میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد. حدود ۳۵۰ بنای میراثی در تهران وجود دارد که در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
جلوه‌ای از لاله‌زار قدیم در شهرک غزالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت؛ هر چند لاله‌زار کنونی نمی‌تواند دوباره مانند لاله‌زار قدیمی شود، اما شهرک غزالی که خیابان لاله‌زاررا در خود نمایش داده است، می‌تواند جلوه‌ای...
اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری با همکاری اداره کل سلامت شهرداری، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون، در تالار ایوان شمس برگزار شد.
«پژواک هنر» منتشر شد اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان منتشر شد.
میزبانی سینماهای تهران از جشنواره فجر مدیر امور سینماهای سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر اعلام کرد که امسال ۱۶ سینما در تهران با ظرفیت‌های سالنی مختلف میزبان این دوره از جشنواره خواهند بود.
نمایش «گتو» به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران نمایش «گتو» به کارگردانی سعید بهنام از ۲۴ دی ماه به تهیه‌کنندگی تئاتر مستقل تهران اجرای خود را آغاز می‌کند.
چالشی به‌نام مکان برگزاری نمایشگاه کتاب هنوز دو سال از کوچ اجباری نمایشگاه کتاب به شهر آفتاب نگذشته است که باز هم محل برگزاری نمایشگاه به مصلی تغییر کرد.
قصه‌هایی از طهران قدیم منتشر میشود مجموعه پنج جلدی «حکایت‌های کمال» نوشته محمد میرکیانی، به زودی از سوی به نشر منتشر می‌شود و قصه طهران قدیم را روایت می‌کند.
نفوذ تئاتر معنوی و تاثیر گذار است شهردار تهران نفوذ غیر مستقیم به عمق روح و ناخودگاه مردم را یکی از مزیت های هنر تئاتر دانست و گفت: این نفوذ هنر تئاتر قطعا بسیار معنوی و تاثیرگذار خواهد بود.
اجرای ویژه‌برنامه «روز روشنایی» در تهران ویژه‌برنامه «روز روشنایی» به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹دی به همت معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مناطق ۲۲گانه تهران برگزار می‌شود.
افتتاح استودیوی «شهر صدا» آیین افتتاحیه استودیو «شهر صدا» از مجهزترین مجموعه های ضبط و تولید آثار موسیقایی و سینمایی با حضور تعدادی از هنرمندان حوزه موسیقی برگزار شد.
میزبانی موزه‌ هنرهای معاصر تهران از ۱۱۲ اثر مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی گفت: از بین ۵۱۲ اثری که از موزه‌ی هنرهای معاصر تهران خارج شده بود، ۱۱۲ اثر انتخاب شده و قرار است به موزه مرجوع شود. بقیه این آثار به موزه‌هایی مثل موزه صنعتی کرمان اهدا خواهد...
برپایی جشنواره زمستانه اقوام ایرانی هشتمین جشنواره زمستانه اقوام ایرانی در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود.
افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران شهردار منطقه ۷ از افتتاح جشنواره زمستان ایرانی در مصلی تهران با مشارکت این منطقه خبر داد.
کم توجهی فرهنگی به آرایشگاه های مردانه فالگیرها جزو جدایی‌ناپذیر از محیط‌های زنانه هستند! این مسائل کم‌کم به محیط‌های مردانه هم سرایت کرده و در بعضی از سالن‌های مردانه هم این‌چنین هستند. یک قوری چای یا قهوه، کتاب‌های طلسم، مهره و ادوات‌ریز...
صفحه 5 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر