زندگی در تسخیر فضای مجازی معاون فرهنگی قوه قضائیه ضمن تشریح ابعاد تأثیرپذیری زندگی مردم از فضای مجازی، مشکل اصلی در مواجهه با این فضا را نه مطالعات نظری، که اراده در اجرای دانسته‌ها توصیف کرد.
نماد ملی ایرانیان میزبان منتخبین مسابقه «بهترین شو» جعفر امیرآبادی مدیر حوزه ریاست برج میلاد گفت؛ مسابقه «بهترین شو» متفاوت ترین برنامه استعدادیابی کشور، در برج میلاد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
سعدآباد برای ۱۵ شب میزبان شجریان و پورناظری می‌شود پروژه چند رسانه‌ای «سی» با تهیه‌کنندگی همایون شجریان و سهراب پورناظری از ۱۵ مرداد ماه به مدت ۱۵ شب در فضای باز کاخ ملت واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.
ششمین جشنواره تکنوازان ساز دف نشست ˝ ششمین جشنواره تکنوازان ساز دف˝ با حضور منصور احمدلو رئیس فرهنگسرای بهمن، مهدی غلامی مسئول واحدموسیقی فرهنگسرای بهمن، هیئت انتخاب و هیئت داوران و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس شهید آوینی فرهنگسرا...
بازگشایی موزه عروسک و فرهنگ ایران یک سال پیش موزه عروسک‌های ملل به خاطر مشکل مکان استقرار تعطیل شد و حالا قرار است عروسک‌ها و بازیچه‌های بخش ایران این موزه در فضایی جدید به نمایش درآید.
یک روز گشت‌وگذار در باغ کتاب تهران یک روز گشت و گذار در باغ کتاب تهران، مخاطب این بازدید را در معرض مجموعه‌ای از اتفاقات جالب علمی و فرهنگی قرار می‌دهد.
آشنایی با جدیدترین دستاوردهای مدیریت بحران شهر تهران انتشارات "فرهنگ و تمدن" کتاب ˝آشنایی با جدیدترین دستاوردهای مدیریت بحران شهر تهران˝ را منتشر کرد.
دلمان را خوش کرده‌ایم به ثبت باغ‌کتاب در گینس محمد حقانی می‌گوید: باغ کتاب می‌تواند تاثیر منفی بر فروش کتابفروشی‌های سطح شهر داشته باشد و اساسا امروز در دنیا پروژه‌هایی که به صورت متمرکز و کلی یک‌جا و تنها در یک منطقه ایجاد شود هم به دلیل مسائل ...
رصد فرهنگی به معنی بولتن‌سازی نیست مدیرکل دفتر مطالعات و رصد کالاهای فرهنگی با اشاره به نبود تعریف درست از رصد فرهنگی گفت: تلقی موجود در حد بولتن یا اخبار محرمانه است، در حالی که رصد باید روشمند باشد.
تهرانگردی در خنکای تابستان مدیر کل میراث استان تهران گفت: جشنواره تهرانگردی در خنکای تابستان در دو بخش عصرانه و شبانه از ۳ مردادماه با مشارکت شهرداری منطقه ۱۲ در تهران فعالیت می‌کند.
ایجاد بانک جامع اطلاعات ابنیه پایتخت مدیر بافت و بناهای تاریخی معاونت شهرسازی و معماری جزییات عملکرد سامانه ثابا را تشریح کرد.
درخواست آیت‌الله مصباح یزدی از هیئت‌های مذهبی رئیس مؤسسه امام خمینی (ره) با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی کشور باید یک نشریه واحد داشته باشند، گفت: برخی در جامعه هستند که نه خود به دنبال راه صحیح هستند و نه می‌گذارند کسی به دنبال راه درست برود، اینج...
راهیابی ٣٩ فیلم به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره شهر اسامی 39 فیلم انیمیشن برای رقابت و حضور در بخش پویانمایی ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر اعلام شد.
در باغ کتاب همه می توانند از صبح تا شب مطالعه کنند مدیر باغ کتاب از ارائه کتاب ها برای مطالعه رایگان خبر داد و گفت: ۱۹۷ ناشر کتاب های شان را در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان ارائه کردند.
آغاز به کار «جشنواره تابستانی تهران» معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری «جشنواره تابستانی تهران» در مناطق ۲۲گانه شهر تهران خبر داد.
صفحه 7 از 95  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر