برای انتخاب بازیگران در ژانر وحشت دستمان بسته است کارگردان فیلم «زار» گفت: امیدوارم با حمایت مخاطبان از اینگونه فیلم‌ها، ژانر وحشت رونق پیدا کند.
روسای ۱۴ نمایشگاه خارجی به تهران می آیند غلامرضا نوعی گفت: شاهد حضور ۱۴ نفر از روسا، مسئولین نمایشگاه‌های خارجی در نمایشگاه کتاب تهران خواهیم بود که حضور کشورهای اتریش، صربستان، مجارستان، فرانسه، ایتالیا، روسیه تاکنون قطعی شده است.
«یک کتاب بیشتر بخوانیم» عبارت «یک کتاب بیشتر بخوانیم» به عنوان شعار سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شد.
شعار سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران مشخص شد سخنگوی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از انتخاب شعار این دوره از نمایشگاه خبر داد.
باغ کتاب تهران بزودی به بهره برداری می رسد مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح باغ کتاب تهران در اردیبهشت ماه خبر داد.
مزار یک بانوی امامزاده در باغ فیض تهران امامزاده جعفر و حمیده خاتون در منطقه باغ فیض شهر تهران دیده می‌شود.
ماجرای تعطیلی نوروزی برخی موزه های پایتخت اداره میراث فرهنگی استان تهران به دنبال برخی محدودیت‌ها در بازدید از موزه‌های پایتخت به استاندار تهران نامه نوشت و گزارشی از این روند ارسال کرد.
کارنامه کتابخانه‌های تهران در سال۹۵ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران معتقد است بازسازی و استانداردسازی فضای کتابخانه‌ای موجود می‌تواند در جذب مخاطب و افزایش سرانه مطالعه نقشی عمیق و تاثیرگذار داشته باشد.
اگر نوروز تهرانید، فرصت را از دست ندهید تهران فقط شهر تجارت و کسب و کار نیست، این شهر دست کم در طول چند سال گذشته با رو کردن آثار تاریخی متفاوت در بخش‌های مختلفش، نشان داده که پتانسیل فراوانی برای جذب گردشگر دارد.
کاش برخی مدیران سینمایی یک فیلم کوتاه سه‌دقیقه‌ای می‌ساختند اگر قرار است مدیر جدیدی به گروه حیدریان اضافه شود، حداقل یک فیلم کوتاه سه‌دقیقه‌ای ساخته باشد تا درد سینماگران را بفهمد.
تهران صاحب «خانه شعر» می‌شود رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تاسیس خانه شعر در اراضی عباس‌آباد تهران خبر داد.
13 سکان‌دار سینمایی کشور چه کسانی بودند؟ در طول 37 سال گذشته که نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است تاکنون 13 نفر در راس مدیریت سینمای کشور قرار گرفته‌اند و به عنوان سرپرست، معاون وزیر و یا رئیس سازمان سینمایی قطار هنر هفتم را هدایت کرده‌...
ارکستر شهر تهران الگویی برای دیگر شهرها رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین رونمایی ارکستر شهر در فرهنگسرای بهمن با تاکید بر اینکه موسیقی برای تعالی فرد و جامعه است، گفت: باید موسیقی را پاس بداریم و در خدمت فرهنگ و هویت خود بیاوری...
ایجاد نخستین موزه خصوصی سینما در یک قلعه یک مجموعه دار از راه اندازی نخستین موزه خصوصی سینما در یکی از قلعه‌های حاشیه تهران خبر داد.
«تهران» شهری «زنانه» وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح نقش کافه‌ها در زمینه مقاصد گردشگری شهری به کافه گردی هوشنگ ابتهاج با مرتضی کیوان و سیاوش کسرایی پرداخت و گفت: نخستین حمام، تکیه و مدرسه تهران را یک بانو ساخته ...
صفحه 9 از 95  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر