برگزاری اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ در دانشگاه پیام نور تهران جنوب برگزار شد.
افتتاح هفتمین جشنواره مد و لباس فجر در تهران معاون هنری وزارت ارشاد در مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره مد و لباس بیان کرد: جشنواره مد و لباس به عنوان جوان‌ترین جشنواره فجر برآمده تا نشان دهد که این جشنواره نوپا آهسته آهسته به منزله‌ای رسیده است تا...
بازگشت نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران می گوید؛ نظر من این است «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» به عنوان یک کار فرهنگی-هنری ویژه کشور، که برد جهانی دارد اجرا شود.
گالری گردی در تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
برگزاری جشنواره مد و لباس در 3 نقطه تهران دبیر کارگروه‌ ساماندهی مد و لباس‌ در خصوص‌ زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: این جشنواره از 6 تا 13 اسفند در 3 نقطه تهران و همزمان در 15 استان کشور برگزار خواهد شد.
پیوستن پژمان بازغی و الهه حصاری به «ممنوعه» پژمان بازغی و الهه حصاری به سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان پیوستند.
همایش ملی فناوری‌های فرهنگی برگزار شد نخستین همایش ملی در حوزه فناوری‌های فرهنگی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران سفیر آلمان در مراسم رونمایی از پروژه مستندسازی و مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران گفت: آماده همکاری بیشتر برای حفاظت از میراث باشکوه ایران هستیم.
فعالیت بزرگترین پردیس سینمایی پایتخت سالن های سینمایی مجموعه فرهنگی و هنری «باغ کتاب» از روز 25 بهمن به صورت رسمی کارش را آغاز کرد.
نمایش «Danny» در عمارت نوفل لوشاتو عمارت نوفل لوشاتو میزبان اجرای نمایش «Danny» در دوره چهارم جشنواره «میکرولیو» خواهد بود.
همایش ملی فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال همایش ملی ˝فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال˝ 29 بهمن ماه سال جاری توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
برپایی نمایشگاه های هنری در تهران نمایشگاه هایی از مجموعه هنرهای تجسمی، در دهه سوم بهمن ماه در گالری های شهر تهران برگزار می شود.
نخستین جشنواره استانی تجسمی فجر در تهران نخستین جشنواره تجسمی استانی فجر همزمان با دهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر در نگارخانه تهران و نرگس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار شد.
رونمایی از کتاب های حوزه محیط زیست در مراسمی از مجموعه کتابهای «فرهنگ و محیط زیست» شامل کتابهای جامعه و تغییرات آب و هوا، فقر و محیط زیست؛ رابطه‌ها در سطح خانوار، اخلاق محیط زیست؛ درآمدی بر فلسفه محیط زیست، اصول اخلاق آب، آب، بوم سازگا...
نمایش آثار موزه‌ لوور فرانسه در تهران براساس اعلام روابط عمومی موزه ملی ایران، این نمایشگاه از ۱۴ اسفند امسال تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ در موزه ملی ایران دایر است.
صفحه 5 از 101  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر