درباره ژن خوب به اندازه کافی افاضه فرمودند نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوالی درباره بحث ژن خوب گفت: نظر خاصی ندارم، به اندازه کافی در فضای مجازی افاضه فرمودند و فکر می‌کنم کافی است.
زندگی شهری در تهران متناسب نیازهای بشر نیست آیت‌الله اراکی گفت: زندگی شهری به این شکل اصلاً متناسب با نیازهای بشر نیست؛ اگر بخواهیم در تهران انسان سالم پیدا کنیم باید بگردید تا شاید یک نفر را پیدا کنیم.
سلامت تهرانی ها نیاز به توجه جدی تر دارد وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرده است که با بهره گیری از توان مدیریتی و تجربیات شهردار جدید تهران، برای داشتن شهری سالم‌تر گام های سریع تری برداشته شود.
رکورد رای در انتخابات پنجم شورای شهر شکسته شد فرماندار تهران در مراسم تحلیف اعضای منتخب شورای پنجم شهر تهران، جزییات انتخابات شوراها را تشریح کرد.
از حامیان فتنه در پست های کلیدی استفاده نکنید خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: از حامیان فتنه در پست های کلیدی استفاده نکنید. همه دولت های پس از انقلاب، بعد از تنفیذ رهبری مشروعیت دارند و همه ما باید از سه قوه حمایت ناصحانه داشته باشیم؛ نقدهای سازن...
اخراج چند تن از اساتید مجرب دانشگاه تهران نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از اساتید اخراجی دانشگاه تهران قصد خروج از کشور را دارند، گفت: باید مانع از خروج مغزها از کشور شویم.
انتخاب زنان برای معاونت‌ها کاری مثبت بود نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب سه نفر از خانم‌های توانمند در معاونت‌های ریاست‌جمهوری کاری مثبت بود، گفت: آقای روحانی تلالش کرد تا شخصیت‌های عقلانی و کارآمد را انتخ...
مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس در جریان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه خواستار ذکر منبع تامین منابع مالی تخصیص بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی برای سپاه قدس شد ...
عملیاتی بودن برنامه وزرا معیار رای اعتماد است عضو فراکسیون امید گفت: عملیاتی بودن برنامه‌ها یکی از معیارها برای رای اعتماد است و باید ببنیم وزرا چند درصد برنامه‌هایشان را می‌توانند عملیاتی کنند.
تهران یک شهر ملی است الهه کولایی معتقد است شهر تهران یک شهر ملی است و نباید هزینه اداره آن را تنها مردم شهر تهران بپردازند.
احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اظهارات محمود احمدی نژاد، گفت: احمدی‌نژاد خودش تخلفات فراوانی دارد که بخشی از آن در دوران ریاست جمهوری وی رخ داد.
ورزش را از حواشی سیاسی دور کنیم یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی به وجود آمده در مورد حضور دو بازیکن ایرانی در مسابقه فوتبال با یک تیم باشگاهی رژیم صهیونیستی بر ضرورت پرهیز از نگرش سیاسی به ورزش کشور تاکید ...
کابینه روحانی تبلور خواست راى‌دهندگان باشد نماینده مردم تهران تاکید کرد: هرچند جاى آیت الله هاشمى بر صندلى میهمانان ویژه و البته در کلام سخنرانان این مراسم خالى بود، اما یقین داریم او امروز در کنار امام و شهدا درخت تناور جمهوریت نظام را به نظ...
نظارت شورای شهر بیشتر شود عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: من از گزینه‌های شهرداری تهران هستم و در این رابطه با برخی اعضای شورای شهر صحبت‌هایی کرده‌ام.
حقوق شهروندی نیاز به بستر‌سازی فرهنگی دارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به تشریح آخرین وضعیت بررسی لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان پراخت و گفت: در طرح غربالگری که توسط نائب رییس اسکودا ارائه شده علاوه بر حقوق و حمایت‌های لازم...
صفحه 10 از 102  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر