اعتراض به فروش کتاب در باغ کتاب تهران ۳۵۰ کتابفروش در نامه‌ای خطاب به محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران نسبت به فروش کتاب در باغ کتاب تهران اعتراض کردند.
گالری گردی در پایتخت سومین جمعه مردادماه گالری ها در حالی به استقبال برپایی نمایشگاه های جدید می روند که آثاری از فرامرز پیلارام در این هفته به نمایش در می آید.
برندگان ششمین جشنواره فیلم شهر اعلام شد مراسم اختتامیه ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با معرفی برگزیدگان این رویداد سینمایی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
«آنا کارنینا» این بار در شهرزاد به صحنه می‌رود در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مخاطبان، نمایش ˝آناکارنینا˝ با تعداد محدودی اجرا در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.
نامزدهای دریافت جایزه سینمایی جشنواره فیلم شهر نامزدهای دریافت جوایز بخش فیلم‌های سینمایی ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر اعلام شدند.
دو تالار جدید به موزه ملی ملک اضافه می‌شود معاون فرهنگی کتابخانه و موزه ملی ملک اعلام کرد: با استانداردهای موزه‌ای تولید داخل کشور، دو تالار «مجموعه تمبرهای حاج جسین ملک» و «تالار هزار دستان» در این موزه ایجاد می‌شود.
رخصت مرشد طهرون منتشر شد کتاب رخصت مرشد طهرون از مجموعه قصه های پهلوانی اثر خسرو آقا یاری توسط انتشارات نیستان منتشر شد.
از عشق به کباب کوبیده تا بالاترین امتیاز به برج آزادی «شیفته مانتوی زنان ایرانی و کباب کوبیده است و برج آزادی حسابی دل‌اش را برده»... این بُرش کوتاهی از سفرنامه بانوی صربستانی به ایران است که ۹ ماهی می‌شود به زبان فارسی سخن می‌گوید.
بخش ویژه «شهر تهران» فاطمه معتمدآریا با تاکید بر اهمیت جشنواره بین‌المللی فیلم شهر و مسئولیت هنرمندان در زمینه سامان بخشیدن به ناسازگاری‌های شهر تهران گفت: امیدوارم ما به عنوان سینماگر بتوانیم ناسازگاری شهر تهران را سامان...
زندگی در تسخیر فضای مجازی معاون فرهنگی قوه قضائیه ضمن تشریح ابعاد تأثیرپذیری زندگی مردم از فضای مجازی، مشکل اصلی در مواجهه با این فضا را نه مطالعات نظری، که اراده در اجرای دانسته‌ها توصیف کرد.
نماد ملی ایرانیان میزبان منتخبین مسابقه «بهترین شو» جعفر امیرآبادی مدیر حوزه ریاست برج میلاد گفت؛ مسابقه «بهترین شو» متفاوت ترین برنامه استعدادیابی کشور، در برج میلاد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
سعدآباد برای ۱۵ شب میزبان شجریان و پورناظری می‌شود پروژه چند رسانه‌ای «سی» با تهیه‌کنندگی همایون شجریان و سهراب پورناظری از ۱۵ مرداد ماه به مدت ۱۵ شب در فضای باز کاخ ملت واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می‌شود.
ششمین جشنواره تکنوازان ساز دف نشست ˝ ششمین جشنواره تکنوازان ساز دف˝ با حضور منصور احمدلو رئیس فرهنگسرای بهمن، مهدی غلامی مسئول واحدموسیقی فرهنگسرای بهمن، هیئت انتخاب و هیئت داوران و اصحاب رسانه در سالن کنفرانس شهید آوینی فرهنگسرا...
بازگشایی موزه عروسک و فرهنگ ایران یک سال پیش موزه عروسک‌های ملل به خاطر مشکل مکان استقرار تعطیل شد و حالا قرار است عروسک‌ها و بازیچه‌های بخش ایران این موزه در فضایی جدید به نمایش درآید.
یک روز گشت‌وگذار در باغ کتاب تهران یک روز گشت و گذار در باغ کتاب تهران، مخاطب این بازدید را در معرض مجموعه‌ای از اتفاقات جالب علمی و فرهنگی قرار می‌دهد.
صفحه 10 از 99  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر