همایش ملی فناوری‌های فرهنگی برگزار شد نخستین همایش ملی در حوزه فناوری‌های فرهنگی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران سفیر آلمان در مراسم رونمایی از پروژه مستندسازی و مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران گفت: آماده همکاری بیشتر برای حفاظت از میراث باشکوه ایران هستیم.
فعالیت بزرگترین پردیس سینمایی پایتخت سالن های سینمایی مجموعه فرهنگی و هنری «باغ کتاب» از روز 25 بهمن به صورت رسمی کارش را آغاز کرد.
نمایش «Danny» در عمارت نوفل لوشاتو عمارت نوفل لوشاتو میزبان اجرای نمایش «Danny» در دوره چهارم جشنواره «میکرولیو» خواهد بود.
همایش ملی فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال همایش ملی ˝فناوری فرهنگی؛ تولید و اشتغال˝ 29 بهمن ماه سال جاری توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.
برپایی نمایشگاه های هنری در تهران نمایشگاه هایی از مجموعه هنرهای تجسمی، در دهه سوم بهمن ماه در گالری های شهر تهران برگزار می شود.
نخستین جشنواره استانی تجسمی فجر در تهران نخستین جشنواره تجسمی استانی فجر همزمان با دهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر در نگارخانه تهران و نرگس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار شد.
رونمایی از کتاب های حوزه محیط زیست در مراسمی از مجموعه کتابهای «فرهنگ و محیط زیست» شامل کتابهای جامعه و تغییرات آب و هوا، فقر و محیط زیست؛ رابطه‌ها در سطح خانوار، اخلاق محیط زیست؛ درآمدی بر فلسفه محیط زیست، اصول اخلاق آب، آب، بوم سازگا...
نمایش آثار موزه‌ لوور فرانسه در تهران براساس اعلام روابط عمومی موزه ملی ایران، این نمایشگاه از ۱۴ اسفند امسال تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ در موزه ملی ایران دایر است.
کارگردانی که در ستارخان بازیگر شد مسعود آب پرور درخصوص عرصه بازیگری و ایفای نقش خود گفت: به عنوان کسی که سالهاست بازیگری را تدریس می کنم و به اصول و قواعد علمی توجه دارم، سعی کردم تمام علم خود را جلوی دوربین به کار بگیرم.
گالری های تهران در حال و هوای دهه فجر همزمان با ایام الله دهه فجر، نمایشگاه های هنری در نگارخانه ها و گالری های خصوصی تهران افتتاح می شوند.
حادثه پلاسکو از نگاه عکاسان مطبوعات جمعی از عکاسان نمایشگاه «آب و آتش» در یادداشت هایی درباره این نمایشگاه و حال و هوای عکس های خود گفتند.
اولین بازیگران سریال ˝ممنوعه˝ معرفی شدند خاطره اسدی، آناهیتا درگاهی و امیرحسین آرمان به سریال «ممنوعه» پیوستند.
نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ نمایشگاه عکس ˝نادر داوودی با یک واو کمتر˝ شامل 30 اثر رنگی و سیاه و سفید است که در ژانرهای مختلف تهیه شده و مروری بر 25 سال فعالیت این هنرمند است.
شهرداری تهران از هنرمندان دفاع می کند شهردار تهران در جمع سینماگران اظهار کرد؛ سینما جایگاه ویژه ای دارد و می‌تواند حال شهر را بهتر کند، به نظر من هم اگر بخواهیم به شهر خدمت کنیم و برای زندگی آن را بسازیم، هنر موثرترین راه است.
صفحه 4 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر