کاندیداتوری خود را اعلام خواهم کرد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد از اعلام‌نظر خود در خصوص کاندیداتوری در انتخابات سال 92 طی روزهای آینده خبر داد.
حضور 220 خبرنگار خارجی در مراسم 22 بهمن قائم‌مقام شورای تبلیغات اسلامی از حضور 220 خبرنگار خارجی برای پوشش خبری مراسم 22 بهمن خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای حضور خبرنگاران و رسانه‌های خارجی فراهم شده و امیدواریم پوشش خبری مناسبی از آنها م...
کمک شهرداری به امور پشتیبانی انتخابات پیش‌رو فرماندار تهران با بیان اینکه شهرداری تهران هیچ پولی بابت برگزاری انتخابات به فرمانداری پرداخت نمی‌کند، گفت: شهرداری مسوولیت پشتیبانی از برگزاری انتخابات را بر عهده دارد.
طرح انتقال پایتخت اعلام وصول شد طرح انتقال پایتخت در جلسه علنی مجلس اعلام وصول شد.
سعید مرتضوی بازداشت شد سعید مرتضوی - سرپرست سازمان تامین اجتماعی و دادستان پیشین تهران - بامداد سه شنبه بازداشت شد.
انتخابات شورای شهر ری باید جداگانه برگزار شود، مگر اینکه خلاف آن ابلاغ شود فرماندار تهران از موافقت دولت با تشکیل 22 اداره کل نمایندگی در سطح مناطق 22 گانه تهران برای کلیه دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: انتخابات شورای شهر ری باید جداگانه برگزار شود، مگر اینکه خلاف آن ابلاغ...
اظهارات لاریجانی و احمدی نژاد در جلسه مجلس محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برای دفاع از عبدالرضا شیخ‌الاسلام وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی وارد صحن علنی مجلس شد.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی استیضاح شد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ،آقای شیخ الاسلامی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی استیضاح شد.
نامه جنبش‌عدالتخواه به فرهاد رهبر و پاسخ وی جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای از پذیرش دانشجویان بدون کنکور در پردیس البرز دانشگاه تهران انتقاد کرد و رئیس دانشگاه تهران نیز در نامه‌ای به این انتقاد پاسخ داد.
دعوت دانشجویان دانشگاه تهران از «جلیلی و لنکرانی» برای حضور در انتخابات 92 در بخشی از دعوتنامه دانشجویان دانشگاه تهران آمده است: ادامه گفتمان سوم تیر با حضور یک نفر از شما در انتخابات میسر می‌شود و ˝اعتدال˝ و ˝عقلانیت˝ کلید واژه تکنوکرات‌ها برای ارتجاع گفتمانی است.
چه کسانی در مراسم تشیع دکتر حبیبی حضور یافتند؟ مراسم تشییع پیکر حسن حبیبی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی برگزار شد که شخصیت‌های مختلف لشکری و کشوری در آن حضور داشتند.
ضرورت آشنایی با شرایط و برنامه‌های نامزدهای انتخابات عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آشنایی با شرایط و برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر از مهمترین مولفه‌هایی است که باعث شرکت گسترده مردم در انتخابات آینده می‌شود.
فراهم شدن شرایط حضور کاندیداها در دانشگاه رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: کار سیاسی در دانشگاه بدین معنی است که دانشگاه باید نسبت به جریانات سیاسی، تحلیل سیاسی ارائه دهد و خط دهی داشته باشند.
تاکید رییس مجلس بر رفع مشکلات قانون نظام صنفی رئیس مجلس در دیدار با رئیس شورای اصناف کشور بر ضرورت بررسی قانون نظام صنفی کشور به منظور رفع مشکلات آنان تأکید کرد.
شرایط کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مدیرکل سیاسی وزارت کشور و جانشین ستاد انتخابات وزارت کشور شرایط کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد.
صفحه 98 از 101  اول  قبلی   92    93    94    95    96    97    98    99    100    101   بعدی