گزارشی از آخرین وضعیت پروژه مصلای تهران خبرنگاران در اولین بازدید عمومی از بخش‌هایی از مصلای تهران که تاکنون به روی نمایندگان افکار عمومی بسته بود، از نزدیک در جریان روند ساخت و تکمیل این پروژه عظیم معماری ـ عمرانی قرار گرفتند.
عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک حذف شد هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با شکایت یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که برای ورود غیرمجاز خودروها به محدوده طرح ترافیک، عوارض وضع کرده بود، غیرقانونی دانست و ابطال ک...
کاهش سهم آلاینده‌های ثابت شهر تهران مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ابراز امیدواری کرد که به دنبال پرهیز صنایع اطراف تهران از به کار بردن سوخت سنگین در فصل سرما، شاهد کاهش آلاینده‌های ثابت شهر تهران در ماه های پیش رو باشیم.
چالش نیروی انسانی در مدیریت شهری پایتخت معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با تأکید بر ضرورت اتخاذ سیاست‌های راهبردی در حوزه منابع انسانی گفت: در این حوزه، عزمی جدی برای حل و فصل مسائل و مشکلات منابع انسانی با رویکردی علمی در مجموعه مدی...
پوشش کامل نسل چهارم رایتل در تهران مدیرعامل رایتل از بهره‌­مندی مشترکان تهرانی این اپراتور از خدمات ۴G در سراسر این کلان­شهر خبر داد.
تعدیل نیرو در شورای شهر تهران رییس شورای شهر تهران با اشاره به نامه سازمان بازرسی در خصوص نیروی انسانی شورای شهر گفت: بر اساس چارت شورا، تنها باید ۱۴۰ نفر پرسنل داشته باشیم اما به دلیل انباشت نیرو حالا ۵۰۰ نیرو داریم .
بهره‌برداری از 30 دستگاه اتوبوس و 7 رام قطار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نیاز 300 میلیارد تومانی برای ایمن‌سازی خط 7 خبر داد.
افشای دروغی بزرگ در مورد آب شرب خبرگزاری تسنیم به‌منظور پرده‌برداری از واقعیت سنجش کیفیت آب با آزمایش الکترولیز، در آزمایشگاه مرجع آب تهران حضور یافت و با شبیه‌سازی کامل این آزمایش در محیط آزمایشگاهی به نتایج قابل توجهی رسید.
مردم نان بی کیفیت نخرند رئیس اتحادیه نان سنگکی تهران اعلام کرد: مشتریان باید آزادپزهایی را که آرد با کیفیت پایین‌تر تهیه می‌کنند، با حذف خرید، مجازات کنند.
هوشمندسازی صندوق‌های پستی در تهران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: فاز یک هوشمندسازی صندوق‌های پستی در تهران در حال اجرا است و به تدریج در سایر شهر‌های کشور نیز اجرایی می‌شود.
وضعیت نابسامان موسسه همشهری استخدام‌های دقیقه نودی، زیان دهی بخش زیادی از نشریات وابسته، انتصاب و ده ها نکته دیگر سبب شد که سامان دهی به موسسه بزرگ همشهری جزو اولین اقداماتی باشد که نجفی پس از انتخاب شدنش به عنوان شهردار تهران آ...
تهرانی ها بیشترین مراجعه کنندگان سقط جنین عضو هیئت علمی سازمان پزشکی قانونی بابیان اینکه استان تهران باهزار و ۸۳۴ نفر مراجعه کننده بیشترین تعدادصدورمجوزسقط جنین را دارد، گفت: استان‌های خراسان رضوی و خوزستان دررتبه های بعدی قراردارند
راهبردهای ارتقاء ایمنی در بازار تهران رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در جلسه هم اندیشی ارتقاء ایمنی بازار تهران به پژوهش جامعی که در این زمینه توسط مرکز مطالعات و برنامه ریزی صورت گرفته پرداخت و به منظور بهبود وضعیت ایمنی بازار...
برگزاری دهمین جشنواره هفته ارگانیک تهران دهمین جشنواره هفته ارگانیک تهران با شعار «غذای سالم، شهروند سالم، شهر سالم» با رویکرد اجتماعی فرهنگی از بیست و پنجم آذرماه به مدت ده روز در بوستان گفتگو برگزار می شود.
پرواز پهپادهای پستچی بر فراز تهران مدیرعامل شرکت ملی پست از پیگیری مجوز پرواز این وسیله توسط پژوهشگاه فضایی وزارت ارتباطات خبر داد و گفت: این پهپادها در مناطق صعب‌العبور و در شهرهای بزرگی مانند تهران که ترافیک شهری بالایی دارند قابل اس...
صفحه 9 از 149  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر