افتتاح نمایشگاه بوم‌گردی در برج میلاد تهران نمایشگاه بوم‌گردی و صنایع‌دستی از ۲۱ تا ۲۵ اسفند و از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در محوطه نمایشگاهی برج میلاد میزبان علاقه‌مندان است.
وداع با دو شهید گمنام دفاع مقدس معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در ۲۴ اسفندماه خبر داد.
نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ تهران دبیر نخستین جشنواره نوروزخوانی اقوام منطقه ۱۳ از ایجاد دبیرخانه دائمی نوروزخوانی اقوام در منطقه ۱۳ خبر داد و گفت: قدمت این موضوع به چند هزار سال در ایران برمی‌گردد.
حراج بزرگ طراحی معاصر در موزه طراحی تهران حراج بزرگ طراحی روز جمعه، 18 اسفندماه از ساعت 16 تا 22 در موزه طراحی تهران برگزار می‌شود و نمایشگاه آثار تا 20 فروردین 97 ادامه خواهد داشت.
بازگشایی موزه لوور در تهران مدیر موزه ملی ایران به تشریح بازدید از موزه لوور در تهران پرداخت و گفت: در دوره جدید شاهد حضور آثار تاریخی و مهم جهان در ایران خواهیم بود.
نوروز امسال صنایع دستی عیدی می دهم مدیرکل میراث فرهنگی تهران گفت: برای حمایت از کمپین «آری به تولید ملی» با شعار نوروز صنایع دستی عیدی می‌دهم از هنرمندان صنایع‌دستی به‌عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می‌کنیم.
هادی حجازی فر همبازی با نیکی کریمی هادی حجازی‌فر ـ بازیگر فیلم‌های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» ـ قرار است در سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان ایفای نقش کند.
گالری گردی در شهر تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
ویترین جشنواره مد و لباس در برج میلاد مدیرعامل برج میلاد گفت: ما همواره آمادگی خود را برای تعامل بیشتر و همچنین تبلیغات بیشتر برای رونق دهی و ترویج فرهنگ و لباس ایرانی میان مردم و همشهریان اعلام کرده ایم.
برگزاری اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ اولین همایش کارآفرینی و مشاغل مرتبط با تاریخ در دانشگاه پیام نور تهران جنوب برگزار شد.
افتتاح هفتمین جشنواره مد و لباس فجر در تهران معاون هنری وزارت ارشاد در مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره مد و لباس بیان کرد: جشنواره مد و لباس به عنوان جوان‌ترین جشنواره فجر برآمده تا نشان دهد که این جشنواره نوپا آهسته آهسته به منزله‌ای رسیده است تا...
بازگشت نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران می گوید؛ نظر من این است «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» به عنوان یک کار فرهنگی-هنری ویژه کشور، که برد جهانی دارد اجرا شود.
گالری گردی در تهران گالری‌ها و مرکزهای هنری تهران با برگزاری نمایشگاه‌هایی میزبان هنردوستان هستند.
برگزاری جشنواره مد و لباس در 3 نقطه تهران دبیر کارگروه‌ ساماندهی مد و لباس‌ در خصوص‌ زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر گفت: این جشنواره از 6 تا 13 اسفند در 3 نقطه تهران و همزمان در 15 استان کشور برگزار خواهد شد.
پیوستن پژمان بازغی و الهه حصاری به «ممنوعه» پژمان بازغی و الهه حصاری به سریال «ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان پیوستند.
صفحه 3 از 99  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر