انتقال پایتخت ضرورتی برای نجات مردم تهران نماینده مردم خمین در مجلس گفت: انتقال پایتخت از تهران به مکانی دیگر، برای ادامه روند توسعه در تهران ضروری است چراکه زندگی و سلامتی مردم این شهر دچار مشکلات اساسی است و برای نجات آن‌ها از این وضع باید ...
همه‌چیز درباره طرح انتقال پایتخت از تهران از زبان طراح آن نماینده اصفهان در مجلس جزئیات طرح انتقال پایتخت از تهران را تشریح كرد.
تذکر کوچک زاده به تذکرات در مجلس نماینده مردم تهران در تذکری نسبت به نحوه بیان تذکرات در صحن علنی مجلس انتقاد کرد.
کلیدواژه‌های «انتخابات آزاد» و «تحریم» دو لبه قیچی فتنه آینده مهرداد بذرپاش با بیان اینکه عده‌ای بذر تردید در دل مردم می‌افکنند تا بستر فتنه آینده را فراهم کنند، گفت: رواج ساختارشکنی با طرح شعارهای شائبه‌دار، نشان آشکاری است از یک طراحی جدید برای آینده.
استیضاح وزیر کار پشت پرده نداشت نماینده تهران در نامه ای خطاب به رئیس جمهور با رد نظر وی مبنی بر اینکه پشت پرده استیضاح وزیر کار سیاسی بوده است، گفت: یا جنابعالی واقعیت را می دانستید ولی برای اجرای یک پروژه سیاسی این مطالب را بر زبا...
اسب مهدی چمران برای انتخابات ریاست‌ جمهوری زین شده‌ است نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینكه احتمال قوی مبنی بر حضور وی برای انتخابات ˝ریاست جمهوری˝ به وجود آمده است، اسب «محسن رضایی»، « محمدباقر قالیباف» و «مهدی چمران» برای انتخابات ˝ریاست‌جمهور...
من آماده محاکمه‌ ام فاضل لاریجانی طی نامه‌ای به دادستان تهران با تأکید بر اینکه آمادگی محاکمه را دارد، خواستار رسیدگی به اتهامات اطرافیان رئیس‌جمهور شد.
از ردپای کاندیدای ˝جبهه پایداری˝ تا شعار انتخاباتی ˝محسن رضایی˝ یکی از ویژگی‌های متمایز راهپیمایی امسال پیچیدن رنگ و بوی انتخابات ریاست جمهوری و باقی ماندن رد پای کاندیداهای احتمالی در در روز 22 بهمن ماه بود.
دکتر رضایی در دیدار جمعی از جوانان نخبه تهرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برخی رفتارهای مسئولان سه قوه و تنازعات میان آنها را ناشکری دانست.
مجلس پرونده باغ قلهك را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری می‌كند عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به دلیل طرح برخی موضوعات پیگیری پرونده باغ قلهك به تعویق افتاده كه اکنون تا حصول نتیجه نهایی در دستور كار كمیسیون قرار می‌گیرد.
استقبال مردمی از رییس جمهور در تهران رییس‌ جمهور کشورمان پس از بازگشت از سفر مصر و هنگام خروج از فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال گروههای مردمی قرار گرفت.
کاندیداتوری خود را اعلام خواهم کرد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد از اعلام‌نظر خود در خصوص کاندیداتوری در انتخابات سال 92 طی روزهای آینده خبر داد.
حضور 220 خبرنگار خارجی در مراسم 22 بهمن قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی از حضور 220 خبرنگار خارجی برای پوشش خبری مراسم 22 بهمن خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای حضور خبرنگاران و رسانه‌های خارجی فراهم شده و امیدواریم پوشش خبری مناسبی از آنها م...
کمک شهرداری به امور پشتیبانی انتخابات پیش‌رو فرماندار تهران با بیان اینکه شهرداری تهران هیچ پولی بابت برگزاری انتخابات به فرمانداری پرداخت نمی‌کند، گفت: شهرداری مسوولیت پشتیبانی از برگزاری انتخابات را بر عهده دارد.
طرح انتقال پایتخت اعلام وصول شد طرح انتقال پایتخت در جلسه علنی مجلس اعلام وصول شد.
صفحه 98 از 101  اول  قبلی   92    93    94    95    96    97    98    99    100    101   بعدی