ساخت ˝سریال ممنوعه˝ در تهران سریال ˝ممنوعه˝ کاری از امیر پورکیان که پیش تولید آن در سکوت خبری انجام شده بود، در دو هفته گذشته در تهران کلید خورده است.
نمایشگاه مطبوعات دوره قاجار در دانشگاه تهران نمایشگاهی در دانشگاه تهران برقرار است، که تلاش می‌کند با نمایش حدود ۸۰ نسخه اصلی روزنامه و مجله عصر قاجار در ویترین‌هایش، بازدیدکنندگان را با رسانه‌های آن دوره آشنا کند.
از کتاب مطبوعات سینمای ایران رونمایی شد آیین رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران، چهارم بهمن ماه با حضور حسین گیتی نویسنده کتاب و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر در فرهنگ‌سرای سرو برگزار شد.
آیین‌نامه محصولات فرهنگی تدوین شد معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تدوین پیش نویس آیین‌نامه محصولات فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، خبر داد.
رونمایی از کتاب مطبوعات سینمایی ایران مراسم رونمایی از ˝کتاب مطبوعات سینمایی ایران˝ همراه با آسیب‌شناسی مطبوعات سینما با حضور منتقدان در سالن فرهنگسرای سرو برگزار می شود.
استقبال از جشنواره ادبی عفاف و حجاب دبیر جشنواره عفاف و حجاب گفت: شاعران علاقمند به شرکت در جشنواره ادبی عفاف و حجاب می توانند آثار خود را تا 25 بهمن ماه برای جشنواره ارسال کنند.
رمان «نامهربان من کو» به چاپ دوم می رسد مدیر نشر برکه خورشید گفت: رمان «نامهربان من کو» که به تازگی چاپ شده، به زودی به چاپ دوم خواهد رسید.
گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب در جنوب تهران رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران از برگزاری ۱۰ گفتمان دانش آموزی عفاف و حجاب با همکاری آموزش و پرورش مناطق ۱۴، ۱۵و ۱۶ در دبیرستان های دخترانه خبر داد.
تجدید بیعت با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: ما می خواهیم با فرهنگ پوشش ایرانی اسلامی تجدید بیعت کنیم.
نمایشگاه اولین جشنواره عکس سلامت شهری نمایشگاه منتخبین اولین جشنواره عکس سلامت شهری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی در نگارخانه تهران افتتاح شد.
کتاب خانواده خوشبخت منتشر شد کتاب خانواده خوشبخت با رویکرد ارتباطات میان فردی و با شعار چراغ راهی برای ایجاد و توسعه ارتباطات موثر در خانواده و جامعه و حاصل ماه ها تلاش و پژوهش و فیش برداری علمی و تالیف و گردآوری حسن خسروی توسط ا...
میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: میراث فرهنگی پایتخت حال خوبی ندارد. حدود ۳۵۰ بنای میراثی در تهران وجود دارد که در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
جلوه‌ای از لاله‌زار قدیم در شهرک غزالی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت؛ هر چند لاله‌زار کنونی نمی‌تواند دوباره مانند لاله‌زار قدیمی شود، اما شهرک غزالی که خیابان لاله‌زاررا در خود نمایش داده است، می‌تواند جلوه‌ای...
اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری با همکاری اداره کل سلامت شهرداری، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون، در تالار ایوان شمس برگزار شد.
«پژواک هنر» منتشر شد اولین شماره ماهنامه فرهنگی و هنری «پژواک هنر» به سردبیری امیر طلوع کیان منتشر شد.
صفحه 5 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر