اجحاف و تبعیض در حق شهروندان ممنوع! نماینده مردم تهران با بیان اینکه حذف سالیانه طرح ترافیک در حد یک ایده بوده و هنوز اجرایی نشده است گفت؛ این طرح علاوه بر تحمیل هزینه به مردم به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های لازم و ارتقای وضعیت حمل و نق...
مسئولین نظارت افکار عمومی را جدی نمی‌گیرند نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ از نظر من امروز یکی از اشکالات مهم این است که مسئولین نظارت افکار عمومی را جدی نمی‌گیرند چراکه اگر جدی می‌گرفتند امروز ما مسلما راندمان بهتری داشتیم.
اجرای طرح ˝زنگ روایت فتنه˝ در دانشگاه تهران دبیر هیئت عالی نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: اولین دوره طرح ˝زنگ روایت فتنه˝ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
هیچ شخصی بر شخص دیگری مزیت ندارد نماینده تهران در مجلس گفت: همه خانواده‌های ایران پر از آی کیو و ژن خوب هستند؛ بی‌عدالتی موجب تفاوت سرگذشت‌ها می‌شود.
اظهارات برخی مبنی بر دلسرد شدن از روحانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دلگیری‌هایی که میان اصلاح‌طلبان و روحانی ایجاد شده برای امروز نیست و گذشته هم این مسائل وجود داشته است.
ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی نماینده مردم تهران اظهار کرد: ما نماینده مردم تهران هستیم و باید مطالبات مردم حوزه انتخابیه خود را پیگیری کنیم و مردم پایتخت نیز این مطالبات را دارند که البته مردم بعضی دیگر از شهرها نیز چنین مطالبه‌...
احمدی‌نژاد حاصل شورای دوم است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل ما اصولگراها نیستند بلکه عدم حضور مردم در انتخابات مشکل است. یادمان نرود که احمدی‌نژاد حاصل شورای دوم است که با دو درصد رای شورای شهر سر کار آمد.
انتصابات فامیلی در شهرداری تهران رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و عمران شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: انتصابات‌ صورت گرفته در شهرداری تهران بر اساس روابط است و تخصصی نیست. افرادی که ارتباطات فامیلی و دوستی‌های قدیمی داشتند در مسند مدیریت ق...
مناظره رسایی و تاجزاده پیرامون موضوع فتنه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران برای برگزاری مناظره میان حجت‌الاسلام حمید رسایی و مصطفی تاجزاده پیرامون فتنه ۸۸ و ۷۸ اعلام آمادگی کرد.
بروز برخی اختلالات در فعالیت‌های دانشجویی نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این‌که هر از گاهی شاهد دخالت‌هایی که منجر به خدشه‌دار شدن استقلال دانشگاه می‌شود، هستیم گفت: امیدواریم دیگر در دانشگاه شاهد دخالت و اعمال سلیقه نباشیم.
جنبش دانشجویی انحرافات را رصد کند عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تبیین مهمترین عرصه های انحراف در بطن انقلاب اسلامی تاکید کرد: جنبش دانشجویی باید انحرافات را به طور دقیق رصد و پیدا کند.
قانون جدید، فعالیت حزبی را تقویت می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید احزاب این فرصت را به حزب‌هایی که در کشور فعالیت می کنند می‌دهد که تقویت پیدا کنند.
فرار متخلفان با شعار مشترک قوه قضائیه همچون قوای مجریه و مقننه دارای ضعف‌هایی هست و قطعاً عدالت‌‌خواهی حکم می‌کند که با نظارت دقیق در صدد تقویت عملکردهای مثبت آن و مهار ناراستی‌ها برآییم.
آقای نجفی فرد منظم و مدیری هستند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می‌کنم انتخاب آقای نجفی خوب است، چون تجربه مدیریتی ایشان هم خوب است. به طور کلی فرد منظم و مدیری هستند. در آموزش و پرورش مدیریت خوبی داشت و امیدوار هست...
افتتاح خط ۷ به‌هیچ‌عنوان سیاسی نبود رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: افتتاح خط ۷ به‌هیچ‌عنوان سیاسی، عجولانه و در راستای انتخابات نبوده است.
صفحه 6 از 102  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر