تشکیل شورای ۵۱ نفره امید برای تهران رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت: همان موقع اعلام کردیم اگر لیست امید شورا به طور کامل رای بیاورد شورای ۵۱ نفره امید را تشکیل می‌دهیم.
حوادث تروریستی تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: حوادث تروریستی در تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است که بحمدالله نیروهای امنیتی و سپاه توانستند به خوبی باعث نابودی تروریست ها شوند.
شورای شهر چهارم باید پاسخگو باشد عضو کمیسیون شوراهای مجلس تأکید کرد: شورای شهر چهارم از اینکه نتوانسته به وظیفه خود عمل کند باید به ملت پاسخگو باشد که چرا کار نظارتی خود را به خوبی انجام نداده است.
روایت یک شاهد از حادثه تروریستی تهران ˝فرد سیه چرده با هیکل درشت، با لباس شخصی و معمولی، کلاشینکف بدست اما بدون بی‌سیم. انتظار داشتم نیروهای خودی را در لباس نظامی ببینم اما ... .˝
لزوم افزایش یارانه طبقه ضعیف نماینده سابق مجلس گفت: تخصیص یارانه بالاتر به طبقه متوسط و ضعیف جامعه باید از برنامه های دولت آینده باشد.
درگیری لفظی در شورای شهر تهران بررسی طرح صیانت و حفاظت از باغات و اراضی مزروعی شهر تهران در جلسه شورای اسلامی شهر تهران موجب درگیری لفظی اسماعیل دوستی و محمد حقانی دو عضو شورای شهر تهران شد.
قوه قضائیه با متخلفان انتخاباتی برخورد کند عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مسئولان انتخابات اعم از فرمانداران، استانداران و بخشدارانی که در تخلفات دست داشتند باید مجازات شوند.
نگاهی به انتخابات پنج‌گانه شورای شهر تهران شورای پنجم پایتخت در شرایطی با پیروزی قاطع «لیست امید» در اختیار اصلاح‌طلبان خواهد بود که اصولگرایان از بیش از یک دهه پیش تاکنون همواره بر این شورا و متعاقباً بر شهرداری تهران مسلط بوده‌اند.
مشارکت بالای ۶۰ درصدی تهرانی‌ها در انتخابات فرماندار تهران در پایان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، با صدور پیامی، حضور شهروندان شهرستان تهران پای صندوق های رای را بی‌سابقه و بی نظی...
لیست واحد اصولگرایان در انتخابات شورای شهر نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه هیچ اختلافی بین اصولگریان وجود ندارد، گفت: اصولگرایان با یک لیست(خدمت) وارد انتخابات شورای شهر خواهند شد.
کاندیداها باید با قطعیت مواضعشان را برای مردم روشن کنند نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از شکل برگزاری مناظره‌ها گفت: پاسخ‌ کاندیداها شفافیتی که باید داشته باشد را ندارد و کاندیداها با صحبت‌های کلیشه‌ای و از قبل آماده شده به سوالات طرح شده پاسخ می‌دهن...
برخی هنجارشکنی های اخلاقی پسندیده نیست امام جمعه موقت تهران از کاندیداهای انتخابات خواست در مناظرات و نحوه مواجهه با یکدیگر، اخلاق را رعایت کرده و از هنجارشکنی اخلاقی بپرهیزند.
در پایان مناظره‌ها تصمیم می‌گیریم که جهانگیری باشد یا نه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با اینکه ما جهانگیری را به عنوان یکی از ظرفیت‌ها قبول داریم اما آقای روحانی را به عنوان کاندیدای اصلی‌مان انتخاب خواهیم کرد.
تورم عزای فقرا و جشن اغنیاست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 94 هزار نفر در سال 95 بیکار شده‌اند، اظهار داشت: اولین خواسته ما برای جامعه کارگری ایجاد اشتغال است.
از حقوق کاندیداها دفاع می‌کنیم رئیس کمیته بازرسی انتخابات شوراهای استان تهران گفت: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا با بررسی دقیق اعتراضات کار خود را انجام می‌دهد و اجازه نمی‌دهد اعمال سلیقه‌های شخصی و یا سخت‌گیری‌های بی‌...
صفحه 9 از 98  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر