حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی برای حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی در سینما گالری ملت افتتاح شد.
حفاظت از آثار و ابنیه تاریخی در پایتخت مدیرکل میراث‌ فرهنگی تهران تغییر جانمایی هواکش خط شش مترو در مجاورت موزه فرش را از نظر فنی امکان‌پذیر ندانست اما گفت: این تهدید را تبدیل به یک فرصت کرده‌ایم.
امر به معروف و نهی از منکر فقط پوشش نیست نایب رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر گفت که مصادیق امر به معروف و نهی از منکر به پوشش زنان و مردان تنزل داده شده است.
تاثیر فیلم˝دریا و ماهی پرنده˝بر شقایق فراهانی فیلم ˝دریا و ماهی پرنده˝ به تازگی در گروه هنر و تجربه اکران خود را آغاز کرده است.
جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران افتتاح شد اولین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با حضور مجید سرسنگی (معاون فرهنگی)، محمدعلی زارع چاهوکی (مدیرکل فرهنگی و اجتماعی) و جمعی از مسئولان پردیس‌ها و دانشکده‌ها و دانشجویان دانشگاه تهران، در باشگاه دانشجو...
نمایشگاه «رز و زنگار» رضا نصرتی در تهران نمایشگاه «رز و زنگار» شامل نقاشی‌های رنگ روغن رضا نصرتی در گالری «ساربان» افتتاح شد.
برپایی نمایشگاه ذهن سبز در نگارخانه سایه نمایشگاه نقاشی‌‌های مریم (صدف) کباری با عنوان ˝ذهن سبز˝ در نگارخانه سایه برپا می‌شود.
شال و انگشتر به روی صحنه می رود نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.
۹۰ درصد کتابخانه‌های تهران غیرفعال است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ضمن انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به کتابخانه‌های شهرداری تهران گفت: طی ۶ سال گذشته هیچ بودجه‌ای برای تجهیز کتابخانه‌های شهر تهران تخصیص داده نشده است. فق...
سقوط تیراژ روزنامه ها به مرز ۸۰۰ هزار نسخه! اطلاعات چند شرکت پخش نشریات نشان می‌دهد که تیراژ روزنامه‌ها در ایران در چهار سال گذشته با کاهشی محسوس، از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نسخه به کمتر از ۸۰۰ هزار نسخه رسیده است.
مهمترین چالش فرهنگی تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش عدم پیوند مناسب میان شهر و شهروندان را مهمترین چالش فرهنگی کلانشهر تهران دانست.
فراخوان کتابگردی در ˝ ۲ آذر˝ عضو شورای شهر تهران از هم‌وطنان خواست که دوم آذر با حضور در کتابفروشی ها، کتاب بخرند.
آغاز 3 اجرای جدید در تماشاخانه پایتخت نمایش «سلول های حرام» ، «اخککندو» ، «خودکار بی کار» در تماشاخانه پایتخت به روی صحنه خواهند رفت.
افتتاح کتابخانه دیجیتال با ۱۲۰ هزار اثر مدیر امور کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از افتتاح سامانه کتابخانه دیجیتال و کتابخانه تخصصی شعر خبر داد.
تقویت حوزه فرهنگ در شهر تهران اولین جلسه معاون جدید امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با حضور محمد جواد حق شناس رئیس كمیسیون فرهنگی شورای شهر، امین عارف نیا رئیس مرکز ارتباطات و امور بین المللی شهرداری تهران و جمعی از مدیران ست...
صفحه 7 از 99  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر