برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد تهران میزبان علاقمندان است و شامل برگزاری برنامه های فرهنگی هنری، نگارخانه عکس و برنامه های دیگر می باشد.
نصب «کاشی ماندگار» سردر خانه «شاعر تهران» نقشه فرهنگی تهران به خانه‌ شاعر تهران «محمدعلی سپانلو» رسید و «کاشی ماندگار» سازمان میراث‌ فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری بر سردر خانه‌ این شاعر نصب شد تا مقصد گردشگران برای دیدن خانه‌ چهره‌های فرهنگی از...
امروز همه ایران کانون هنر و فرهنگ است نه تهران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:امروز جای جای ایران مرکز خلاقیت است و امروز همه ایران کانون هنر و فرهنگ است نه تهران.
حلقه‌های فامیلی برتر منطقه تجلیل شدند مراسم اختتامیه جشنواره «فامیل چتر خانواده» با معرفی و تجلیل از حلقه‌های فامیلی فعال و برتر منطقه در فرهنگسرای رازی برگزار شد.
«باغ کتاب تهران» کتابفروشی نیست مدیرعامل شرکت «ماه پیشونی» در پاسخ به این که بعضی معتقدند «باغ کتاب» به کتاب فروشی‌ها لطمه‌زده گفت: شیوه ارائه کتاب در این فضا با کتاب فروشی‌ها فرق دارد.
موزه خوشنویسی ایران افتتاح شد موزه خوشنویسی در خیابان شریعتی تهران با حضور قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.
تهران میزبان برگزاری دومین جشنواره فیلم سلامت دومین جشنواره فیلم سلامت در چهار بخش سینمایی، مستند، دانشجویی و برنامه های تلویزیونی از 1 تا 5 شهریور در پردیس سینمایی چارسو واقع در خیابان جمهوری، زیر پل حافظ برگزار خواهد شد.
هدیه ستایشگران عاشورایی به نوعروسان تهرانی ستایشگران عاشورایی محرم امسال به نوعروسان هدیه می دهند.
۱۵۶ اثر به جایزه «قلب تهران» راه یافتند ۱۵۶ اثر در بخش‌های اصلی و ویژه در رشته‌های عکاسی، کارتون، تصویرگری و پوستر به نمایشگاه نخستین جایزه هنری «قلب تهران» راه یافتند.
دبیران کمیته‌های هفته‌ ملی کودک منصوب شدند مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور احکامی جداگانه دبیران کمیته‌های مختلف برگزاری مراسم روز جهانی و هفته‌ ملی کودک سال ۱۳۹۶ را منصوب کرد.
ساخت 173 سالن سینما و آمفی تئاتر در تهران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در سال 84 تنها 62 سالن سینما و آمفی تئاتر فعال بود که این تعداد با ساخت 173 مجموعه به 235 سالن افزایش پیدا کرده است.
اعتراض به فروش کتاب در باغ کتاب تهران ۳۵۰ کتابفروش در نامه‌ای خطاب به محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نسبت به فروش کتاب در باغ کتاب تهران اعتراض کردند.
گالری گردی در پایتخت سومین جمعه مردادماه گالری ها در حالی به استقبال برپایی نمایشگاه های جدید می روند که آثاری از فرامرز پیلارام در این هفته به نمایش در می آید.
برندگان ششمین جشنواره فیلم شهر اعلام شد مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با معرفی برگزیدگان این رویداد سینمایی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
«آنا کارنینا» این بار در شهرزاد به صحنه می‌رود در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مخاطبان، نمایش ˝آناکارنینا˝ با تعداد محدودی اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.
صفحه 10 از 99  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر