ادای ۲۶ هزار نذر فرهنگی در تهران مدیر اجرایی نذر فرهنگی گفت: بدون شک آمار ثبت ۲۶ هزار نذر فرهنگی به همت سه هزار متخصص در بازه زمانی ۷ ساله، آمار قابل توجهی است.
«110مطلب از یک خبرنگار» منتشر شد کتاب «110مطلب از یک خبرنگار» در495 صفحه و در قطع رقعی نوشته ˝مریم جعفری حصارلو˝ وارد بازار کتاب شد.
برپایی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی با نمایش حدود 450 اثر از 46 هنرمند در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
قطار گردشگری "تهران–بادرود" راه اندازی می شود قطار گردشگری "تهران – بادرود" با حضور عکاسان شرکت کننده در جشنواره فیلم و عکس راه آهن راه اندازی می شود.
حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی برای حمایت از کودکان مبتلا به نقص ایمنی در سینما گالری ملت افتتاح شد.
حفاظت از آثار و ابنیه تاریخی در پایتخت مدیرکل میراث‌ فرهنگی تهران تغییر جانمایی هواکش خط شش مترو در مجاورت موزه فرش را از نظر فنی امکان‌پذیر ندانست اما گفت: این تهدید را تبدیل به یک فرصت کرده‌ایم.
امر به معروف و نهی از منکر فقط پوشش نیست نایب رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر گفت که مصادیق امر به معروف و نهی از منکر به پوشش زنان و مردان تنزل داده شده است.
تاثیر فیلم˝دریا و ماهی پرنده˝بر شقایق فراهانی فیلم ˝دریا و ماهی پرنده˝ به تازگی در گروه هنر و تجربه اکران خود را آغاز کرده است.
جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران افتتاح شد اولین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران با حضور مجید سرسنگی (معاون فرهنگی)، محمدعلی زارع چاهوکی (مدیرکل فرهنگی و اجتماعی) و جمعی از مسئولان پردیس‌ها و دانشکده‌ها و دانشجویان دانشگاه تهران، در باشگاه دانشجو...
نمایشگاه «رز و زنگار» رضا نصرتی در تهران نمایشگاه «رز و زنگار» شامل نقاشی‌های رنگ روغن رضا نصرتی در گالری «ساربان» افتتاح شد.
برپایی نمایشگاه ذهن سبز در نگارخانه سایه نمایشگاه نقاشی‌‌های مریم (صدف) کباری با عنوان ˝ذهن سبز˝ در نگارخانه سایه برپا می‌شود.
شال و انگشتر به روی صحنه می رود نمایش «شال و انگشتر» به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.
۹۰ درصد کتابخانه‌های تهران غیرفعال است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ضمن انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به کتابخانه‌های شهرداری تهران گفت: طی ۶ سال گذشته هیچ بودجه‌ای برای تجهیز کتابخانه‌های شهر تهران تخصیص داده نشده است. فق...
سقوط تیراژ روزنامه ها به مرز ۸۰۰ هزار نسخه! اطلاعات چند شرکت پخش نشریات نشان می‌دهد که تیراژ روزنامه‌ها در ایران در چهار سال گذشته با کاهشی محسوس، از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نسخه به کمتر از ۸۰۰ هزار نسخه رسیده است.
مهمترین چالش فرهنگی تهران عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش عدم پیوند مناسب میان شهر و شهروندان را مهمترین چالش فرهنگی کلانشهر تهران دانست.
صفحه 6 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر