برنامه گالری‌های پایتخت در پاییز برگ ریزان گالری‌های مختلفی در هفته سوم آبان ماه سال جاری برپاست؛ در اینجا به معرفی این گالری‌ها می پردازیم.
ایستگاه فرهنگی در مسیر جاماندگان اربعین فرهنگسرای بهمن صبح روز پنجشنبه 18 آبان با برپایی ایستگاه های متنوع فرهنگی درمسیر جاماندگان پیاده روی اربعین به استقبال عزاداران حسینی می رود.
فراخوان مسابقه عکس ˝معیار˝ منتشر شد با عنایت به گستره فرهنگ عاشورا و درک هرچه بهتر حقایق اربعین حسینی، مسابقه عکس معیار (مسابقه عکس یاد اربعین) با محوریت فرهنگ زیارت اربعین حسینی، در قالب یکی از مجموعه برنامه‌های کمیته فرهنگی، اطلاع رس...
کشف سازه تاریخی قاجاری در عرصه کاخ گلستان مدیر بافت و بناهای تاریخی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران از کشف سازه تاریخی قاجاری در عرصه کاخ گلستان خبر داد.
اعزام کاروان علمدار شهدای مدافع حرم کاروان پیاده روی اربعین حسینی یادبود علمدار شهدای مدافع ˝حاج حسین همدانی˝ صبح روز جمعه دوازدهم آبان ماه از فرهنگسرای بهمن عازم کربلای معلی می شوند.
فراخوان هفتمین جشنواره مد و لباس فجر منتشر شد فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.
6 نمایش عاشورایی در تهران شورای ارزشیابی و نظارت از صدور مجوز اجرای شش نمایش جدید با موضوع عاشورایی و دفاع مقدس در سالن‌های شهر تهران خبر داد.
کتاب «رسانه های نو و مدیریت رسانه» منتشر شد محمود اسعدی از چاپ کتاب «رسانه های نو و مدیریت رسانه» خبر داد.
افتتاح رشته هنر و معماری در دانشگاه خوارزمی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح رشته هنر و معماری دانشگاه خوارزمی گفت: شهر آشفته نشانه ذهن آشفته است.
ساخت «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری "بهاره افشاری" در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را آغاز کرده و تصویربرداری آن در مجموعه سوارکاری نوروز آباد تهران آغاز شده است.
بازگشت «ارغنون» به چرخه سالن‌های تهران تماشاخانه «ارغنون» پس از وقفه‌ای طولانی به چرخه سالن‌های تئاتر ایران بازگشت.
کتاب­‌های سه دوسالانه­ مجسمه­‌سازی تهران منتشر شد کتاب­‌های سه دوسالانه­ مجسمه­‌سازی تهران همزمان با اختتامیه­ هفتمین دوره این دوسالانه­ منتشر شد.
مواجهه چند بعدی «تهرانی‌ها» با شهرنشینی امیرحسین خورشیدفر در رمان «تهرانی‌ها» سعی کرده فضاهای داستانی را به محیط‌های محدود و اغلب بسته آپارتمانی خلاصه نکند و سراغ فضاهای متنوع و مکان‌های عمومی هم برود.
پتانسیل‌های گردشگری ادبی در تهران یک فعال گردشگری ادبی با اشاره به اینکه گردشگری ادبی در ایران می‌تواند برای گردشگران داخلی و به خصوص خارجی جذابیت‌های بسیاری داشته باشد، گفت: امروزه پاریس مهد گردشگری ادبی دنیا است و تهران نیز می‌توان...
داستان˝فقط خدا می تونه به من کمک کنه˝منتشر شد کتاب «فقط خدا می تونه به من کمک کنه» به زبان انگلیسی وارد بازار کتاب می شود.
صفحه 9 از 100  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر