سریال شبکه خانگی «ممنوعه» با برچسب ۱۶+ انتقاد به محتوای سریال ممنوعه از سوی برخی رسانه‌ها، باعث شد که ۲۶ شهریور ماه اعلام شود این مجموعه شبکه نمایشی فعلا اجازه نشر ندارد.
کتاب جشنواره عکس «خیام» منتشر شد کتاب پنجمین جشنواره عکس «خیام» در ۹۶ صفحه شامل تعداد ۱۴۰ قطعه عکس برگزیده پنجمین جشنواره «خیام» است.
نمایشگاه عکس «ولیعصر؛ پوشه اول» برپا میشود این پروژه، نگاهی متفاوت نسبت به «عکاسی» دارد و در جستجوی زبانی نو برای بیان و روایت پیچیدگی‌های شهری بر بستر ظرفیت‌ها و جذابیت‌های هنرهای تصویری است.
نمایشگاه آثار خوشنویسان در فرهنگسرای بهمن نمایشگاه آثار خوشنویسان تا 27 مهر ادامه خواهد داشت و حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
رونمایی از پوستر و وب سایت رسمی عکس جایزه تهران همزمان با روز تهران پوستر پنجمین دوره مسابقه عکس جشنواره جایزه تهران و وب سایت رسمی عکس جایزه تهران در موسسه دارالفنون تهران رونمایی شد.
مادام پولشرى در خانه موزه استاد عزت الله انتظامى مجید انتظامی دور سوم اجراهای «کافه پولشری» را در محل خانه موزه استاد عزت الله انتظامی افتتاح کرد.
سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» در تهران فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» اعلام شد.
صرفه جویی میلیاردی در نمایشگاه «عطر سیب» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: ردیف بودجه برگزاری نمایشگاه عطر سیب در گذشته حدود هفت میلیارد تومان بود و ما امسال توانستیم با سازوکارهایی که اندیشیدیم و حذف بن‌های خرید، نمایشگاه را با حدود...
رونمایی از پایگاه جامع سخنرانی در ایام محرم روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ از پایگاه جامع سخنرانی و پایگاه جامع دعا و نغمه های مذهبی در آستانه ماه محرم رونمایی می شود.
مستندخوانی وقایع می 68 در خانه نمایش مهرگان مستدخوانی «می ۶۸» عنوان نمایشنامه‌ای است که در جلسه آینده برنامه «عصری با نمایش» نمایشنامه‌خوانی می‌شود.
فعالیت ۲۶۱ گالری مجوزدار در تهران مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین نشست خبری خود درباره نظارت بر گالری‌ها، موزه هنرهای معاصر تهران و حاشیه آثار گنجینه موزه سخن گفت.
کتاب «مثل شیشه مثل سفال» رونمایی می‌شود مراسم رونمایی از کتاب “مثل شیشه مثل سفال” با حضور نرگس فرجاد امین نویسنده کتاب در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میشود.
پخش سریال ممنوعه از شبکه نمایش خانگی سریال «ممنوعه» ویژه شبكه نمایش خانگى به کارگردانی امیر پورکیان از دوشنبه، پنج شهریور وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
نمایشگاه گروهی نقاشی «کلک خیال» آثار گروهی از هنرمندان آموزشگاه نقاشی «راه کمال الملک» با عنوان «کلک خیال» تا سوم شهریوردرنگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا است.
رسیدگی به ۲۰ پرونده ناشران تهرانی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات ناشران استان تهران با بررسی حدود نیمی از ۲۰ پرونده رسیده به هیئت، احکامی را برای متخلفین صادر کرد که پس از تائید از سوی وزیر ارشاد، به متخلفین ابلاغ شد.
صفحه 1 از 101   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر