نبود عنصری به‌عنوان پاسخگویی! استاد دانشگاه تهران گفت: هرچه به توسعه سیاسی نزدیک می‌شویم، نقش احزاب را بیشتر حس می‌کنیم و بزرگ‌ترین خلل ناهنجاری که در جمهوری اسلامی به وجود آورده است، کمرنگ شدن و نبود عنصری به‌عنوان پاسخگویی است.
نهم دی‌ماه روز دفن فتنه‌ها و شرارت‌ها بود رئیس ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی گفت: اگر با فتنه ۸۸ برخورد نمی‌شد شاهد مصیبت‌های داعش در تهران بودیم.
زنان نباید در برابر خشونت سکونت کنند عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: منع خشونت علیه زنان هنگامی شدنی است که یک زن از اینکه بگوید به دلیل جنسیتش مورد خشونت قرار گرفته، انکار شده و آسیب دیده شرمسار و منزوی نباشد.
آیت الله منتظری را بدون سانسور ببینید علی صدری‌نیا کارگردان مستند جنجالی ˝قائم مقام˝ که درباره زندگی آیت الله منتظری است، اعلام کرد که جمعه این مستند اکران عمومی می‌شود.
در سال‌های اخیر دانشجوی ستاره‌دار نداشتیم رییس دانشگاه تهران درباره احضار دانشجویان به کمیته انضباطی گفت: دانشجویانی که به کمیته انضباطی دعوت شدند، مرتبط با تقلب و تخلف‌های آموزشی و عدم رعایت شئونات دانشجویی بوده است و ما برای هیچ دانشجویی ب...
حمایت از حاشیه نشینان در حد شعار است نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به خطر شیوع کانکس نشینی در پایتخت گفت: کانکس نشینی پدیده نامتعارف جدیدی نیست و شبیه این پدیده مانند بیغوله نشینی و کپرنشینی در اطراف تمامی کلان شهرهای کشور...
احمدی‌نژاد بجای رجزخوانی مدرک ارائه کند نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس گفت؛ توهمی در جامعه به وجود آمده که احمدی‌نژاد اسناد و مدارکی در دست دارد و علت عدم برخورد با این جریان سیاسی نیز همین مسئله است که شخصاً صحت این مسئله را بسیار بع...
ساخت‌وسازها باید بطور ریشه‌ای بررسی شود نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه «برخورد با خاطیان و مجازات آنها در مورد سهل‌انگاری در ساخت و سازهای مسکن مهر می‌تواند درس عبرتی باشد» گفت: نمی‌توانیم از دولت بخواهیم تمام ندانم‌کاری‌هایی که ا...
حرمت حرم شاه‌عبدالعظیم را خدشه‌دار نکنید عضو هیات رییسه کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس گفت؛ احمدی‌نژاد راه خروج از حاکمیت را انتخاب کرده اما حاکمیت بیش از این، رفتار ناشیانه وی را تحمل نمی‌کند.
«خزعلی» مجددا به زندان معرفی شد دادستان تهران در مورد مهدی خزعلی گفت: توسط نامبرده پیرو درخواست مرخصی، با اخذ تعهد برگشت به زندان در موعد مقرر، از چند روز مرخصی استفاده کرد، اما علی‌رغم تعهد قبلی خود، همسر و فرزندش، از بازگشت به زند...
شایعه ممنوع‌التصویری شهردار تهران یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: رسانه ملی باید افتخار کند که برخی از چهره‌ها را نشان دهد، با این کار آنان مردم را که محروم نمی‌کند خودشان را محروم می‌کند، مردم به عکس‌ها و فیلم‌ها دسترسی دارند این...
آسیب‌های اجتماعی زیبنده نظام اسلامی نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وضعیت آسیب های اجتماعی به ویژه در تهران زیبنده نظام اسلامی نیست.
از انتصابات شهرداری تا انتقادات شورای شهر انتصابات شهردار تهران برای خودش داستانی شده؛ داستانی که از دو نگاه متضاد میان اصلاح طلبان نشات می گیرد.
برخی انتقادها به جوک شبیه است رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: برخی انتقادات به مدیریت گذشته شهر تهران بیشتر به جوک شبیه است و هیچ آدم عاقلی چنین صحبت هایی نمی کند.
محصورین مصلحت کشور را کاملا درک می‌کنند نماینده مردم تهران در مجلس گشایش‌های جدید برای محصورین را موجب تقویت وحدت ملی عنوان و ابراز امیدواری کرد که حصر خانگی به تدریج از بین برود.
صفحه 7 از 102  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر