قصه‌هایی از طهران قدیم منتشر میشود مجموعه پنج جلدی «حکایت‌های کمال» نوشته محمد میرکیانی، به زودی از سوی به نشر منتشر می‌شود و قصه طهران قدیم را روایت می‌کند.
نفوذ تئاتر معنوی و تاثیر گذار است شهردار تهران نفوذ غیر مستقیم به عمق روح و ناخودگاه مردم را یکی از مزیت های هنر تئاتر دانست و گفت: این نفوذ هنر تئاتر قطعا بسیار معنوی و تاثیرگذار خواهد بود.
اجرای ویژه‌برنامه «روز روشنایی» در تهران ویژه‌برنامه «روز روشنایی» به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹دی به همت معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مناطق ۲۲گانه تهران برگزار می‌شود.
افتتاح استودیوی «شهر صدا» آیین افتتاحیه استودیو «شهر صدا» از مجهزترین مجموعه های ضبط و تولید آثار موسیقایی و سینمایی با حضور تعدادی از هنرمندان حوزه موسیقی برگزار شد.
میزبانی موزه‌ هنرهای معاصر تهران از ۱۱۲ اثر مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی گفت: از بین ۵۱۲ اثری که از موزه‌ی هنرهای معاصر تهران خارج شده بود، ۱۱۲ اثر انتخاب شده و قرار است به موزه مرجوع شود. بقیه این آثار به موزه‌هایی مثل موزه صنعتی کرمان اهدا خواهد...
برپایی جشنواره زمستانه اقوام ایرانی هشتمین جشنواره زمستانه اقوام ایرانی در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران شهردار منطقه ۷ از افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران با مشارکت این منطقه خبر داد.
کم توجهی فرهنگی به آرایشگاه های مردانه فالگیرها جزو جدایی‌ناپذیر از محیط‌های زنانه هستند! این مسائل کم‌کم به محیط‌های مردانه هم سرایت کرده و در بعضی از سالن‌های مردانه هم این‌چنین هستند. یک قوری چای یا قهوه، کتاب‌های طلسم، مهره و ادوات‌ریز...
ادای ۲۶ هزار نذر فرهنگی در تهران مدیر اجرایی نذر فرهنگی گفت: بدون شک آمار ثبت ۲۶ هزار نذر فرهنگی به همت سه هزار متخصص در بازه زمانی ۷ ساله، آمار قابل توجهی است.
«110مطلب از یک خبرنگار» منتشر شد کتاب «110مطلب از یک خبرنگار» در495 صفحه و در قطع رقعی نوشته ˝مریم جعفری حصارلو˝ وارد بازار کتاب شد.
برپایی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی با نمایش حدود 450 اثر از 46 هنرمند در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
قطار گردشگری "تهران–بادرود" راه اندازی می شود قطار گردشگری "تهران – بادرود" با حضور عکاسان شرکت کننده در جشنواره فیلم و عکس راه آهن راه اندازی می شود.
حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی برای حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی در سینما گالری ملت افتتاح شد.
حفاظت از آثار و ابنیه تاریخی در پایتخت مدیرکل میراث‌ فرهنگی تهران تغییر جانمایی هواکش خط شش مترو در مجاورت موزه فرش را از نظر فنی امکان‌پذیر ندانست اما گفت: این تهدید را تبدیل به یک فرصت کرده‌ایم.
امر به معروف و نهی از منکر فقط پوشش نیست نایب رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر گفت که مصادیق امر به معروف و نهی از منکر به پوشش زنان و مردان تنزل داده شده است.
صفحه 7 از 100  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر