کتاب «تهران نگاری» رونمایی شد جلد دوم مجموعه کتاب «تهران نگاری» با محوریت «طهران در مطبوعات دوره قاجار- دوره های ناصری و مظفری» همزمان با روز کتابخوانی و کتابدار با حضور پیروز حناچی شهردار منتخب تهران رونمایی شد.
نمایشگاه سالانه هنر در دکوراسیون داخلی تهران علاقمندان برای بازدید می توانند از 12 تا 19 آبان ماه ساعت 10 تا 18 به جز ایام تعطیل به موسسه فرهنگی هنری پژوهشی صبا مراجعه کنند.
نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در فرهنگسرای فردوس فرهنگسرای فردوس با مشارکت انتشارات آوای اندیشه نمایشگاه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان برگزار کرده است.
تجلیل از مفاخر ماندگار در تهران آیین تجلیل از مفاخر ماندگار «غلامحسین ابراهیمی دینانی» در حوزه فلسفه، «شکوه نوابی نژاد» در حوزه روان شناسی و استاد «نصرالله افجه ای» در حوزه هنر خوشنویسی در محل فرهنگسرای ارسباران پایتخت برگزار شد.
سریال شبکه خانگی «ممنوعه» با برچسب ۱۶+ انتقاد به محتوای سریال ممنوعه از سوی برخی رسانه‌ها، باعث شد که ۲۶ شهریور ماه اعلام شود این مجموعه شبکه نمایشی فعلا اجازه نشر ندارد.
کتاب جشنواره عکس «خیام» منتشر شد کتاب پنجمین جشنواره عکس «خیام» در ۹۶ صفحه شامل تعداد ۱۴۰ قطعه عکس برگزیده پنجمین جشنواره «خیام» است.
نمایشگاه عکس «ولیعصر؛ پوشه اول» برپا میشود این پروژه، نگاهی متفاوت نسبت به «عکاسی» دارد و در جستجوی زبانی نو برای بیان و روایت پیچیدگی‌های شهری بر بستر ظرفیت‌ها و جذابیت‌های هنرهای تصویری است.
نمایشگاه آثار خوشنویسان در فرهنگسرای بهمن نمایشگاه آثار خوشنویسان تا 27 مهر ادامه خواهد داشت و حدود 300 اثر از 90 هنرمند خوشنویس در اندازه های مختلف و درشاخه های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث، نسخ و خط نقاشی در معرض بازدید عموم قرار می گیرد.
رونمایی از پوستر و وب سایت رسمی عکس جایزه تهران همزمان با روز تهران پوستر پنجمین دوره مسابقه عکس جشنواره جایزه تهران و وب سایت رسمی عکس جایزه تهران در موسسه دارالفنون تهران رونمایی شد.
مادام پولشرى در خانه موزه استاد عزت الله انتظامى مجید انتظامی دور سوم اجراهای «کافه پولشری» را در محل خانه موزه استاد عزت الله انتظامی افتتاح کرد.
سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» در تهران فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی «محرم محله ما» اعلام شد.
صرفه جویی میلیاردی در نمایشگاه «عطر سیب» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: ردیف بودجه برگزاری نمایشگاه عطر سیب در گذشته حدود هفت میلیارد تومان بود و ما امسال توانستیم با سازوکارهایی که اندیشیدیم و حذف بن‌های خرید، نمایشگاه را با حدود...
رونمایی از پایگاه جامع سخنرانی در ایام محرم روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷ از پایگاه جامع سخنرانی و پایگاه جامع دعا و نغمه های مذهبی در آستانه ماه محرم رونمایی می شود.
مستندخوانی وقایع می 68 در خانه نمایش مهرگان مستدخوانی «می ۶۸» عنوان نمایشنامه‌ای است که در جلسه آینده برنامه «عصری با نمایش» نمایشنامه‌خوانی می‌شود.
فعالیت ۲۶۱ گالری مجوزدار در تهران مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین نشست خبری خود درباره نظارت بر گالری‌ها، موزه هنرهای معاصر تهران و حاشیه آثار گنجینه موزه سخن گفت.