مدیر اصلاح طلب و اصول گرا فرقی ندارد شهردار تهران با اشاره به اینکه اولویت من انتخاب مدیران از بدنه شهرداری است، گفت: برخی مدیران دوران قالیباف خوب بودند.
پاسخ دادستانی تهران به یادداشت علی مطهری روابط عمومی دادستانی تهران درپاسخ به یادداشت اخیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جوابیه‌ای را مننتشر کرد.
می‌توان با اصولگرایان در مقاطعی وارد ائتلاف شد رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: تاکیدم این است که مذاکره و تلاش برای تفاهم و تعامل، مشی جریان اصلاحات است و در همین راستا می‌توانیم در مقاطعی حتی وارد ائتلاف شویم.
مهم‌ترین دغدغه مردم تهران از زبان نماینده تهران- رییس مجمع نمایندگان استان تهران مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه استاندار تهران گفت: مهم ترین دغدغه مردم تهران معیشت و اشتغال است.
نظارت بر انتصابات شهردار نایب رئیس شورای دوم و سوم شهر تهران گفت: در حال حاضر اختیارات شورا در آن سطح نیست که بتواند شهردار را برای انتصاباتش نظارت و یا بازخواست کند.
برای تأمین امنیت هیچ اختلافی نداریم سردار کوثری در گفت‌وگویی از تلاش ناکام و برنامه جریان تکفیری برای خرابکاری در مراسم تحلیف، نحوه ورود و نقش قرارگاه ثارالله در پرونده تامین امنیت، چرایی و حدود حصر موسوی و کروبی سخن گفته است.
پرونده املاک نجومی در حال پیگیری است شهردار تهران گفت: برای تعدادی از افراد مرتبط با املاک نجومی پرونده تشکیل شده است.
لزوم حضور زنان در عرصه‌های مدیریت شهری عضو شورای شهر تهران گفت: یک جریان فکری وجود دارد که معتقد است، زنان باید در خانه بمانند و فقط به وظیفه خانه‌داری و مادری بپردازند، اما وقتی بحث حضور فعالانه زنان در اجتماع مطرح می‌شود، معتقدند؛ فامیل ...
به جوانان حامی اصلاحات توجه شود عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نیازمند فکرنو و نیروهای با انگیزه هستیم.
در جشن ۴ سالگی ˝دکتر سلام˝ چه گذشت؟ جشن ۴ سالگی دکتر سلام در سالن شهدای هفتم تیر و با حضور چهره‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.
ورود جمعیت آبادگران جوان در انتخابات مجلس یازدهم سخنگوی جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی از برگزاری مجمع شورای مرکزی تشکل متبوعش در هفته‌های‌ آتی خبر داد.
صدا و سیما صدای رسای ملت های مظلوم است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آنچه که در کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
تهران دوران احمدی‌نژاد و تهران دوران قالیباف چمران این روزها مدام در حال «رفتن» است، از شورای شهر، از شورای عالی استان‌ها و از ایران. برنامه‌اش برای آینده رفتن به سوریه است، آن‌هم از راه‌هایی که خودش می‌داند ...
مسئولان به قسم‌های روز تحلیف‌شان عمل کنند خطیب موقت این هفته نمازجمعه تهران گفت: ایران درباره سلاح‌هایش وعده نداده و هیچ کشوری نمی‌تواند در زمینه اطلاع از آنها گامی بر دارد.
توجه بیشتر به موضوع بهداشت و سلامت زنان نماینده مردم تهران در مجلس توجه بیشتر به موضوع بهداشت و سلامت زنان و همچنین ورزش زنان را نیز خواستار شد و گفت: موضوع ورزش هم به بحث بهداشت و سلامت مرتبط است. متاسفانه ما فضاهای ورزشی مناسب برای زنان ن...
صفحه 5 از 98  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر