آخرین وضعیت آماده‌سازی نمایشگاه کتاب تهران مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از فعالیت‌های اجرایی در محل برگزاری نمایشگاه و آماده‌سازی مصلا برای برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد.
جاذبه‌های خیابان سی‌تیر یا گذر ادیان خیابان سی‌تیر با عنوان ˝گذر ادیان˝ یکی از محورهای اصلی گردشگری استان تهران است، اما بیشتر مردم فقط به ابتدای آن یعنی روی موزه ملی و دکه‌های غذافروشی تمرکز کرده‌اند.
پیشنهاد نمایشگاه‌گردی نوروزی در تهران نگارخانه‌ها و مراکز فرهنگی هنری مختلفی در عید نوروز میزبان هنردوستان در تهران هستند.
راه اندازی اتوبوس سیار˝نوروز خوانی˝ بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون پیشنهاد داد: در راستای بهره مندی از ظرفیت هنر، اتوبوس سیار ˝نوروز خوانی ˝راه اندازی و در مناطق مختلف برنامه اجرا شود.
احیاء زندگی شبانه در قلب طهران در راستای احیاء زندگی شبانه در قلب طهران ویژه برنامه ی شبی با موزه در موزه ملی ایران برگزار می شود.
تهران به شمال بدون ترافیک تهرانی‌هایی که همیشه شهرهای شمالی را مقصد سفرهایشان می‌دانند، می‌توانند ریل گردی کنند و با نگاهی دیگر به جاذبه‌های راه آهن تهران _شمال بنگرند آن هم در فصل بهار و ایام نوروز.
قطعه‌ای از پاریس در موزه ملی ایران اگر قصد دیدن موزه لوور را دارید اما نمی‌خواهید تا فرانسه بروید می‌توانید همین روزها به موزه ملی ایران رفته و ۵۶ اثر از آثار آن را در ایام نوروز ببینید.
برگزاری نمایشگاه در موزه قرآن مدیر موزه ملی قرآن کریم از آغاز به کار نمایشگاه موقت «دیوان‌های شعر» از دوره تیموری تا قاجار در این موزه خبر داد.
فروش بلیط الکترونیک در کاخ نیاوران مدیر کاخ نیاوران گفت: اضافه کردن و راه‌اندازی پایگاه فروش بلیط الکترونیک در مجموعه و ارتقا نرم افزار فروش بلیط از جمله اقداماتی است که در این کاخ انجام شده است.
لوون هفتوان همیشه مهربان بود مراسم یادبود لوون هفتوان، هنرمند تازه درگذشته تئاتر، سینما و تلویزیون با حضور جمع کثیری از هنرمندان و هنردوستان برگزار شد.
سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» در تهران مراحل ساخت اولین سالن اختصاصی سینمای «هنر و تجربه» با ظرفیت ۶۴ صندلی در مجموعه سینمایی فرهنگ تهران به پایان رسید.
«مرثیه‌ای برای یک دختر» در تهران نمایش «مرثیه‌ای برای یک دختر» به کارگردانی مازیار شهزاد دولتشاهی از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن شماره ۲ تماشاخانه «پالیز» به صحنه می‌رود.
افتتاح نمایشگاه بوم‌گردی در برج میلاد تهران نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی از ۲۱ تا ۲۵ اسفند و از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محوطه نمایشگاهی برج میلاد میزبان علاقه‌مندان است.
وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ۲۴ اسفندماه خبر داد.
نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ تهران دبیر نخستین جشنواره نوروزخوانی اقوام منطقه ۱۳ از ایجاد دبیرخانه دائمی نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: قدمت این موضوع به چند هزار سال در ایران برمی‌گردد.
صفحه 3 از 100  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر