شهردار تهران عمل‌گرا است برنامه دستخط این هفته میزبان محسن هاشمی رفسنجانی، منتخب شورای شهر پنجم شهر تهران و فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.
بعضی با لیست امید رای آوردند اما ساز جدایی زدند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در فراکسیون امید ارزیابی از عملکرد وزرای دولت انجام شده است و آن را به صورت محرمانه برای دولت فرستاده ایم که امیدواریم به آن توجه کنند.
توجه به امکانات رفاهی، تفریحی و مراکز خرید نماینده تهران تاکید کرد که شهردار آینده تهران باید برای معضلات شهر تهران به خصوص آلودگی هوا، بهبود وضعیت ناوگان اتوبوسرانی و مترو و روان شدن ترافیک در تهران برنامه و تدابیر ویژه‌ای داشته باشد و از مدی...
عده‌ای از نتیجه ۲۹ اردیبهشت عصبانی هستند نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ ما کاملا آگاهیم که عده‌ای از نتیجه ۲۹ اردیبهشت عصبانی هستند و تلاش می‌کنند با ایجاد شکاف میان روحانی و جبهه حامی او از بار نتیجه انتخابات بکاهند.
حضور حداقل یک زن در کابینه مطالبه جامعه زنان است رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی حضور حداقل یک وزیر زن در کابینه دوازدهم را در راستای کمک به توسعه سیاسی کشور و از مطالبات جامعه زنان دانست.
لزوم تغییراساسی در نحوه کنش جریان اصول‌گرایی بدون شک نخستین گام در انجام این رسالت مهم و به سر منزل مقصود رساندن آن، ترسیم ویژگی‌ها و مبانی «نواصول‌گرایی» است.
عدم برخورد سیاسی با مدیران شهرداری منتخب پنجمین دوره شورای شهر گفت: از موانع توسعه تهران در دوره آینده شورا مسأله شخص محوری در انتخاب شهردار بجای برنامه محوری است. باید به جای صحبت بر سرگزینه‌های مختلف شهرداری که سبب حاشیه سازی و اختلا...
سهم خواهی و زیاده خواهی محکوم است عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه کسانی که در انتخابات برای آقای روحانی فعالیت کردند حق دارند نظر خود را به ایشان اعلام کنند گفت: سهم خواهی یا زیاده خواهی از هر جهت محکوم است.
حفظ و رعایت آزادی‌های مشروع مردم نماینده مردم تهران با تأکید بر لزوم رعایت آزادی‌های مشروع گفت: بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت آزادی‌های مشروع فصل نوینی در کار قوه قضائیه ایجاد کرد.
درگیری لفظی نماینده تهران با روحانیون مجلس نماینده مردم تهران در مجلس به نمایندگان روحانی پارلمان توهین کرد.
رایزنی برای بازشماری آرای برخی از صندوق‌های تهران سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در کل کشور از تایید انتخابات در آبادان خبر داد و گفت که برای بازشماری آرا در تعدادی از صندوق‌های تهران در حال رایزنی هستیم که بازشماری شود ولی هنوز تصمیمی در...
انتقاد ازتخریب‌کنندگان مدیریت شهری عضو شورای شهر تهران یک‌سری افراد، اصحاب نق هستند که نگران فردای تهران‌اند که نتوانند کارنامه درخشانی ارائه کنند و دست به تخریب می‌زنند.
ویژگی های شهردار آینده تهران لیست شورای شهر اصلاح طلبان حواشی بسیاری آفرید؛ دبیرکل حزب اراده ملت و عضو کنونی شورای شهر تهران، روایتی جالب از پشت پرده این لیست دارد.
بسیاری از احزاب تبدیل به ستاد انتخابات شده‌اند همایش فصلی خانه احزاب ایران در تالار وزارت کشور با حضور دبیران کل احزاب و مقامات دولتی برگزار شد.
توسعه و پیشرفت بدون نظام حزبی امکان‌پذیر نیست منتخب پنجمین دوره شورای شهر تهران گفت: بزرگترین دغدغه مردم در صد سال گذشته انتخابات بوده است و ما نیاز به نظام جامع فعالیت‌های سیاسی داریم.
صفحه 10 از 101  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر