نمایش «Danny» در عمارت نوفل لوشاتو عمارت نوفل لوشاتو میزبان اجرای نمایش «Danny» در دوره چهارم جشنواره «میکرولیو» خواهد بود.
همایش ملی فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال همایش ملی ˝فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال˝ 29 بهمن ماه سال جاری توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
برپایی نمایشگاه های هنری در تهران نمایشگاه هایی از مجموعه هنرهای تجسمی، در دهه سوم بهمن ماه در گالری های شهر تهران برگزار می شود.
نخستین جشنواره استانی تجسمی فجر در تهران نخستین جشنواره تجسمی استانی فجر همزمان با دهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر در نگارخانه تهران و نرگس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار شد.
رونمایی از کتاب های حوزه محیط زیست در مراسمی از مجموعه کتابهای «فرهنگ و محیط زیست» شامل کتابهای جامعه و تغییرات آب و هوا، فقر و محیط زیست؛ رابطه‌ها در سطح خانوار، اخلاق محیط زیست؛ درآمدی بر فلسفه محیط زیست، اصول اخلاق آب، آب، بوم سازگا...
نمایش آثار موزه‌ لوور فرانسه در تهران براساس اعلام روابط عمومی موزه ملی ایران، این نمایشگاه از ۱۴ اسفند امسال تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ در موزه ملی ایران دایر است.
کارگردانی که در ستارخان بازیگر شد مسعود آب پرور درخصوص عرصه بازیگری و ایفای نقش خود گفت: به عنوان کسی که سالهاست بازیگری را تدریس می کنم و به اصول و قواعد علمی توجه دارم، سعی کردم تمام علم خود را جلوی دوربین به کار بگیرم.
گالری های تهران در حال و هوای دهه فجر همزمان با ایام الله دهه فجر، نمایشگاه های هنری در نگارخانه ها و گالری های خصوصی تهران افتتاح می شوند.
حادثه پلاسکو از نگاه عکاسان مطبوعات جمعی از عکاسان نمایشگاه «آب و آتش» در یادداشت هایی درباره این نمایشگاه و حال و هوای عکس های خود گفتند.
اولین بازیگران سریال ˝ممنوعه˝ معرفی شدند خاطره اسدی، آناهیتا درگاهی و امیرحسین آرمان به سریال «ممنوعه» پیوستند.
نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ شامل 30 اثر رنگی و سیاه و سفید است که در ژانرهای مختلف تهیه شده و مروری بر 25 سال فعالیت این هنرمند است.
شهرداری تهران از هنرمندان دفاع می کند شهردار تهران در جمع سینماگران اظهار کرد؛ سینما جایگاه ویژه ای دارد و می‌تواند حال شهر را بهتر کند، به نظر من هم اگر بخواهیم به شهر خدمت کنیم و برای زندگی آن را بسازیم، هنر موثرترین راه است.
ساخت ˝سریال ممنوعه˝ در تهران سریال ˝ممنوعه˝ کاری از امیر پورکیان که پیش تولید آن در سکوت خبری انجام شده بود، در دو هفته گذشته در تهران کلید خورده است.
نمایشگاه مطبوعات دوره قاجار در دانشگاه تهران نمایشگاهی در دانشگاه تهران برقرار است، که تلاش می‌کند با نمایش حدود ۸۰ نسخه اصلی روزنامه و مجله عصر قاجار در ویترین‌هایش، بازدیدکنندگان را با رسانه‌های آن دوره آشنا کند.
از کتاب مطبوعات سینمای ایران رونمایی شد آیین رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران، چهارم بهمن ماه با حضور حسین گیتی نویسنده کتاب و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر در فرهنگ‌سرای سرو برگزار شد.
صفحه 5 از 100  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر