به زودی دادگاه مهدی هاشمی برگزار می‌شود حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌ اژه‌ای درباره دادگاه مهدی هاشمی افزود: به زودی دادگاه وی شروع می‌شود و قاضی پرونده نیز تعیین شده است.
پایتخت کشور منتقل نمی‌شود استاندار تهران گفت: تغییر پایتخت کشور اصلاً مطرح نیست.
کمک شهرداری تهران به انتخابات 92، چگونه هزینه می‌شود؟ سخنگوی شهرداری تهران با اشاره به کمک شهرداری به فرمانداری تهران برای برگزاری انتخابات پیش‌روی ریاست‌جمهوری و شوراها، گفت: بخشی از این کمک به‌صورت نقدی در اختیار فرمانداری قرار خواهد گرفت.
مرز التزام به ولایت فقیه نماینده تهران با اشاره به بیانات رهبری در خصوص جلسه استیضاح وزیر کار در مجلس گفت: نقد رهبری هشداری به آقای احمدی نژاد بود که رفتار خود را تا زمان انتخابات با مصالح کشور تنظیم کند و برای پیروزی کاندیدا...
جدایی انتخابات ری از تهران و تعداد اعضای شورای شهر رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها با تاکید بر اینکه هنور بر سر تعداد اعضای شورای شهر تهران تصمیم گیری نشده است، گفت: تنها مرجع تصمیم گیری برای جدایی انتخابات ری از تهران مجلس است.
منوچهر متکی مهمان دانشگاه تهران می‌شود دومین جلسه سلسله نشست‌های استراتژی‌های کاربردی در دهه پیشرفت و عدالت امشب با حضور منوچهر متکی برگزار می‌شود.
انتقال پایتخت ضرورتی برای نجات مردم تهران نماینده مردم خمین در مجلس گفت: انتقال پایتخت از تهران به مکانی دیگر، برای ادامه روند توسعه در تهران ضروری است چراکه زندگی و سلامتی مردم این شهر دچار مشکلات اساسی است و برای نجات آن‌ها از این وضع باید ...
همه‌چیز درباره طرح انتقال پایتخت از تهران از زبان طراح آن نماینده اصفهان در مجلس جزئیات طرح انتقال پایتخت از تهران را تشریح كرد.
تذکر کوچک زاده به تذکرات در مجلس نماینده مردم تهران در تذکری نسبت به نحوه بیان تذکرات در صحن علنی مجلس انتقاد کرد.
کلیدواژه‌های «انتخابات آزاد» و «تحریم» دو لبه قیچی فتنه آینده مهرداد بذرپاش با بیان اینکه عده‌ای بذر تردید در دل مردم می‌افکنند تا بستر فتنه آینده را فراهم کنند، گفت: رواج ساختارشکنی با طرح شعارهای شائبه‌دار، نشان آشکاری است از یک طراحی جدید برای آینده.
استیضاح وزیر کار پشت پرده نداشت نماینده تهران در نامه ای خطاب به رئیس جمهور با رد نظر وی مبنی بر اینکه پشت پرده استیضاح وزیر کار سیاسی بوده است، گفت: یا جنابعالی واقعیت را می دانستید ولی برای اجرای یک پروژه سیاسی این مطالب را بر زبا...
اسب مهدی چمران برای انتخابات ریاست‌ جمهوری زین شده‌ است نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینكه احتمال قوی مبنی بر حضور وی برای انتخابات ˝ریاست جمهوری˝ به وجود آمده است، اسب «محسن رضایی»، « محمدباقر قالیباف» و «مهدی چمران» برای انتخابات ˝ریاست‌جمهور...
من آماده محاکمه‌ ام فاضل لاریجانی طی نامه‌ای به دادستان تهران با تأکید بر اینکه آمادگی محاکمه را دارد، خواستار رسیدگی به اتهامات اطرافیان رئیس‌جمهور شد.
از ردپای کاندیدای ˝جبهه پایداری˝ تا شعار انتخاباتی ˝محسن رضایی˝ یکی از ویژگی‌های متمایز راهپیمایی امسال پیچیدن رنگ و بوی انتخابات ریاست جمهوری و باقی ماندن رد پای کاندیداهای احتمالی در در روز 22 بهمن ماه بود.
دکتر رضایی در دیدار جمعی از جوانان نخبه تهرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برخی رفتارهای مسئولان سه قوه و تنازعات میان آنها را ناشکری دانست.
صفحه 98 از 102  اول  قبلی   93    94    95    96    97    98    99    100    101    102   بعدی