قطعه‌ای از پاریس در موزه ملی ایران اگر قصد دیدن موزه لوور را دارید اما نمی‌خواهید تا فرانسه بروید می‌توانید همین روزها به موزه ملی ایران رفته و ۵۶ اثر از آثار آن را در ایام نوروز ببینید.
برگزاری نمایشگاه در موزه قرآن مدیر موزه ملی قرآن کریم از آغاز به کار نمایشگاه موقت «دیوان‌های شعر» از دوره تیموری تا قاجار در این موزه خبر داد.
فروش بلیط الکترونیک در کاخ نیاوران مدیر کاخ نیاوران گفت: اضافه کردن و راه‌اندازی پایگاه فروش بلیط الکترونیک در مجموعه و ارتقا نرم افزار فروش بلیط از جمله اقداماتی است که در این کاخ انجام شده است.
لوون هفتوان همیشه مهربان بود مراسم یادبود لوون هفتوان، هنرمند تازه درگذشته تئاتر، سینما و تلویزیون با حضور جمع کثیری از هنرمندان و هنردوستان برگزار شد.
سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» در تهران مراحل ساخت اولین سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» با ظرفیت ۶۴ صندلی در مجموعه سینمایی فرهنگ تهران به پایان رسید.
«مرثیه‌ای برای یک دختر» در تهران نمایش «مرثیه‌ای برای یک دختر» به کارگردانی مازیار شهزاد دولتشاهی از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن شماره ۲ تماشاخانه «پالیز» به صحنه می‌رود.
افتتاح نمایشگاه بوم‌گردی در برج میلاد تهران نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی از ۲۱ تا ۲۵ اسفند و از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محوطه نمایشگاهی برج میلاد میزبان علاقه‌مندان است.
وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ۲۴ اسفندماه خبر داد.
نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ تهران دبیر نخستین جشنواره نوروزخوانی اقوام منطقه ۱۳ از ایجاد دبیرخانه دائمی نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: قدمت این موضوع به چند هزار سال در ایران برمی‌گردد.
حراج بزرگ طراحی معاصر در موزه طراحی تهران حراج بزرگ طراحی روز جمعه، 18 اسفندماه از ساعت 16 تا 22 در موزه طراحی تهران برگزار می‌شود و نمایشگاه آثار تا 20 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.
بازگشایی موزه لوور در تهران مدیر موزه ملی ایران به تشریح بازدید از موزه لوور در تهران پرداخت و گفت: در دوره جدید شاهد حضور آثار تاریخی و مهم جهان در ایران خواهیم بود.
نوروز امسال صنایع دستی عیدی می دهم مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: برای حمایت از کمپین «آری به تولید ملی» با شعار نوروز صنایع دستی عیدی می‌دهم از هنرمندان صنایع‌دستی به‌عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می‌کنیم.
هادی حجازی فر همبازی با نیکی کریمی هادی حجازی‌فر ـ بازیگر فیلم‌های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» ـ قرار است در سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان ایفای نقش کند.
گالری گردی در شهر تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
ویترین جشنواره مد و لباس در برج میلاد مدیرعامل برج میلاد گفت: ما همواره آمادگی خود را برای تعامل بیشتر و همچنین تبلیغات بیشتر برای رونق دهی و ترویج فرهنگ و لباس ایرانی میان مردم و همشهریان اعلام کرده ایم.
صفحه 4 از 101  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر