احمدی‌نژاد: 25 درصد از ثروت كل كشور در تهران می‌چرخد رئیس جمهور گفت: ثروت باید در کل کشور به گردش درآید چرا که 25 درصد از ثروت کشور تنها در تهران در جریان است در این صورت که می‌توانند از سرمایه‌های لازم برخوردار باشند.
آخرین پرواز ˝ در 26 دی ماه ˝ آخرین پرواز ˝ عنوان مستندی به مناسبت 26 دی ماه از گروه سیاسی شبکه تهران است که سه شنبه 26 دی ماه ساعت 16:15 دقیقه بر روی آنتن می رود.
دادگاه مهدی هاشمی به زودی برگزار می‌شود معاون اول قوه قضائیه گفت: دادگاه رسیدگی به تخلفات مهدی هاشمی به‌زودی تشکیل می‌شود و هم‌اکنون کیفرخواست وی آماده شده است.
تعویق در بازدید نمایندگان مجلس از بازداشتگاه‌های اوین و رجایی‌شهر رئیس ˝کمیته امنیت‌ ملی مجلس˝، از تعویق بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از زندان‌های اوین و رجایی‌شهر كه قرار بود امروز(دوشنبه) انجام شود، خبر داد.
بازدید کمیسیون امنیت ملی از زندان اوین و رجایی شهر نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از بازدید کمیسیون متبوع خود از زندان اوین و رجایی شهر خبر داد.
وجود اختلاف میان تشکل‌ها و طیف‌های اصولگرا هیچ پایه و اساسی ندارد نماینده مردم تهران گفت: اظهارنظرهای برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب مبنی بر وجود اختلاف میان تشکل‌ها و طیف‌های اصولگرا هیچ پایه و اساسی ندارد.
مردم فتنه‌گران و ساکتین فتنه را شناخته‌اند امام جمعه موقت تهران گفت: در حال حاضر طرح انتخابات آزاد از سوی کسانی مطرح می‌شوند که مدعی هستند سیاستمدارند و در گذشته نیز مسئولیت‌هایی را برعهده داشتند، آن‌ها خجالت نمی‌کشند که امروز این حرف‌ها را می...
با قانون فعلی ،انتخابات شورای شهر ری در سال آینده مجزا برگزار می شود حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:ما هم با انتخاب شهردار توسط استانداری موافق نبودیم.
مناظره درباره جدایی ری از تهران مرتضی طلایی و حسین طلا درباره جدایی ری از تهران در برنامه دیروز امروز فردا مناظره می‌کنند.
مجلس خرافاتی مثل چهارشنبه‌ سوری را ریشه‌کن کند امام جمعه موقت تهران صبح امروز(چهارشنبه)با حضور در جلسه علنی مجلس، به نمایندگان درس اخلاق داد و از آنها خواست برای ریشه‌کن کردن خرافاتی مثل چهارشنبه‌سوری اقدام کنند.
وزارت نفت و شرکت‌های هواپیمایی حقوق مردم را وجه المصالحه قرار ندهند نماینده تهران در مجلس گفت: بهتر است وزارت نفت بدون استفاده از ابزار قهری و با تعامل و توافق مشکل طلب خود از شرکت های هواپیمایی را حل کند و حقوق مردم را وجه المصالحه قرار ندهد.
رونمایی از دو اثر قرارگاه خیبر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) امروز از دو اثر تولیدی قرارگاه اقتصادی خیبر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) رونمایی می‌شود.
بساط ˝هایپراستار˝ باید برچیده شود دبیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به ماهیت صهیونیستی فروشگاه ˝هایپر استار˝ گفت: این مرکز خرید می‌تواند از لحاظ امنیتی خطرساز باشد و باید در اسرع وقت تعطیل شود.
قدردانی مجمع نمایندگان تهران از حضور مردم در تشییع پیكر آیت‌الله تهرانی مجمع نمایندگان تهران از مردم غیور پایتخت در تشییع پیکر مطهر آیت الله آقا مجتبی تهرانی تشکر کرد.
ایجاد فروشگاه اسرائیلی در تهران نماینده تهران در مجلس از وزیر اقتصاد خواست که درباره راه‌اندازی فروشگاه «هایپر استار» با سرمایه رژیم صهیونیستی در پایتخت ام‌القرای جهان اسلام توضیح دهد.
صفحه 101 از 102  اول  قبلی   93    94    95    96    97    98    99    100    101    102   بعدی