هیچ کس برای پدرم آیت‌الله خامنه‌ای نشد رئیس شورای شهر تهران گفت: همانطور که رهبری فرمودند «هیچ کس برای شخص من آقای هاشمی رفسنجانی نخواهد شد» باید به صراحت بگویم «هیچ کس برای آیت‌الله هاشمی، آیت‌الله خامنه‌ای نشد».
لزوم توجه بیشتر به رفع مشکلات مردم دادستان تهران گفت؛ مردم اگر در مراجعه به ادارات و مراجع قضایی سرگردان ‌شوند و پاسخ نگیرند، موضوع را به نظام جمهوری اسلامی مرتبط می‌کنند. لذا باید در جهت رفع مشکلات آن‌ها تلاش کرد.
روشن گری های رسانه ملی در اغتشاشات عضو جمنا گفت: صداوسیما پشت صحنه اغتشاشات اخیر را برای مردم مشخص کرد و باعث شد دشمنان به تخریب روی آورند.
تعطیل کردن فضای مجازی دیگر جواب نمی‌دهد رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت بدنه‌ای از حاکمیت است اما رسانه ملی دولت را جدا محاسبه می‌کند در حالیکه مردم همه اتفاقات را نتیجه عملکرد کل حاکمیت می‌دانند ما نمی‌گوییم هیچ مشکلی در اشتغال و تجارت ...
دشمن‌های ما از احمق ها هستند سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اوضاع تحت کنترل است و نیازی به حضور سپاه نبوده است گفت: دشمنان ما از احمق ها هستند.
اتمام حجت رئیس دادگاه انقلاب تهران با اغتشاشگران رییس دادگاه انقلاب تهران گفت: هر روزی که از اغتشاشات بگذرد و افراد دستگیر شوند، جرم و مجازات‌شان بیشتر می‌شود و ما اینها را دیگر معترضین نسبت به حقوق‌شان نمی‌دانیم بلکه این افراد کسانی هستند که می‌خو...
اعلام آخرین وضعیت امنیتی شهر تهران جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران اظهار کرد: کسانی که اموال عمومی را تخریب کردند قطعا بدانند که انجام حرکات ناشایست به ضرر آن‌ها خواهد شد و مردم در برابر این اقدامات حتما به صحنه خواهند آمد و مش...
چرا آن دونفر در حصرند؟ عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفت وگو با تسنیم علت حصر سران فتنه و جرایم آنها را تشریح کرد.
مصوبات مجلس تاثیری در زندگی مردم ندارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصوبات مجلس تاثیری در زندگی مردم ندارد، خواستار تغییر در نظام کاری مجلس شد.
خیلی‌ها در حق آیت‌الله «هاشمی» جفا کردند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: خیلی ها در حق آیت‌الله جفا کردند و اکنون پشیمان هستند و البته خیلی ها هم در حق ایشان جفا کردند و اکنون هیچ پشیمانی ندارند.
اجحاف و تبعیض در حق شهروندان ممنوع! نماینده مردم تهران با بیان اینکه حذف سالیانه طرح ترافیک در حد یک ایده بوده و هنوز اجرایی نشده است گفت؛ این طرح علاوه بر تحمیل هزینه به مردم به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های لازم و ارتقای وضعیت حمل و نق...
مسئولین نظارت افکار عمومی را جدی نمی‌گیرند نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ از نظر من امروز یکی از اشکالات مهم این است که مسئولین نظارت افکار عمومی را جدی نمی‌گیرند چراکه اگر جدی می‌گرفتند امروز ما مسلما راندمان بهتری داشتیم.
اجرای طرح ˝زنگ روایت فتنه˝ در دانشگاه تهران دبیر هیئت عالی نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: اولین دوره طرح ˝زنگ روایت فتنه˝ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
هیچ شخصی بر شخص دیگری مزیت ندارد نماینده تهران در مجلس گفت: همه خانواده‌های ایران پر از آی کیو و ژن خوب هستند؛ بی‌عدالتی موجب تفاوت سرگذشت‌ها می‌شود.
اظهارات برخی مبنی بر دلسرد شدن از روحانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دلگیری‌هایی که میان اصلاح‌طلبان و روحانی ایجاد شده برای امروز نیست و گذشته هم این مسائل وجود داشته است.
صفحه 5 از 102  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر