فرصت نداریم، فرصت‌سوزی نکنید! یک عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت؛ آقای نجفی به این رای مردم ظلم نکنید. فرصت نداریم، فرصت‌سوزی نکنید. از جوانان و اصلاحات غافل نشوید و مردم را ناامید نکنید.
صدای دانش‌آموز شنیده نمی‌شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به بهانه فرارسیدن روز دانش‌آموز بر لزوم توجه به مشکلات دانش‌آموزان و فرهنگیان تاکید کرد.
سوابق اجرایی و مدیریتی حسین فدایی حسین فدایی از مبارزان انقلابی برجسته نهضت امام‌خمینی(ره) و زندان کشیده رژیم ستم‌شاهی و فرمانده ستاد فوریت‌های جنگ تحمیلی بود.
کالبد شکافی هزینه های فاقد سند شهرداری تهران معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت؛ چندین گونی سند و مدرک از هزینه‌های فاقد سند و ابهامات مالی در دوران تصدی احمدی نژاد بر شهرداری تهران موجود است.
عملکرد ضعیف نمایندگان مردم تهران در مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همسویی دولت و مجلس که زیاد باشد تحقیق و تفحص ها کاهش می یابد زیرا جریانات فکری مجلس با دولت همراهی می کنند و کمتر چوب لای چرخ دولت می گذارند.
اتهام بقایی مالی است یا سیاسی؟ رییس کل دادگستری استان تهران به اظهارات بقایی مبنی بر سیاسی بودن پرونده‌اش واکنش نشان داد.
انتشاراسامی فراکسیون امید به نفع اصلاحات است عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتشار لیست امید به نفع اصلاحات است، مدیریت عارف در هدایت اصلاح طلبان و برنامه‌ریزی‌ها را موفق دانسته و اطمینان دارد با تدابیر عارف در ...
انتقاد به جلسات علنی شورای شهر تهران عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر واقعا شورای شهر تهران دستور جلسه‌ای ندارد به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم تعداد جلسات شورای خود را که از 8 جلسه در ماه است به 2 جلسه تغییر بدهیم و بگذاریم کمیسیون‌ها فعال شو...
مرجع رسمی تشخیص جاسوسی کیست؟ نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با بیان این‌که به‌گفته وزیر اطلاعات، موضوع پرونده دری اصفهانی جاسوسی نیست گفت که تخریب روحانی و ظریف دیکته مستمر گروه‌های مخالف دولت است.
برخورد با فرقان از صفر تا 100 با مجاهدین انقلاب بود عضو سابق سازمان مجاهدین می‌گوید که وقتی بهزاد نبوی و مصطفی تاجزاده گزارشی را آماده کردند تا درباره آیت‌الله راستی در حضور امام بخوانند، ایشان اجازه قرائت آن را به آنها ندادند.
بیانیه جمنا در واکنش به اظهارات ترامپ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
طولانی شدن مدت بازداشت یک روزنامه‌نگار عضو هیات رئیسه فراکسیون امید از مسئولان قضایی درخواست کرد تا قرار بازداشت ساسان آقایی به وثیقه یا کفالت تبدیل شود.
آمریکا تاثیرگذاری سپاه پاسداران را برنمی‌تابد فرماندار تهران گفت: برخورداری سپاه از پشتوانه مردمی چیزی است که آمریکا آن را بر نمی‌تابد.
مدیر اصلاح طلب و اصول گرا فرقی ندارد شهردار تهران با اشاره به اینکه اولویت من انتخاب مدیران از بدنه شهرداری است، گفت: برخی مدیران دوران قالیباف خوب بودند.
پاسخ دادستانی تهران به یادداشت علی مطهری روابط عمومی دادستانی تهران درپاسخ به یادداشت اخیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جوابیه‌ای را مننتشر کرد.
صفحه 8 از 102  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر