اثر به جایزه «قلب تهران» راه یافتند ۱۵۶ اثر در بخش‌های اصلی و ویژه در رشته‌های عکاسی، کارتون، تصویرگری و پوستر به نمایشگاه نخستین جایزه هنری «قلب تهران» راه یافتند.
دبیران کمیته‌های هفته‌ ملی کودک منصوب شدند مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور احکامی جداگانه دبیران کمیته‌های مختلف برگزاری مراسم روز جهانی و هفته‌ ملی کودک سال ۱۳۹۶ را منصوب کرد.
ساخت 173 سالن سینما و آمفی تئاتر در تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در سال 84 تنها 62 سالن سینما و آمفی تئاتر فعال بود که این تعداد با ساخت 173 مجموعه به 235 سالن افزایش پیدا کرده است.
صفحه 9 از 99  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر