حراج بزرگ طراحی معاصر در موزه طراحی تهران حراج بزرگ طراحی روز جمعه، 18 اسفندماه از ساعت 16 تا 22 در موزه طراحی تهران برگزار می‌شود و نمایشگاه آثار تا 20 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.
بازگشایی موزه لوور در تهران مدیر موزه ملی ایران به تشریح بازدید از موزه لوور در تهران پرداخت و گفت: در دوره جدید شاهد حضور آثار تاریخی و مهم جهان در ایران خواهیم بود.
نوروز امسال صنایع دستی عیدی می دهم مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: برای حمایت از کمپین «آری به تولید ملی» با شعار نوروز صنایع دستی عیدی می‌دهم از هنرمندان صنایع‌دستی به‌عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می‌کنیم.
هادی حجازی فر همبازی با نیکی کریمی هادی حجازی‌فر ـ بازیگر فیلم‌های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» ـ قرار است در سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان ایفای نقش کند.
گالری گردی در شهر تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
ویترین جشنواره مد و لباس در برج میلاد مدیرعامل برج میلاد گفت: ما همواره آمادگی خود را برای تعامل بیشتر و همچنین تبلیغات بیشتر برای رونق دهی و ترویج فرهنگ و لباس ایرانی میان مردم و همشهریان اعلام کرده ایم.
برگزاری اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ در دانشگاه پیام نور تهران جنوب برگزار شد.
افتتاح هفتمین جشنواره مد و لباس فجر در تهران معاون هنری وزارت ارشاد در مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره مد و لباس بیان کرد: جشنواره مد و لباس به عنوان جوان‌ترین جشنواره فجر برآمده تا نشان دهد که این جشنواره نوپا آهسته آهسته به منزله‌ای رسیده است تا...
بازگشت نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران می گوید؛ نظر من این است «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» به عنوان یک کار فرهنگی-هنری ویژه کشور، که برد جهانی دارد اجرا شود.
گالری گردی در تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
برگزاری جشنواره مد و لباس در 3 نقطه تهران دبیر کارگروه‌ ساماندهی مد و لباس‌ در خصوص‌ زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: این جشنواره از 6 تا 13 اسفند در 3 نقطه تهران و همزمان در 15 استان کشور برگزار خواهد شد.
پیوستن پژمان بازغی و الهه حصاری به «ممنوعه» پژمان بازغی و الهه حصاری به سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان پیوستند.
همایش ملی فناوری‌های فرهنگی برگزار شد نخستین همایش ملی در حوزه فناوری‌های فرهنگی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران سفیر آلمان در مراسم رونمایی از پروژه مستندسازی و مرمت چهارسوق بزرگ بازار تهران گفت: آماده همکاری بیشتر برای حفاظت از میراث باشکوه ایران هستیم.
فعالیت بزرگترین پردیس سینمایی پایتخت سالن های سینمایی مجموعه فرهنگی و هنری «باغ کتاب» از روز 25 بهمن به صورت رسمی کارش را آغاز کرد.
صفحه 4 از 100  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر