وجود اختلاف میان تشکل‌ها و طیف‌های اصولگرا هیچ پایه و اساسی ندارد نماینده مردم تهران گفت: اظهارنظرهای برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب مبنی بر وجود اختلاف میان تشکل‌ها و طیف‌های اصولگرا هیچ پایه و اساسی ندارد.
مردم فتنه‌گران و ساکتین فتنه را شناخته‌اند امام جمعه موقت تهران گفت: در حال حاضر طرح انتخابات آزاد از سوی کسانی مطرح می‌شوند که مدعی هستند سیاستمدارند و در گذشته نیز مسئولیت‌هایی را برعهده داشتند، آن‌ها خجالت نمی‌کشند که امروز این حرف‌ها را می...
با قانون فعلی ،انتخابات شورای شهر ری در سال آینده مجزا برگزار می شود حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:ما هم با انتخاب شهردار توسط استانداری موافق نبودیم.
مناظره درباره جدایی ری از تهران مرتضی طلایی و حسین طلا درباره جدایی ری از تهران در برنامه دیروز امروز فردا مناظره می‌کنند.
مجلس خرافاتی مثل چهارشنبه‌ سوری را ریشه‌کن کند امام جمعه موقت تهران صبح امروز(چهارشنبه)با حضور در جلسه علنی مجلس، به نمایندگان درس اخلاق داد و از آنها خواست برای ریشه‌کن کردن خرافاتی مثل چهارشنبه‌سوری اقدام کنند.
وزارت نفت و شرکت‌های هواپیمایی حقوق مردم را وجه المصالحه قرار ندهند نماینده تهران در مجلس گفت: بهتر است وزارت نفت بدون استفاده از ابزار قهری و با تعامل و توافق مشکل طلب خود از شرکت های هواپیمایی را حل کند و حقوق مردم را وجه المصالحه قرار ندهد.
رونمایی از دو اثر قرارگاه خیبر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) امروز از دو اثر تولیدی قرارگاه اقتصادی خیبر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) رونمایی می‌شود.
بساط ˝هایپراستار˝ باید برچیده شود دبیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به ماهیت صهیونیستی فروشگاه ˝هایپر استار˝ گفت: این مرکز خرید می‌تواند از لحاظ امنیتی خطرساز باشد و باید در اسرع وقت تعطیل شود.
قدردانی مجمع نمایندگان تهران از حضور مردم در تشییع پیكر آیت‌الله تهرانی مجمع نمایندگان تهران از مردم غیور پایتخت در تشییع پیکر مطهر آیت الله آقا مجتبی تهرانی تشکر کرد.
ایجاد فروشگاه اسرائیلی در تهران نماینده تهران در مجلس از وزیر اقتصاد خواست که درباره راه‌اندازی فروشگاه «هایپر استار» با سرمایه رژیم صهیونیستی در پایتخت ام‌القرای جهان اسلام توضیح دهد.
انتقاد کوچک‌زاده از اظهارنظر مسئول پیگیری پرونده ستار بهشتی نماینده تهران در مجلس نسبت به اظهارنظر مهدی دواتگری مسئول پیگیری کننده پرونده ستار بهشتی مبنی بر اینکه یک پاراگراف از گزارش تهیه شده در کمیسیون امنیت ملی حذف و سپس این گزارش به تایید رسیده است، انتقاد...
کمیسیون اصل ۹۰ فردا به شکایات مردمی رسیدگی می‌کند سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت که در جلسه فردای این کمیسیون به دستور کارهای بر زمین مانده از گذشته، رسیدگی می‌شود.
مردم با فشار اقتصادی از صحنه خارج نمی‌شوند امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ˝مردم ایران فرزند رمضان و عاشورا هستند˝، تاکید کرد: مردم با فشار اقتصادی از صحنه خارج نمی‌شوند.
فتنه‌گران با طرح كلید‌ واژه انتخابات آزاد درصدد برگزاری آشوب جدیدی هستند امام جمعه موقت تهران گفت: فتنه‌گران با طرح کلید واژه انتخابات آزاد درصدد هستند اگر در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم رای نیاوردند پیشاپیش این اتهام را به نظام وارد کنند که انتخابات آزاد نبوده است.
مراسم تودیع ومعارفه مدیر اداره بازرسی ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری شهرستان تهران مراسم تودیع ومعارفه مدیر اداره بازرسی ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری شهرستان تهران در محل فرمانداری تهران برگزار شد .
صفحه 101 از 102  اول  قبلی   93    94    95    96    97    98    99    100    101    102   بعدی