موزه خوشنویسی ایران افتتاح شد موزه خوشنویسی در خیابان شریعتی تهران با حضور قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.
تهران میزبان برگزاری دومین جشنواره فیلم سلامت دومین جشنواره فیلم سلامت در چهار بخش سینمایی، مستند، دانشجویی و برنامه های تلویزیونی از 1 تا 5 شهریور در پردیس سینمایی چارسو واقع در خیابان جمهوری، زیر پل حافظ برگزار خواهد شد.
هدیه ستایشگران عاشورایی به نوعروسان تهرانی ستایشگران عاشورایی محرم امسال به نوعروسان هدیه می دهند.
۱۵۶ اثر به جایزه «قلب تهران» راه یافتند ۱۵۶ اثر در بخش‌های اصلی و ویژه در رشته‌های عکاسی، کارتون، تصویرگری و پوستر به نمایشگاه نخستین جایزه هنری «قلب تهران» راه یافتند.
دبیران کمیته‌های هفته‌ ملی کودک منصوب شدند مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور احکامی جداگانه دبیران کمیته‌های مختلف برگزاری مراسم روز جهانی و هفته‌ ملی کودک سال ۱۳۹۶ را منصوب کرد.
ساخت 173 سالن سینما و آمفی تئاتر در تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در سال 84 تنها 62 سالن سینما و آمفی تئاتر فعال بود که این تعداد با ساخت 173 مجموعه به 235 سالن افزایش پیدا کرده است.
اعتراض به فروش کتاب در باغ کتاب تهران ۳۵۰ کتابفروش در نامه‌ای خطاب به محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نسبت به فروش کتاب در باغ کتاب تهران اعتراض کردند.
گالری گردی در پایتخت سومین جمعه مردادماه گالری ها در حالی به استقبال برپایی نمایشگاه های جدید می روند که آثاری از فرامرز پیلارام در این هفته به نمایش در می آید.
برندگان ششمین جشنواره فیلم شهر اعلام شد مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با معرفی برگزیدگان این رویداد سینمایی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
«آنا کارنینا» این بار در شهرزاد به صحنه می‌رود در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مخاطبان، نمایش ˝آناکارنینا˝ با تعداد محدودی اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.
نامزدهای دریافت جایزه سینمایی جشنواره فیلم شهر نامزدهای دریافت جوایز بخش فیلم‌های سینمایی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر اعلام شدند.
دو تالار جدید به موزه ملی ملک اضافه می‌شود معاون فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک اعلام کرد: با استانداردهای موزه‌ای تولید داخل کشور، دو تالار «مجموعه تمبرهای حاج جسین ملک» و «تالار هزار دستان» در این موزه ایجاد می‌شود.
رخصت مرشد طهرون منتشر شد کتاب رخصت مرشد طهرون از مجموعه قصه های پهلوانی اثر خسرو آقا یاری توسط انتشارات نیستان منتشر شد.
از عشق به کباب کوبیده تا بالاترین امتیاز به برج آزادی «شیفته مانتوی زنان ایرانی و کباب کوبیده است و برج آزادی حسابی دل‌اش را برده»... این بُرش کوتاهی از سفرنامه بانوی صربستانی به ایران است که ۹ ماهی می‌شود به زبان فارسی سخن می‌گوید.
بخش ویژه «شهر تهران» فاطمه معتمدآریا با تاکید بر اهمیت جشنواره بین‌المللی فیلم شهر و مسئولیت هنرمندان در زمینه سامان بخشیدن به ناسازگاری‌های شهر تهران گفت: امیدوارم ما به عنوان سینماگر بتوانیم ناسازگاری شهر تهران را سامان...
صفحه 6 از 95  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر