بساط ˝هایپراستار˝ باید برچیده شود دبیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به ماهیت صهیونیستی فروشگاه ˝هایپر استار˝ گفت: این مرکز خرید می‌تواند از لحاظ امنیتی خطرساز باشد و باید در اسرع وقت تعطیل شود.
قدردانی مجمع نمایندگان تهران از حضور مردم در تشییع پیكر آیت‌الله تهرانی مجمع نمایندگان تهران از مردم غیور پایتخت در تشییع پیکر مطهر آیت الله آقا مجتبی تهرانی تشکر کرد.
ایجاد فروشگاه اسرائیلی در تهران نماینده تهران در مجلس از وزیر اقتصاد خواست که درباره راه‌اندازی فروشگاه «هایپر استار» با سرمایه رژیم صهیونیستی در پایتخت ام‌القرای جهان اسلام توضیح دهد.
انتقاد کوچک‌زاده از اظهارنظر مسئول پیگیری پرونده ستار بهشتی نماینده تهران در مجلس نسبت به اظهارنظر مهدی دواتگری مسئول پیگیری کننده پرونده ستار بهشتی مبنی بر اینکه یک پاراگراف از گزارش تهیه شده در کمیسیون امنیت ملی حذف و سپس این گزارش به تایید رسیده است، انتقاد...
کمیسیون اصل ۹۰ فردا به شکایات مردمی رسیدگی می‌کند سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت که در جلسه فردای این کمیسیون به دستور کارهای بر زمین مانده از گذشته، رسیدگی می‌شود.
مردم با فشار اقتصادی از صحنه خارج نمی‌شوند امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ˝مردم ایران فرزند رمضان و عاشورا هستند˝، تاکید کرد: مردم با فشار اقتصادی از صحنه خارج نمی‌شوند.
فتنه‌گران با طرح كلید‌ واژه انتخابات آزاد درصدد برگزاری آشوب جدیدی هستند امام جمعه موقت تهران گفت: فتنه‌گران با طرح کلید واژه انتخابات آزاد درصدد هستند اگر در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم رای نیاوردند پیشاپیش این اتهام را به نظام وارد کنند که انتخابات آزاد نبوده است.
مراسم تودیع ومعارفه مدیر اداره بازرسی ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری شهرستان تهران مراسم تودیع ومعارفه مدیر اداره بازرسی ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری شهرستان تهران در محل فرمانداری تهران برگزار شد .
حکم جدید محسن رضایی برای یکی از اعضای جبهه ایستادگی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حکمی مسئول سازمان جوانان جبهه ایستادگی را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
مراسم ختم صادق رهنورد برگزار شد مراسم ختم صادق رهنورد با حضور برخی افراد برگزار شد.
صفحه 98 از 98  اول  قبلی   89    90    91    92    93    94    95    96    97    98