مسئولان اهتمام خود را مصروف وحدت کنند نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می‌رود صاحبان تریبون در پی وحدت‌آفرینی باشند.
نشست اعضاء شورای پنجم با شهردار تهران نشست اعضای شورای اسلامی شهر تهران و منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با شهردار پایتخت در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.
۵ نفر برای شهرداری تهران مطرح هستند سخنگوی حزب کارگزاران گفت: آقایان نجفی، حجتی، بی‌طرف و حتی خود بنده برای شهرداری تهران مطرح شده‌ایم و آقای محسن هاشمی هم در کنار این اسامی مطرح است.
دنیا منتظر حمله غافلگیرانه ایران بود منتخب شورای شهر تهران گفت: سپاه به تروریست‌ها قبولاند که اگر حرکت مذبوحانه‌ای انجام دهند قطعاً پاسخ آن را با شدت بیشتری دریافت می‌کنند.
حادثه تروریستی تهران باید آسیب‌شناسی شود یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اظهارنظرهای غیرکارشناسی بعداز حادثه تروریستی با برداشت‌های سیاسی مطرح می‌شود.
تشکیل شورای ۵۱ نفره امید برای تهران رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت: همان موقع اعلام کردیم اگر لیست امید شورا به طور کامل رای بیاورد شورای ۵۱ نفره امید را تشکیل می‌دهیم.
حوادث تروریستی تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: حوادث تروریستی در تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است که بحمدالله نیروهای امنیتی و سپاه توانستند به خوبی باعث نابودی تروریست ها شوند.
شورای شهر چهارم باید پاسخگو باشد عضو کمیسیون شوراهای مجلس تأکید کرد: شورای شهر چهارم از اینکه نتوانسته به وظیفه خود عمل کند باید به ملت پاسخگو باشد که چرا کار نظارتی خود را به خوبی انجام نداده است.
روایت یک شاهد از حادثه تروریستی تهران ˝فرد سیه چرده با هیکل درشت، با لباس شخصی و معمولی، کلاشینکف بدست اما بدون بی‌سیم. انتظار داشتم نیروهای خودی را در لباس نظامی ببینم اما ... .˝
لزوم افزایش یارانه طبقه ضعیف نماینده سابق مجلس گفت: تخصیص یارانه بالاتر به طبقه متوسط و ضعیف جامعه باید از برنامه های دولت آینده باشد.
درگیری لفظی در شورای شهر تهران بررسی طرح صیانت و حفاظت از باغات و اراضی مزروعی شهر تهران در جلسه شورای اسلامی شهر تهران موجب درگیری لفظی اسماعیل دوستی و محمد حقانی دو عضو شورای شهر تهران شد.
قوه قضائیه با متخلفان انتخاباتی برخورد کند عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مسئولان انتخابات اعم از فرمانداران، استانداران و بخشدارانی که در تخلفات دست داشتند باید مجازات شوند.
نگاهی به انتخابات پنج‌گانه شورای شهر تهران شورای پنجم پایتخت در شرایطی با پیروزی قاطع «لیست امید» در اختیار اصلاح‌طلبان خواهد بود که اصولگرایان از بیش از یک دهه پیش تاکنون همواره بر این شورا و متعاقباً بر شهرداری تهران مسلط بوده‌اند.
مشارکت بالای ۶۰ درصدی تهرانی‌ها در انتخابات فرماندار تهران در پایان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش، با صدور پیامی، حضور شهروندان شهرستان تهران پای صندوق های رای را بی‌سابقه و بی نظی...
لیست واحد اصولگرایان در انتخابات شورای شهر نایب رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه هیچ اختلافی بین اصولگریان وجود ندارد، گفت: اصولگرایان با یک لیست(خدمت) وارد انتخابات شورای شهر خواهند شد.
صفحه 1 از 90   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر