استقبال از جشنواره ادبی عفاف و حجاب دبیر جشنواره عفاف و حجاب گفت: شاعران علاقمند به شرکت در جشنواره ادبی عفاف و حجاب می توانند آثار خود را تا 25 بهمن ماه برای جشنواره ارسال کنند.
رمان «نامهربان من کو» به چاپ دوم می رسد مدیر نشر برکه خورشید گفت: رمان «نامهربان من کو» که به تازگی چاپ شده، به زودی به چاپ دوم خواهد رسید.
گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب در جنوب تهران رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران از برگزاری ۱۰ گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب با همکاری آموزش و پرورش مناطق ۱۴، ۱۵و ۱۶ در دبیرستان های دخترانه خبر داد.
تجدید بیعت با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: ما می خواهیم با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی تجدید بیعت کنیم.
نمایشگاه اولین جشنواره عکس سلامت شهری نمایشگاه منتخبین اولین جشنواره عکس سلامت شهری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی در نگارخانه تهران افتتاح شد.
کتاب خانواده خوشبخت منتشر شد کتاب خانواده خوشبخت با رویکرد ارتباطات میان فردی و با شعار چراغ راهی برای ایجاد و توسعه ارتباطات موثر در خانواده و جامعه و حاصل ماه ها تلاش و پژوهش و فیش برداری علمی و تالیف و گردآوری حسن خسروی توسط ا...
میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد. حدود ۳۵۰ بنای میراثی در تهران وجود دارد که در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
جلوه‌ای از لاله‌زار قدیم در شهرک غزالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت؛ هر چند لاله‌زار کنونی نمی‌تواند دوباره مانند لاله‌زار قدیمی شود، اما شهرک غزالی که خیابان لاله‌زاررا در خود نمایش داده است، می‌تواند جلوه‌ای...
اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری با همکاری اداره کل سلامت شهرداری، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون، در تالار ایوان شمس برگزار شد.
«پژواک هنر» منتشر شد اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان منتشر شد.
میزبانی سینماهای تهران از جشنواره فجر مدیر امور سینماهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر اعلام کرد که امسال ۱۶ سینما در تهران با ظرفیت‌های سالنی مختلف میزبان این دوره از جشنواره خواهند بود.
نمایش «گتو» به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام از ۲۴ دی ماه به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران اجرای خود را آغاز می‌کند.
چالشی به‌نام مکان برگزاری نمایشگاه کتاب هنوز دو سال از کوچ اجباری نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب نگذشته است که باز هم محل برگزاری نمایشگاه به مصلی تغییر کرد.
قصه‌هایی از طهران قدیم منتشر میشود مجموعه پنج جلدی «حکایت‌های کمال» نوشته محمد میرکیانی، به زودی از سوی به نشر منتشر می‌شود و قصه طهران قدیم را روایت می‌کند.
نفوذ تئاتر معنوی و تاثیر گذار است شهردار تهران نفوذ غیر مستقیم به عمق روح و ناخودگاه مردم را یکی از مزیت های هنر تئاتر دانست و گفت: این نفوذ هنر تئاتر قطعا بسیار معنوی و تاثیرگذار خواهد بود.
صفحه 7 از 101  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر