سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران دوره‌ی دوم سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران با حمایت خانه‌ی تئاتر ایران و انجمن طراحان صحنه و لباس از هفتم تا چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در خانه‌ی هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
جشن «ارمغان اردیبهشت» برگزار شد دومین جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سال تاسیس رادیو در ایران، در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
«زیر صفر» در دیوار چهارم روی صحنه می رود «زیر صفر» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا سید، از روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه، در تماشاخانه دیوارچهارم به روی صحنه می رود.
تهرانی‌ها بیشترین خریداران کتاب در عیدانه کتاب با پایان هشتمین دوره از طرح تخفیف فصلی کتاب با عنوان «عیدانه کتاب ۹۷»، ۲۶۶ هزار و ۶۴ تهرانی با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو این طرح موفق به خرید کتاب شدند.
برگزاری نمایشگاه کتاب تهران امسال در مصلی فرماندار تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در محل مصلی امام خمینی(ره) از آمادگی دستگاه های خدمت رسان در این نمایشگاه خبر داد.
طرح نمادهای ماندگار در شهر تهران کلید خورد با رونمایی از تابلو ساختمان اداره کل ایثارگران به نام مبارک سپهبد شهید علی صیاد شیرازی رسما طرح نمادهای ماندگار در شهر تهران کلید خورد .
رنگ سال ایرانی انتخاب شد دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب رنگ سال ایرانی در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر برای استفاده در طراحی و تولید لباس در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
آیین افتتاحیه هفته هنر انقلاب برگزار می شود افتتاحیه هفته هنر انقلاب و اختتامیه دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب به دبیری علمی منیژه آرمین به طور همزمان روز دوشنبه-۲۰ فروردین – ساعت ۱۷:۳۰ در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود.
مروری بر حرمسراهای تاریخی پایتخت خسرو معتضد در برنامه جدید خود این بار روی موضوع حرمسراها در تاریخ دست گذاشته است.
آخرین وضعیت آماده‌سازی نمایشگاه کتاب تهران مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از فعالیت‌های اجرایی در محل برگزاری نمایشگاه و آماده‌سازی مصلا برای برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد.
جاذبه‌های خیابان سی‌تیر یا گذر ادیان خیابان سی‌تیر با عنوان ˝گذر ادیان˝ یکی از محورهای اصلی گردشگری استان تهران است، اما بیشتر مردم فقط به ابتدای آن یعنی روی موزه ملی و دکه‌های غذافروشی تمرکز کرده‌اند.
پیشنهاد نمایشگاه‌گردی نوروزی در تهران نگارخانه‌ها و مراکز فرهنگی هنری مختلفی در عید نوروز میزبان هنردوستان در تهران هستند.
راه اندازی اتوبوس سیار˝نوروز خوانی˝ بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون پیشنهاد داد: در راستای بهره مندی از ظرفیت هنر، اتوبوس سیار ˝نوروز خوانی ˝راه اندازی و در مناطق مختلف برنامه اجرا شود.
احیاء زندگی شبانه در قلب طهران در راستای احیاء زندگی شبانه در قلب طهران ویژه برنامه ی شبی با موزه در موزه ملی ایران برگزار می شود.
تهران به شمال بدون ترافیک تهرانی‌هایی که همیشه شهرهای شمالی را مقصد سفرهایشان می‌دانند، می‌توانند ریل گردی کنند و با نگاهی دیگر به جاذبه‌های راه آهن تهران _شمال بنگرند آن هم در فصل بهار و ایام نوروز.
صفحه 3 از 101  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر