کابینه روحانی تبلور خواست راى‌دهندگان باشد نماینده مردم تهران تاکید کرد: هرچند جاى آیت الله هاشمى بر صندلى میهمانان ویژه و البته در کلام سخنرانان این مراسم خالى بود، اما یقین داریم او امروز در کنار امام و شهدا درخت تناور جمهوریت نظام را به نظ...
نظارت شورای شهر بیشتر شود عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: من از گزینه‌های شهرداری تهران هستم و در این رابطه با برخی اعضای شورای شهر صحبت‌هایی کرده‌ام.
حقوق شهروندی نیاز به بستر‌سازی فرهنگی دارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به تشریح آخرین وضعیت بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان پراخت و گفت: در طرح غربالگری که توسط نائب رییس اسکودا ارائه شده علاوه بر حقوق و حمایت‌های لازم...
حزب الهی کسی است که گره‌ از مشکلات مردم باز کند شهردار تهران گفت: مصداق عملی شعار مرگ بر آمریکا کار است. حزب الهی کسی است که گره‌ای از مشکلات مردم را باز کند.
از خودخوری تهران تا هویت از دست رفته پایتخت تنها کاندیدای زن شهرداری تهران با تاکید بر انسان محوری بودن برنامه‌های توسعه‌ای شهر در مورد موضوعات مختلف همچون هویت از دست رفته تهران،میزان بدهی‌های مدیریت فعلی شهرداری، تدوین میثاق نامه شورای شهر پن...
شهردار تهران گرایش سیاسی نداشته باشد نماینده تهران با تاکید بر اینکه «شهردار آینده تهران باید برای حل مشکلات پایتخت به خصوص کاهش آلودگی هوا برنامه و راهکار داشته باشد» گفت که شهردار تهران نباید در زمان مسئولیت گرایش سیاسی داشته باشد.‌
شهردار تهران عمل‌گرا است برنامه دستخط این هفته میزبان محسن هاشمی رفسنجانی، منتخب شورای شهر پنجم شهر تهران و فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.
بعضی با لیست امید رای آوردند اما ساز جدایی زدند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در فراکسیون امید ارزیابی از عملکرد وزرای دولت انجام شده است و آن را به صورت محرمانه برای دولت فرستاده ایم که امیدواریم به آن توجه کنند.
توجه به امکانات رفاهی، تفریحی و مراکز خرید نماینده تهران تاکید کرد که شهردار آینده تهران باید برای معضلات شهر تهران به خصوص آلودگی هوا، بهبود وضعیت ناوگان اتوبوسرانی و مترو و روان شدن ترافیک در تهران برنامه و تدابیر ویژه‌ای داشته باشد و از مدی...
عده‌ای از نتیجه ۲۹ اردیبهشت عصبانی هستند نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ ما کاملا آگاهیم که عده‌ای از نتیجه ۲۹ اردیبهشت عصبانی هستند و تلاش می‌کنند با ایجاد شکاف میان روحانی و جبهه حامی او از بار نتیجه انتخابات بکاهند.
حضور حداقل یک زن در کابینه مطالبه جامعه زنان است رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی حضور حداقل یک وزیر زن در کابینه دوازدهم را در راستای کمک به توسعه سیاسی کشور و از مطالبات جامعه زنان دانست.
لزوم تغییراساسی در نحوه کنش جریان اصول‌گرایی بدون شک نخستین گام در انجام این رسالت مهم و به سر منزل مقصود رساندن آن، ترسیم ویژگی‌ها و مبانی «نواصول‌گرایی» است.
عدم برخورد سیاسی با مدیران شهرداری منتخب پنجمین دوره شورای شهر گفت: از موانع توسعه تهران در دوره آینده شورا مسأله شخص محوری در انتخاب شهردار بجای برنامه محوری است. باید به جای صحبت بر سرگزینه‌های مختلف شهرداری که سبب حاشیه سازی و اختلا...
سهم خواهی و زیاده خواهی محکوم است عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه کسانی که در انتخابات برای آقای روحانی فعالیت کردند حق دارند نظر خود را به ایشان اعلام کنند گفت: سهم خواهی یا زیاده خواهی از هر جهت محکوم است.
حفظ و رعایت آزادی‌های مشروع مردم نماینده مردم تهران با تأکید بر لزوم رعایت آزادی‌های مشروع گفت: بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت آزادی‌های مشروع فصل نوینی در کار قوه قضائیه ایجاد کرد.
صفحه 7 از 98  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر