اظهار نظر دادستانی به استعفای شهردار تهران دادستان کل کشوربه شهردار تهران پیشنهاد داد که مجددا استعفای خود را تقدیم شورای شهر کند و گفت: مسئولیت ادامه کار شهردار تهران با شورای شهر است.
رفتار دوگانه با احمدی‌نژاد و خاتمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از اختلاف نظر بین مقامات قضایی و امنیتی در زمینه رفع حصر می‌گوید و در عین‌ حال تاکید می‌کند که ˝مقامات عالی˝ نظر مثبتی در این‌باره دارند.
واکنش ابطحی به اظهارات مرآتی یکی از زندانیان حوادث سال ۸۸ به اظهارات خبرنگار واحد مرکزی خبر در برنامه دورهمی واکنش نشان داد و گفت: از بس دروغ شنیدیم شاخ درنیاوردم ولی کل حرفهایی که در مورد آن مصاحبه در زندان گفت، دروغ بود.
شهردار در مقابل طلبکاران مقاومت کند استاندار تهران با اشاره به استعفای محمد علی نجفی شهردار تهران اظهارکرد: کارهایی از جمله استانداری و شهرداری که با همه مردم ارتباط دارد همواره موافقان و مخالفانی دارد و طبیعی است که فشارهایی بر آن وجود...
رویکردهای سلیقه‌ای در بحث آزادی بیان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت؛ استراتژی برخی دستگاه‌ها این است که بعضی وقت‌ها جهت استفاده ابزاری از واژه آزادی، تعبیر آزادی بیان را با مضامینی خلاف واقع ارائه و این‌گونه وانمود کنند که تفسیر آنها، مصد...
اظهارات متفاوت در خصوص فیلترینگ تلگرام نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیام رسان‌های داخلی مشکل فنی و زیرساختی ندارند، مشکل عدم اعتماد مردم است که از وزیر ارتباطات در این خصوص کاری ساخته نیست.
شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است نماینده پیشین مردم تهران در مجلس که معتقد است شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است، تاکید دارد که این شجاعت بیش از حد او را زمین زده است.
اظهارات متهم حادثه پاسداران در دادگاه محمدرضا ثلاث در سومین جلسه رسیدگی به اتهاماتش در پاسخ به سؤال قاضی مبنی بر اینکه آیا اتهامات وارده را قبول دارید؟ گفت: خیر قبول ندارم.
ایجاد ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن امروز با برنامه‌ریزی‌های خود به دنبال ایجاد اضطراب و ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی کشور است.
حمل شوکر توسط حمید بقایی دادستان تهران از حمل شوکر توسط حمید بقایی و ضبط آن ها خبر داد.
نخستین اعترافات قاتل حادثه پاسداران عامل قتل ۳ تن از مأموران نیروی انتظامی در جلسه محاکمه خود گفت: به‌خاطر ضرباتی که به سرم وارد شده بود عصبی شدم و پشت فرمان اتوبوس نشستم و به‌سمت مأموران حرکت کردم.
پروژه سیاسی‌ کردن حجاب برنامه دشمن است دادستان تهران با انتقاد از پروژه سیاسی‌ کردن حجاب، این پروژه را برنامه دشمن دانست که تلاش دارد مسأله عفاف و حجاب را به منزله مقابله زنان با جمهوری اسلامی جلوه دهد.
مراقب بروز شبیخون فرهنگی باشیم رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حرکات مذبوحانه‌ای که اخیرا با حمایت دشمنان اسلام در قالب کشف حجاب در جامعه شکل گرفته است منشا هنجارشکنی دارد و باید با آن قاطعانه برخورد شود.
دلالان ارز از رانت اطلاعاتی برخوردارند دادستان تهران با بیان اینکه پرونده دادستان سابق در مورد خانم کاظمی مفتوح است، گفت: به اتهام دادستان سابق تهران در پرونده زهرا کاظمی در دادسرای جنایی تهران رسیدگی خواهد شد. اگرچه معتقدیم اخذ نظر از سا...
مانع‌تراشی دانشگاه تهران برای نهادهای انقلابی در شرایطی که چند ماه پیش بسیج دانشجویی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران با محدودیت‌هایی از سوی مسئولان این دانشگاه مواجه شده بود، این بار یک نهاد علمی انقلابی نیز با مانع‌تراشی مسئولان دانشگاه تهران ...
صفحه 2 از 101  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر