اتهام بقایی مالی است یا سیاسی؟ رییس کل دادگستری استان تهران به اظهارات بقایی مبنی بر سیاسی بودن پرونده‌اش واکنش نشان داد.
انتشاراسامی فراکسیون امید به نفع اصلاحات است عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتشار لیست امید به نفع اصلاحات است، مدیریت عارف در هدایت اصلاح طلبان و برنامه‌ریزی‌ها را موفق دانسته و اطمینان دارد با تدابیر عارف در ...
انتقاد به جلسات علنی شورای شهر تهران عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر واقعا شورای شهر تهران دستور جلسه‌ای ندارد به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم تعداد جلسات شورای خود را که از 8 جلسه در ماه است به 2 جلسه تغییر بدهیم و بگذاریم کمیسیون‌ها فعال شو...
مرجع رسمی تشخیص جاسوسی کیست؟ نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با بیان این‌که به‌گفته وزیر اطلاعات، موضوع پرونده دری اصفهانی جاسوسی نیست گفت که تخریب روحانی و ظریف دیکته مستمر گروه‌های مخالف دولت است.
برخورد با فرقان از صفر تا 100 با مجاهدین انقلاب بود عضو سابق سازمان مجاهدین می‌گوید که وقتی بهزاد نبوی و مصطفی تاجزاده گزارشی را آماده کردند تا درباره آیت‌الله راستی در حضور امام بخوانند، ایشان اجازه قرائت آن را به آنها ندادند.
بیانیه جمنا در واکنش به اظهارات ترامپ جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
طولانی شدن مدت بازداشت یک روزنامه‌نگار عضو هیات رئیسه فراکسیون امید از مسئولان قضایی درخواست کرد تا قرار بازداشت ساسان آقایی به وثیقه یا کفالت تبدیل شود.
آمریکا تاثیرگذاری سپاه پاسداران را برنمی‌تابد فرماندار تهران گفت: برخورداری سپاه از پشتوانه مردمی چیزی است که آمریکا آن را بر نمی‌تابد.
مدیر اصلاح طلب و اصول گرا فرقی ندارد شهردار تهران با اشاره به اینکه اولویت من انتخاب مدیران از بدنه شهرداری است، گفت: برخی مدیران دوران قالیباف خوب بودند.
پاسخ دادستانی تهران به یادداشت علی مطهری روابط عمومی دادستانی تهران درپاسخ به یادداشت اخیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جوابیه‌ای را مننتشر کرد.
می‌توان با اصولگرایان در مقاطعی وارد ائتلاف شد رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: تاکیدم این است که مذاکره و تلاش برای تفاهم و تعامل، مشی جریان اصلاحات است و در همین راستا می‌توانیم در مقاطعی حتی وارد ائتلاف شویم.
مهم‌ترین دغدغه مردم تهران از زبان نماینده تهران- رییس مجمع نمایندگان استان تهران مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه استاندار تهران گفت: مهم ترین دغدغه مردم تهران معیشت و اشتغال است.
نظارت بر انتصابات شهردار نایب رئیس شورای دوم و سوم شهر تهران گفت: در حال حاضر اختیارات شورا در آن سطح نیست که بتواند شهردار را برای انتصاباتش نظارت و یا بازخواست کند.
برای تأمین امنیت هیچ اختلافی نداریم سردار کوثری در گفت‌وگویی از تلاش ناکام و برنامه جریان تکفیری برای خرابکاری در مراسم تحلیف، نحوه ورود و نقش قرارگاه ثارالله در پرونده تامین امنیت، چرایی و حدود حصر موسوی و کروبی سخن گفته است.
پرونده املاک نجومی در حال پیگیری است شهردار تهران گفت: برای تعدادی از افراد مرتبط با املاک نجومی پرونده تشکیل شده است.
صفحه 8 از 102  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر