میزبانی سینماهای تهران از جشنواره فجر مدیر امور سینماهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر اعلام کرد که امسال ۱۶ سینما در تهران با ظرفیت‌های سالنی مختلف میزبان این دوره از جشنواره خواهند بود.
نمایش «گتو» به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام از ۲۴ دی ماه به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران اجرای خود را آغاز می‌کند.
چالشی به‌نام مکان برگزاری نمایشگاه کتاب هنوز دو سال از کوچ اجباری نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب نگذشته است که باز هم محل برگزاری نمایشگاه به مصلی تغییر کرد.
قصه‌هایی از طهران قدیم منتشر میشود مجموعه پنج جلدی «حکایت‌های کمال» نوشته محمد میرکیانی، به زودی از سوی به نشر منتشر می‌شود و قصه طهران قدیم را روایت می‌کند.
نفوذ تئاتر معنوی و تاثیر گذار است شهردار تهران نفوذ غیر مستقیم به عمق روح و ناخودگاه مردم را یکی از مزیت های هنر تئاتر دانست و گفت: این نفوذ هنر تئاتر قطعا بسیار معنوی و تاثیرگذار خواهد بود.
اجرای ویژه‌برنامه «روز روشنایی» در تهران ویژه‌برنامه «روز روشنایی» به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹دی به همت معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مناطق ۲۲گانه تهران برگزار می‌شود.
افتتاح استودیوی «شهر صدا» آیین افتتاحیه استودیو «شهر صدا» از مجهزترین مجموعه های ضبط و تولید آثار موسیقایی و سینمایی با حضور تعدادی از هنرمندان حوزه موسیقی برگزار شد.
میزبانی موزه‌ هنرهای معاصر تهران از ۱۱۲ اثر مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی گفت: از بین ۵۱۲ اثری که از موزه‌ی هنرهای معاصر تهران خارج شده بود، ۱۱۲ اثر انتخاب شده و قرار است به موزه مرجوع شود. بقیه این آثار به موزه‌هایی مثل موزه صنعتی کرمان اهدا خواهد...
برپایی جشنواره زمستانه اقوام ایرانی هشتمین جشنواره زمستانه اقوام ایرانی در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران شهردار منطقه ۷ از افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران با مشارکت این منطقه خبر داد.
کم توجهی فرهنگی به آرایشگاه های مردانه فالگیرها جزو جدایی‌ناپذیر از محیط‌های زنانه هستند! این مسائل کم‌کم به محیط‌های مردانه هم سرایت کرده و در بعضی از سالن‌های مردانه هم این‌چنین هستند. یک قوری چای یا قهوه، کتاب‌های طلسم، مهره و ادوات‌ریز...
ادای ۲۶ هزار نذر فرهنگی در تهران مدیر اجرایی نذر فرهنگی گفت: بدون شک آمار ثبت ۲۶ هزار نذر فرهنگی به همت سه هزار متخصص در بازه زمانی ۷ ساله، آمار قابل توجهی است.
«110مطلب از یک خبرنگار» منتشر شد کتاب «110مطلب از یک خبرنگار» در495 صفحه و در قطع رقعی نوشته ˝مریم جعفری حصارلو˝ وارد بازار کتاب شد.
برپایی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی نمایشگاه صنایع دستی هنر بافت خانگی با نمایش حدود 450 اثر از 46 هنرمند در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
قطار گردشگری "تهران–بادرود" راه اندازی می شود قطار گردشگری "تهران – بادرود" با حضور عکاسان شرکت کننده در جشنواره فیلم و عکس راه آهن راه اندازی می شود.
صفحه 6 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر