ضرورت وحدت در بین گروه‌های سیاسی نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ ما حقیقت وحدت را سال‌ها پیش فهمیده‌ایم و برگزاری هفته وحدت اسلامی از نشانه‌های فهم ضرورت موضوع است.
حزب در تراز انقلاب اسلامی چگونه حزبى است؟ دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در معاونت سیاسی سعی کردیم ویژگی‌ها و خصوصیات حزب در تراز انقلاب اسلامی را احصا کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که حزب در تراز انقلاب اسلامی چگونه حزبى است؟
حسن بیادی، از اصولگرایی تا اصلاح طلبی! اصلاح‌طلبان دولتدار خوب اما مردمدار خوبی نیستند، ولی برعکس اصولگرایان مردمدار خوب ولی دولتدار خوبی نبوده و نخواهند بود.
گنگره جانبازان انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی عرفان برگزار شد دومین کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولان و سیاسیون در مجتمع فرهنگی عرفان تهران برگزار شد.
متن کامل مانیفست «نواصولگرایی» منتشر شد متن کامل مانیفست ˝ نواصولگرایی˝ صبح امروز در تهران رونمایی شد.
ایراد سخنان توهین آمیز، مطرود عقل، شرع و قانون است نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به مردم و عزاداران حسینی گفت: نباید اجازه دهید اصرار بر طرح غرض ورزانه ی مسائل سیاسی سبب گسترش ناامیدی وایجاد تفرقه بین صفوف شما شود.
عملکرد انقلاب اسلامی قابل دفاع و افتخار است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز دشمنان در دو عرصه اقتصادی و رسانه‌ای با ما در حال جنگ هستند، گفت: آنها می‌خواهند ما را از هدف اصلی انقلاب اسلامی دور کنند.
زنانی که مورد سوء استفاده قرار گرفتند ˝انگار که در دستگاه بی‌خدایی و ظلم، زن چیزی بیش از ابزار رسیدن به هدف نیست با این تفاوت که حالا طاغوت نقش‌های شیک‌تری به زنان کودتاهای مطلوبش می‌دهد˝
ضرورت قاطعیت در برخورد با سودجویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عدم برخورد با اخلالگران در شرایط التهاب بازار را موجب سلب اطمینان مردم عنوان کرد و خواستار قاطعیت دستگاه قضایی در این زمینه شد.
بازپس گیری املاک شهرداری تهران مجموعا حدود ۱۳۰۰ ملک و زمین متعلق به شهرداری تهران در اختیار اشخاص حقیقی، حقوقی، نهادهای خیریه، مدیران شهرداری و ... واگذار شده که این زمین‌ها متعلق به شهرداری هستند، اما پولی بابت حق بهره‌برداری از ...
براندازی نظام، برنامه جدید دشمن است دادستان تهران اقدامات آمریکا برای دامن زدن به مسائل اجتماعی در ایران را مستلزم آماده بودن مسؤولان کشور از جمله دادستانی در مقابله با جلوه‌های مجرمانه این اقدامات دانست.
دولت در مقابل بازاریان بی تفاوت است دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: دولت باید تغییر رویه دهد و فکری کند و اعتقاد دارم بی‌تفاوتی دولت از جمله دلایل این مشکلات است و فکر می‌کند هرچه می‌گوید باید عمل شود.
استعفای نماینده تهران در مجلس نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهم خرداد ماه استعفای خود از نمایندگی را تحویل هیات رییسه مجلس داده است، برخی ایرادات وارده به نظام قانونگذاری را از دلایل این استعفا عنوان کرد.
دولت در مهار گرانی ناتوان است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باتوجه به وضعیت وخیم اقتصادی خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم.
انتقاد از مدیریت اقتصادی دولت شهردار اسبق تهران ضمن انتقاد از مدیریت اقتصادی دولت گفت: بعد از انتخابات خودشان یک میلیون شغل را مطرح کردند. هر چند که توان این تولید را ندارند؛ می خواهند با این کار رفتار سیاسی کنند.