6 نمایش عاشورایی در تهران شورای ارزشیابی و نظارت از صدور مجوز اجرای شش نمایش جدید با موضوع عاشورایی و دفاع مقدس در سالن‌های شهر تهران خبر داد.
کتاب «رسانه های نو و مدیریت رسانه» منتشر شد محمود اسعدی از چاپ کتاب «رسانه های نو و مدیریت رسانه» خبر داد.
افتتاح رشته هنر و معماری در دانشگاه خوارزمی عضو شورای اسلامی شهر تهران در مراسم افتتاح رشته هنر و معماری دانشگاه خوارزمی گفت: شهر آشفته نشانه ذهن آشفته است.
ساخت «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری "بهاره افشاری" در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را آغاز کرده و تصویربرداری آن در مجموعه سوارکاری نوروز آباد تهران آغاز شده است.
بازگشت «ارغنون» به چرخه سالن‌های تهران تماشاخانه «ارغنون» پس از وقفه‌ای طولانی به چرخه سالن‌های تئاتر ایران بازگشت.
کتاب­‌های سه دوسالانه­ مجسمه­‌سازی تهران منتشر شد کتاب­‌های سه دوسالانه­ مجسمه­‌سازی تهران همزمان با اختتامیه­ هفتمین دوره این دوسالانه­ منتشر شد.
مواجهه چند بعدی «تهرانی‌ها» با شهرنشینی امیرحسین خورشیدفر در رمان «تهرانی‌ها» سعی کرده فضاهای داستانی را به محیط‌های محدود و اغلب بسته آپارتمانی خلاصه نکند و سراغ فضاهای متنوع و مکان‌های عمومی هم برود.
پتانسیل‌های گردشگری ادبی در تهران یک فعال گردشگری ادبی با اشاره به اینکه گردشگری ادبی در ایران می‌تواند برای گردشگران داخلی و به خصوص خارجی جذابیت‌های بسیاری داشته باشد، گفت: امروزه پاریس مهد گردشگری ادبی دنیا است و تهران نیز می‌توان...
داستان˝فقط خدا می تونه به من کمک کنه˝منتشر شد کتاب «فقط خدا می تونه به من کمک کنه» به زبان انگلیسی وارد بازار کتاب می شود.
پیشنهادهایی برای گالری‌گردی پاییزی گالری‌ها، مراکز هنری و فرهنگسراهای تهران با برپایی نمایشگاه‌هایی از هنرهای تجسمی، در روزهای پاییزی میزبان هنردوستان هستند.
«کتاب پارک» در تهران افتتاح شد مرکز فرهنگی «کتاب پارک» با محوریت فروش کتاب برای کودکان و نوجوانان در بوستان هروی تهران افتتاح شد.
ژیلا صادقى هم بازیگر تئاتر شد نمایش «کروکی» به کارگردانی مجتبی احمدی و بازی ژیلا صادقی از ۱۲ مهر روی صحنه می‌رود.
نمایش «ماه هفتم» در خانه نمایش اداره تئاتر نمایش «ماه هفتم» به کارگردانی امیر زاوش تا ۵ مهر هر روز از ساعت ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه‌ نمایش اداره تئاتر روی صحنه می‌رود.
نمایشگاه لباس عاشورایی برگزیدگان خود را شناخت مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه لباس عاشورایی برگزار و برگزیدگان معرفی شدند.
۱۰۸۹ اثر به دبیرخانه جایزه ادبی داستان تهران رسید ۱۰۸۹ داستان از ۱۰۸۹ نویسنده در سومین جایزه ادبی داستان تهران از امروز دسته‌بندی و وارد مرحله داوری می‌شود.
صفحه 10 از 101  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر