درگیری لفظی نماینده تهران با روحانیون مجلس نماینده مردم تهران در مجلس به نمایندگان روحانی پارلمان توهین کرد.
رایزنی برای بازشماری آرای برخی از صندوق‌های تهران سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در کل کشور از تایید انتخابات در آبادان خبر داد و گفت که برای بازشماری آرا در تعدادی از صندوق‌های تهران در حال رایزنی هستیم که بازشماری شود ولی هنوز تصمیمی در...
انتقاد ازتخریب‌کنندگان مدیریت شهری عضو شورای شهر تهران یک‌سری افراد، اصحاب نق هستند که نگران فردای تهران‌اند که نتوانند کارنامه درخشانی ارائه کنند و دست به تخریب می‌زنند.
ویژگی های شهردار آینده تهران لیست شورای شهر اصلاح طلبان حواشی بسیاری آفرید؛ دبیرکل حزب اراده ملت و عضو کنونی شورای شهر تهران، روایتی جالب از پشت پرده این لیست دارد.
بسیاری از احزاب تبدیل به ستاد انتخابات شده‌اند همایش فصلی خانه احزاب ایران در تالار وزارت کشور با حضور دبیران کل احزاب و مقامات دولتی برگزار شد.
توسعه و پیشرفت بدون نظام حزبی امکان‌پذیر نیست منتخب پنجمین دوره شورای شهر تهران گفت: بزرگترین دغدغه مردم در صد سال گذشته انتخابات بوده است و ما نیاز به نظام جامع فعالیت‌های سیاسی داریم.
به حضور زنان در عرصه مدیریتی توجه شود یک عضو شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌باید به حضور زنان و جوانان در عرصه های مختلف مدیریتی از جمله کابینه دولت دوازدهم و شهرداری آینده توجه شود.
منافقین خلق با برچسب حمایت از مردم در جامعه فعال بودند حسین طلا نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: واقعیت آن است که واقعه هفتم تیر توسط کسانی انجام شد که داعیه حمایت از مردم را داشتند خصوصا سازمان منافقین خلق که با برچسب حمایت از مردم د...
جوانگرایی و توجه به زنان در مدیریت کلان اجرایی نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جوانگرایی و دادن سهم بالاتر به زنان در مدیریت کلان اجرایی از دغدغه های ما بوده است.
باید برای بهبود وضعیت مردم تلاش کنیم یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت:امروز که خداوند به ما نعمت داده است و توانستیم شوراهای شهر را هم داشته باشیم، باید موج جدیدی از خدمت‌رسانی و صنعتی کردن را پایه‌ریزی کنیم.
مسئولان اهتمام خود را مصروف وحدت کنند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می‌رود صاحبان تریبون در پی وحدت‌آفرینی باشند.
نشست اعضاء شورای پنجم با شهردار تهران نشست اعضای شورای اسلامی شهر تهران و منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با شهردار پایتخت در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
۵ نفر برای شهرداری تهران مطرح هستند سخنگوی حزب کارگزاران گفت: آقایان نجفی، حجتی، بی‌طرف و حتی خود بنده برای شهرداری تهران مطرح شده‌ایم و آقای محسن هاشمی هم در کنار این اسامی مطرح است.
دنیا منتظر حمله غافلگیرانه ایران بود منتخب شورای شهر تهران گفت: سپاه به تروریست‌ها قبولاند که اگر حرکت مذبوحانه‌ای انجام دهند قطعاً پاسخ آن را با شدت بیشتری دریافت می‌کنند.
حادثه تروریستی تهران باید آسیب‌شناسی شود یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی بعداز حادثه تروریستی با برداشت‌های سیاسی مطرح می‌شود.
صفحه 8 از 98  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر