اظهارات متهم حادثه پاسداران در دادگاه محمدرضا ثلاث در سومین جلسه رسیدگی به اتهاماتش در پاسخ به سؤال قاضی مبنی بر اینکه آیا اتهامات وارده را قبول دارید؟ گفت: خیر قبول ندارم.
ایجاد ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن امروز با برنامه‌ریزی‌های خود به دنبال ایجاد اضطراب و ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی کشور است.
حمل شوکر توسط حمید بقایی دادستان تهران از حمل شوکر توسط حمید بقایی و ضبط آن ها خبر داد.
نخستین اعترافات قاتل حادثه پاسداران عامل قتل ۳ تن از مأموران نیروی انتظامی در جلسه محاکمه خود گفت: به‌خاطر ضرباتی که به سرم وارد شده بود عصبی شدم و پشت فرمان اتوبوس نشستم و به‌سمت مأموران حرکت کردم.
پروژه سیاسی‌ کردن حجاب برنامه دشمن است دادستان تهران با انتقاد از پروژه سیاسی‌ کردن حجاب، این پروژه را برنامه دشمن دانست که تلاش دارد مسأله عفاف و حجاب را به منزله مقابله زنان با جمهوری اسلامی جلوه دهد.
مراقب بروز شبیخون فرهنگی باشیم رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حرکات مذبوحانه‌ای که اخیرا با حمایت دشمنان اسلام در قالب کشف حجاب در جامعه شکل گرفته است منشا هنجارشکنی دارد و باید با آن قاطعانه برخورد شود.
دلالان ارز از رانت اطلاعاتی برخوردارند دادستان تهران با بیان اینکه پرونده دادستان سابق در مورد خانم کاظمی مفتوح است، گفت: به اتهام دادستان سابق تهران در پرونده زهرا کاظمی در دادسرای جنایی تهران رسیدگی خواهد شد. اگرچه معتقدیم اخذ نظر از سا...
مانع‌تراشی دانشگاه تهران برای نهادهای انقلابی در شرایطی که چند ماه پیش بسیج دانشجویی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران با محدودیت‌هایی از سوی مسئولان این دانشگاه مواجه شده بود، این بار یک نهاد علمی انقلابی نیز با مانع‌تراشی مسئولان دانشگاه تهران ...
همه مردم بر مسئولان نظارت داشته باشند امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ما از صمیم جان می خواهیم فاصله و حجابی بین ما و مردم نباشد، تصریح کرد: همه مردم بر مسئولان نظارت داشته باشند و این را بدانیم که باید ارزش ها را در هر کسی مورد تج...
برخورد قاطع با عاملان جنایت خیابان پاسداران عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: قوه‌قضائیه با آشوبگران خیابان پاسداران به سرعت و با قاطعیت برخورد کند.
پیشنهادی برای نحوه برگزاری جلسات مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش مدیریتی و همچنین رویه مجلس پیشنهاد کرد که تنها یک جلسه در هفته برای قانون‌گذاری مجلس اختصاص یابد و سایر جلسات با قوه مجریه و قضاییه و دستگاه‌ها...
نظر مطهری درباره حجاب و دراویش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقایع اخیر در خصوص معدود دخترانی که در تهران در زمینه حجاب هنجارشکنی می‌کنند گفت: بانوان ما با این افراد همراهی نخواهند کرد.
جزئیات اغتشاشات «گلستان هفتم» جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: در شورای تامین استان با حضور نماینده وزیر کشور تصمیم گرفته شد با افرادی که در آن محل حضور دارند و بارها به آنها تذکر داده شده بود، برخورد شود.
محکومیت رفتارهای خشونت‌آمیز در تهران رئیس‌جمهور در جلسه هیئت دولت با اشاره به حوادث اخیر منطقه پاسداران تهران گفت: اهانت به پلیس را به‌هیچ‌وجه تحمل نمی‌کنیم.
مسئولان در زمینه سقوط هواپیما شفاف‌سازی کنند یک عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج بر لزوم بازنگری در مدیریت حمل و نقل تاکید کرد و گفت: مسئولان باید در زمینه سقوط هواپیمای ATR آسمان به مقصد یاسوج، سریعاً شفاف‌س...
صفحه 3 از 102  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر