بودجه حوزه مد و لباس ناچیز است فاطمه ذوالقدر و پروانه سلحشوری در بازدید از بخش مسابقه زنده طراحی لباس جشنواره مد و لباس فجر بر دغدغه‌مندی مجلس برای افزایش بودجه و کارآفرینی در این عرصه تأکید کردند.
برگزاری دومین دوره طرح «اسفندگان کتاب» دومین دوره طرح اسفندگان کتاب با هدف حمایت از کودکان کار و با همراهی ناشران و نویسندگان در تهران برگزار می‌شود.
افتتاح نمایشگاه ˝دچار˝ بهاره افشاری در تهران همه ما روزی دچار می‌شویم، دچار که شدیم به دچارشدگان می‌اندیشیم. شما به این "دچار" دعوتید.
اهدای تندیس «خیرالرازقین» به کاسبان منصف تهرانی در راستای ترویج فرهنگ رزق حلال و سبک زندگی ایرانی-اسلامی، کاسب‌های نمونه و منصف تهرانی در محلات پایتخت، تندیس «خیرالرازقین» دریافت می‌کنند و به شهروندان معرفی می‌شوند.
اکران مجدد مستند «خونه»در گروه هنر و تجربه همزمان با آغاز دور جدید اکران، مستند «خونه» به کارگردانی خدایار قاقانی در سینماهای گروه «هنر و تجربه»، از سر گرفته شد.
ثبت نام دانشگاهی نمایش «ماجرای نیمروز‌»‌ در آستانه اکران عمومی «ماجرای نیمروز» ساخته محمد حسین مهدویان به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی ثبت نام نمایش‌های دانشگاهی این فیلم آغاز شد.
وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس نویسنده کتاب‌های «دختر شینا» و «گلستان یازدهم» در یادداشتی به وظیفه خطیر نویسندگان ادبیات دفاع مقدس اشاره کرده است.
نقش خانواده ها در جلوگیری از آسیب های فضای مجازی برنامه ˝هشتک گفت و گو ˝ با موضوع (حضور در فضای مجازی با چتر والدین ) با حضور دکتر لبافی - استاد دانشگاه تهران- و خانم سروان نوروزی - سرپرست اداره پیشگیری اجتماعی پلیس فتا روانه آنتن شد.
فعالیت جشنواره صنایع دستی فجر معاون صنایع‌دستی کشور از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره صنایع دستی فجر خبر داد و افزود: دهه فجر، فرصت خوبی برای نمایش استعدادها در رشته‌های مختلف فرآورده‌های دستی است.
کارتون‌خواب‌های بهبود یافته در برج میلاد پخش مستند «آوانتاژ» در برج میلاد با حضور تعداد زیادی از کارتن خواب‌های سابق شهر و عهد و پیمان جمعی آن‌ها همراه شد.
نظرسنجی در پنج سینمای شهر تهران سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اقدام به برگزاری نظرسنجی گسترده از مخاطبان می کند.
نشست راهنمایان گردشگری جهان در تهران راهنمایان گردشگری جهان از ۴۵ ملیت در سالن اجلاس سران دور هم جمع شده‌اند تا کنوانسیون ۲۰۱۷ راهنمایان گردشگری را برگزار کنند.
تقلید کورکورانه از الگوهای غربی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) تاکید کرد: مراسم فرش قرمز که مصداق کامل تقلید کورکورانه از الگوهای غربی است چند سالی هست که سایه شومش را بر جشنواره فجر گسترده است.
پردیس‌های مهربانی در تهران طرح جهاد مهربانی با هدف خدمات رسانی به شهروندان محروم استان تهران با محوریت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) و همکاری گروه‌های مردمی جهادی در تهران در دست اجرا قرار گرفته است.
طراحی سالنهای باغ کتاب با بهره گیری از دانش داخلی جمعی از اعضای هیات مدیره شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از مراحل پایانی آماده‌سازی باغ کتاب تهران بازدید کرده و در جریان روند آماده سازی این پروژه قرار گرفتند.
صفحه 10 از 95  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر