ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی نماینده مردم تهران اظهار کرد: ما نماینده مردم تهران هستیم و باید مطالبات مردم حوزه انتخابیه خود را پیگیری کنیم و مردم پایتخت نیز این مطالبات را دارند که البته مردم بعضی دیگر از شهرها نیز چنین مطالبه‌...
احمدی‌نژاد حاصل شورای دوم است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل ما اصولگراها نیستند بلکه عدم حضور مردم در انتخابات مشکل است. یادمان نرود که احمدی‌نژاد حاصل شورای دوم است که با دو درصد رای شورای شهر سر کار آمد.
انتصابات فامیلی در شهرداری تهران رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: انتصابات‌ صورت گرفته در شهرداری تهران بر اساس روابط است و تخصصی نیست. افرادی که ارتباطات فامیلی و دوستی‌های قدیمی داشتند در مسند مدیریت ق...
مناظره رسایی و تاجزاده پیرامون موضوع فتنه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برای برگزاری مناظره میان حجت‌الاسلام حمید رسایی و مصطفی تاجزاده پیرامون فتنه ۸۸ و ۷۸ اعلام آمادگی کرد.
بروز برخی اختلالات در فعالیت‌های دانشجویی نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این‌که هر از گاهی شاهد دخالت‌هایی که منجر به خدشه‌دار شدن استقلال دانشگاه می‌شود، هستیم گفت: امیدواریم دیگر در دانشگاه شاهد دخالت و اعمال سلیقه نباشیم.
جنبش دانشجویی انحرافات را رصد کند عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تبیین مهمترین عرصه های انحراف در بطن انقلاب اسلامی تاکید کرد: جنبش دانشجویی باید انحرافات را به طور دقیق رصد و پیدا کند.
قانون جدید، فعالیت حزبی را تقویت می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید احزاب این فرصت را به حزب‌هایی که در کشور فعالیت می کنند می‌دهد که تقویت پیدا کنند.
فرار متخلفان با شعار مشترک قوه قضائیه همچون قوای مجریه و مقننه دارای ضعف‌هایی هست و قطعاً عدالت‌‌خواهی حکم می‌کند که با نظارت دقیق در صدد تقویت عملکردهای مثبت آن و مهار ناراستی‌ها برآییم.
آقای نجفی فرد منظم و مدیری هستند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنم انتخاب آقای نجفی خوب است، چون تجربه مدیریتی ایشان هم خوب است. به طور کلی فرد منظم و مدیری هستند. در آموزش و پرورش مدیریت خوبی داشت و امیدوار هست...
افتتاح خط ۷ به‌هیچ‌عنوان سیاسی نبود رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: افتتاح خط ۷ به‌هیچ‌عنوان سیاسی، عجولانه و در راستای انتخابات نبوده است.
نبود عنصری به‌عنوان پاسخگویی! استاد دانشگاه تهران گفت: هرچه به توسعه سیاسی نزدیک می‌شویم، نقش احزاب را بیشتر حس می‌کنیم و بزرگ‌ترین خلل ناهنجاری که در جمهوری اسلامی به وجود آورده است، کمرنگ شدن و نبود عنصری به‌عنوان پاسخگویی است.
نهم دی‌ماه روز دفن فتنه‌ها و شرارت‌ها بود رئیس ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی گفت: اگر با فتنه ۸۸ برخورد نمی‌شد شاهد مصیبت‌های داعش در تهران بودیم.
زنان نباید در برابر خشونت سکونت کنند عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: منع خشونت علیه زنان هنگامی شدنی است که یک زن از اینکه بگوید به دلیل جنسیتش مورد خشونت قرار گرفته، انکار شده و آسیب دیده شرمسار و منزوی نباشد.
آیت الله منتظری را بدون سانسور ببینید علی صدری‌نیا کارگردان مستند جنجالی ˝قائم مقام˝ که درباره زندگی آیت الله منتظری است، اعلام کرد که جمعه این مستند اکران عمومی می‌شود.
در سال‌های اخیر دانشجوی ستاره‌دار نداشتیم رییس دانشگاه تهران درباره احضار دانشجویان به کمیته انضباطی گفت: دانشجویانی که به کمیته انضباطی دعوت شدند، مرتبط با تقلب و تخلف‌های آموزشی و عدم رعایت شئونات دانشجویی بوده است و ما برای هیچ دانشجویی ب...
صفحه 6 از 102  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر