حرمت حرم شاه‌عبدالعظیم را خدشه‌دار نکنید عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس گفت؛ احمدی‌نژاد راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده اما حاکمیت بیش از این، رفتار ناشیانه وی را تحمل نمی‌کند.
«خزعلی» مجددا به زندان معرفی شد دادستان تهران در مورد مهدی خزعلی گفت: توسط نامبرده پیرو درخواست مرخصی، با اخذ تعهد برگشت به زندان در موعد مقرر، از چند روز مرخصی استفاده کرد، اما علی‌رغم تعهد قبلی خود، همسر و فرزندش، از بازگشت به زند...
شایعه ممنوع‌التصویری شهردار تهران یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: رسانه ملی باید افتخار کند که برخی از چهره‌ها را نشان دهد، با این کار آنان مردم را که محروم نمی‌کند خودشان را محروم می‌کند، مردم به عکس‌ها و فیلم‌ها دسترسی دارند این...
آسیب‌های اجتماعی زیبنده نظام اسلامی نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وضعیت آسیب های اجتماعی به ویژه در تهران زیبنده نظام اسلامی نیست.
از انتصابات شهرداری تا انتقادات شورای شهر انتصابات شهردار تهران برای خودش داستانی شده؛ داستانی که از دو نگاه متضاد میان اصلاح طلبان نشات می گیرد.
برخی انتقادها به جوک شبیه است رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: برخی انتقادات به مدیریت گذشته شهر تهران بیشتر به جوک شبیه است و هیچ آدم عاقلی چنین صحبت هایی نمی کند.
محصورین مصلحت کشور را کاملا درک می‌کنند نماینده مردم تهران در مجلس گشایش‌های جدید برای محصورین را موجب تقویت وحدت ملی عنوان و ابراز امیدواری کرد که حصر خانگی به تدریج از بین برود.
فرصت نداریم، فرصت‌سوزی نکنید! یک عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت؛ آقای نجفی به این رای مردم ظلم نکنید. فرصت نداریم، فرصت‌سوزی نکنید. از جوانان و اصلاحات غافل نشوید و مردم را ناامید نکنید.
صدای دانش‌آموز شنیده نمی‌شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به بهانه فرارسیدن روز دانش‌آموز بر لزوم توجه به مشکلات دانش‌آموزان و فرهنگیان تاکید کرد.
سوابق اجرایی و مدیریتی حسین فدایی حسین فدایی از مبارزان انقلابی برجسته نهضت امام‌خمینی(ره) و زندان کشیده رژیم ستم‌شاهی و فرمانده ستاد فوریت‌های جنگ تحمیلی بود.
کالبد شکافی هزینه های فاقد سند شهرداری تهران معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت؛ چندین گونی سند و مدرک از هزینه‌های فاقد سند و ابهامات مالی در دوران تصدی احمدی نژاد بر شهرداری تهران موجود است.
عملکرد ضعیف نمایندگان مردم تهران در مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همسویی دولت و مجلس که زیاد باشد تحقیق و تفحص ها کاهش می یابد زیرا جریانات فکری مجلس با دولت همراهی می کنند و کمتر چوب لای چرخ دولت می گذارند.
اتهام بقایی مالی است یا سیاسی؟ رییس کل دادگستری استان تهران به اظهارات بقایی مبنی بر سیاسی بودن پرونده‌اش واکنش نشان داد.
انتشاراسامی فراکسیون امید به نفع اصلاحات است عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه انتشار لیست امید به نفع اصلاحات است، مدیریت عارف در هدایت اصلاح طلبان و برنامه‌ریزی‌ها را موفق دانسته و اطمینان دارد با تدابیر عارف در ...
انتقاد به جلسات علنی شورای شهر تهران عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر واقعا شورای شهر تهران دستور جلسه‌ای ندارد به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم تعداد جلسات شورای خود را که از 8 جلسه در ماه است به 2 جلسه تغییر بدهیم و بگذاریم کمیسیون‌ها فعال شو...
صفحه 7 از 101  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر