کارگردانی که در ستارخان بازیگر شد مسعود آب پرور درخصوص عرصه بازیگری و ایفای نقش خود گفت: به عنوان کسی که سالهاست بازیگری را تدریس می کنم و به اصول و قواعد علمی توجه دارم، سعی کردم تمام علم خود را جلوی دوربین به کار بگیرم.
گالری های تهران در حال و هوای دهه فجر همزمان با ایام الله دهه فجر، نمایشگاه های هنری در نگارخانه ها و گالری های خصوصی تهران افتتاح می شوند.
حادثه پلاسکو از نگاه عکاسان مطبوعات جمعی از عکاسان نمایشگاه «آب و آتش» در یادداشت هایی درباره این نمایشگاه و حال و هوای عکس های خود گفتند.
اولین بازیگران سریال ˝ممنوعه˝ معرفی شدند خاطره اسدی، آناهیتا درگاهی و امیرحسین آرمان به سریال «ممنوعه» پیوستند.
نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ شامل 30 اثر رنگی و سیاه و سفید است که در ژانرهای مختلف تهیه شده و مروری بر 25 سال فعالیت این هنرمند است.
شهرداری تهران از هنرمندان دفاع می کند شهردار تهران در جمع سینماگران اظهار کرد؛ سینما جایگاه ویژه ای دارد و می‌تواند حال شهر را بهتر کند، به نظر من هم اگر بخواهیم به شهر خدمت کنیم و برای زندگی آن را بسازیم، هنر موثرترین راه است.
ساخت ˝سریال ممنوعه˝ در تهران سریال ˝ممنوعه˝ کاری از امیر پورکیان که پیش تولید آن در سکوت خبری انجام شده بود، در دو هفته گذشته در تهران کلید خورده است.
نمایشگاه مطبوعات دوره قاجار در دانشگاه تهران نمایشگاهی در دانشگاه تهران برقرار است، که تلاش می‌کند با نمایش حدود ۸۰ نسخه اصلی روزنامه و مجله عصر قاجار در ویترین‌هایش، بازدیدکنندگان را با رسانه‌های آن دوره آشنا کند.
از کتاب مطبوعات سینمای ایران رونمایی شد آیین رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران، چهارم بهمن ماه با حضور حسین گیتی نویسنده کتاب و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر در فرهنگ‌سرای سرو برگزار شد.
آیین‌نامه محصولات فرهنگی تدوین شد معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تدوین پیش نویس آیین‌نامه محصولات فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، خبر داد.
رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران مراسم رونمایی از ˝کتاب مطبوعات سینمایی ایران˝ همراه با آسیب‌شناسی مطبوعات سینما با حضور منتقدان در سالن فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
استقبال از جشنواره ادبی عفاف و حجاب دبیر جشنواره عفاف و حجاب گفت: شاعران علاقمند به شرکت در جشنواره ادبی عفاف و حجاب می توانند آثار خود را تا 25 بهمن ماه برای جشنواره ارسال کنند.
رمان «نامهربان من کو» به چاپ دوم می رسد مدیر نشر برکه خورشید گفت: رمان «نامهربان من کو» که به تازگی چاپ شده، به زودی به چاپ دوم خواهد رسید.
گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب در جنوب تهران رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران از برگزاری ۱۰ گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب با همکاری آموزش و پرورش مناطق ۱۴، ۱۵و ۱۶ در دبیرستان های دخترانه خبر داد.
تجدید بیعت با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: ما می خواهیم با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی تجدید بیعت کنیم.
صفحه 6 از 101  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر