قدر انتخابات را بدانیم و مشارکت گسترده داشته باشیم نماینده مردم تهران در مجلس تأکید کرد: باید همه ما مشارکت فعال و گسترده داشته باشیم و از امکانات بیت‌المال برای تبلیغات انتخابات استفاده نکنیم.
دعوت جامعه مداحان تهران از قالیباف برای حضور در انتخابات جامعه مداحان تهران با ارسال نامه ای به قالیباف، از وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.
انتخاب اصلح، یک تکلیف الهی هر فرد ایرانی به دنبال آن است که آرمان ها، خواست ها و مطلوب خود را در قالب اجرایی قرار دهد و آن را به تحقق نزدیک کند. اگر با همین نگاه، انتخاب اصلح را در گزینه خود قرار دهیم، بلندترین قدم را برای محق...
«لیست خدمت» برای خدمت به مردم است پرویز سروری با بیان اینکه «لیست خدمت» برای ارائه خدمات ارزان‌قیمت شهری و تلاش برای مطالبه‌گری حق شهروندان تهرانی است، گفت:با بسیاری از احزاب و تشکل‌ها به تفاهم رسیده‌ایم.
تقاضا برای افزایش تعداد اعضای شورای شهر تهران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش تعداد اعضای شورای اسلامی شهر تهران شد.
طراحی سامانه نظارت بر تجمیع آرا رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان تهران از تهیه مکانیزم و سامانه‌ای برای نظارت بر روند تجمیع آرا و اعلام تخلفات کاندیداهای انتخابات شوراها خبر داد.
خداحافظی ˝حافظی˝ و تلنگری به نمایندگان دو عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف رحمت الله حافظی از کاندیداتوری در انتخابات دوره پنجم شورای شهر تهران، خداحافظی وی را تلنگری به نمایندگان مجلس و شورای شهر دانستند و عنوان کردن...
ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان تشکیل شد در بیانیه حزب ندای ایرانیان آمده است: سلسله نشست‌های مدیریت شهری ندای ایرانیان، با حضور موسوی لاری، مسجد جامعی، مرتضی الویری و عطریانفر تشکیل شده است.
مخالفت محسن هاشمی با تبلیغ انتخاباتی زود هنگام فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: فضای انتخابات را هرگز نباید احساسی کرد و ما هیچ گاه به دنبال ایجاد چنین فضایی نخواهیم بود.
رقابت 3000 نفر برای ورود به شورای شهر تهران رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
تلاش مجلس در مورد معیشت و بیکاری در جامعه نماینده مردم تهران در مجلس با اظهار امیدواری از اینکه با تداوم دولت تدبیر و امید مشکلات مربوط به اشتغال کاهش یابد، گفت: مجلس هم آمادگی دارد تا در مورد مسایل مربوط به تولید و اشتغال به دولت کمک کند.
مشکلات تهران از نگاه محسن هاشمی محسن هاشمی به شایعات مطرح شده در خصوص انتخابش برای سرلیستی و همچنین شهرداری تهران پاسخ داد.
هزار و ۲۸۷ نفر داوطلب انتخابات شورای شهر تهران شدند فرماندار تهران گفت: هزار و ۲۸۷ نفر تا امروز برای کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران ثبت نام کردند.
رشد یک‌ونیم درصدی ثبت‌نام زنان در انتخابات شوراها رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: ثبت‌نام زنان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱.۵ درصد رشد کرد.
تحقق بیانات رهبری از طریق تعامل و همفکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسوولان باید نسبت به وضعیت معیشتی مردم خود را مسوول بدانند تا با تعامل و همدلی یکدیگر گره‌ای از مشکلات باز شود.
صفحه 10 از 98  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر