لزوم حضور زنان در عرصه‌های مدیریت شهری عضو شورای شهر تهران گفت: یک جریان فکری وجود دارد که معتقد است، زنان باید در خانه بمانند و فقط به وظیفه خانه‌داری و مادری بپردازند، اما وقتی بحث حضور فعالانه زنان در اجتماع مطرح می‌شود، معتقدند؛ فامیل ...
به جوانان حامی اصلاحات توجه شود عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نیازمند فکرنو و نیروهای با انگیزه هستیم.
در جشن ۴ سالگی ˝دکتر سلام˝ چه گذشت؟ جشن ۴ سالگی دکتر سلام در سالن شهدای هفتم تیر و با حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.
ورود جمعیت آبادگران جوان در انتخابات مجلس یازدهم سخنگوی جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی از برگزاری مجمع شورای مرکزی تشکل متبوعش در هفته‌های‌ آتی خبر داد.
صدا و سیما صدای رسای ملت های مظلوم است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آنچه که در کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
تهران دوران احمدی‌نژاد و تهران دوران قالیباف چمران این روزها مدام در حال «رفتن» است، از شورای شهر، از شورای عالی استان‌ها و از ایران. برنامه‌اش برای آینده رفتن به سوریه است، آن‌هم از راه‌هایی که خودش می‌داند ...
مسئولان به قسم‌های روز تحلیف‌شان عمل کنند خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران گفت: ایران درباره سلاح‌هایش وعده نداده و هیچ کشوری نمی‌تواند در زمینه اطلاع از آنها گامی بر دارد.
توجه بیشتر به موضوع بهداشت و سلامت زنان نماینده مردم تهران در مجلس توجه بیشتر به موضوع بهداشت و سلامت زنان و همچنین ورزش زنان را نیز خواستار شد و گفت: موضوع ورزش هم به بحث بهداشت و سلامت مرتبط است. متاسفانه ما فضاهای ورزشی مناسب برای زنان ن...
استفاده از مدیرانی کارآمد نیاز امروز تهران نماینده مردم تهران استفاده از مدیران کارآمد، توانمند و نتیجه‌گرا را در سطوح مختلف شهرداری تهران امری ضروری خواند و گفت که انتظار می‌رود شورای شهر و شهردار جدید تهران برای حل مشکلاتی همچون آلودگی هوا ب...
خیلی نگران زلزله تهران هستم استاندار تهران با بیان اینکه با اطمینان می‌گویم که یکی از بهترین کارهایی که در 4 سال اخیر در تهران انجام شد پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز بود گفت: سال 92 از دفتر آقا تماس گرفتند و جدی مطرح کردند و واق...
گزارش مجلس از حادثه «پلاسکو» منتشر شد متن کامل گزارش کزارش کمیسیون عمران مجلس از حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو منتشر شد.
درباره ژن خوب به اندازه کافی افاضه فرمودند نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوالی درباره بحث ژن خوب گفت: نظر خاصی ندارم، به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند و فکر می‌کنم کافی است.
زندگی شهری در تهران متناسب نیازهای بشر نیست آیت‌الله اراکی گفت: زندگی شهری به این شکل اصلاً متناسب با نیازهای بشر نیست؛ اگر بخواهیم در تهران انسان سالم پیدا کنیم باید بگردید تا شاید یک نفر را پیدا کنیم.
سلامت تهرانی ها نیاز به توجه جدی تر دارد وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرده است که با بهره گیری از توان مدیریتی و تجربیات شهردار جدید تهران، برای داشتن شهری سالم‌تر گام های سریع تری برداشته شود.
رکورد رای در انتخابات پنجم شورای شهر شکسته شد فرماندار تهران در مراسم تحلیف اعضای منتخب شورای پنجم شهر تهران، جزییات انتخابات شوراها را تشریح کرد.
صفحه 9 از 102  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر