درب۱۰۲سوله مدیریت بحران تهران باز شد معاون شهردار تهران از آماده باش شهرداری برای ارائه خدمات در هنگام بحران خبر داد و گفت: درب ۱۰۲ سوله بحران و مراکز عمومی به روی مردم باز شد.
اختلال تماس تلفنی در برخی نقاط تهران وزیر ارتباطات گفت: با وقوع زلزله در تهران و کرج، به دلیل شلوغی زیاد کانالهای ارتباطی در برخی محله‌های شهر تهران امکان برقراری تماس سخت شده است.
فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست استاندار تهران گفت: در شهر تهران فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست و به خصوص در منطقه 22 مشکلات جدی در خصوص فضای آموزشی وجود دارد که باید از طرق مختلف آن را حل کنیم.
احداث بازار میوه و تره بار در هر محله تهران مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خاطر نشان کرد: تا دوسال آینده به این وعده عمل می کنیم و درهر محله یک بازار میوه و تره بار احداث خواهیم کرد.
استقبال چمران برای مناظره در خصوص خط ۷مترو رئیس سابق شورای شهر تهران نسبت به درخواست معاون نجفی در خصوص برگزاری مناظره درباره خط ۷ مترو تهران،گفت: مسائل شهری اینگونه نیست که با برگزاری مناظره قابل حل باشد ولی اگر نیاز باشد در مناظره شرکت می ک...
˝هر هفته یک تحول˝ در مدیریت شهری تهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران اظهار کرد: تشکیل ساختار ˝شورای تحول و ارتقای سرمایه های انسانی˝ در مناطق مختلف شهرداری تهران، نخستین تحول یک هفته گذشته بوده است که بر اساس آن، سند راهبردی و برن...
آموزش آرایشگری به صورت مختلط در تهران تعدادی مرد و زن که به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل های انسانی بودند دستگیر شدند.
˝نگرانی از آینده˝ مردم را عصبانی کرده‌است یک جامعه‌شناس گفت: نبود شادی و نشاط، محدودیت‌ها و محرومیت‌هایی که در جامعه وجود دارد، خشونت جسمی علیه بخشی از جامعه بویژه زنان، آزار روحی و روانی، آزار اقتصادی، بیکاری، فقر، ناامیدی نسبت به آینده، نگ...
تهران مشکلات بسیار جدی دارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات پایتخت را نیازمند تعامل شهرداری، شورای شهر و نمایندگان مردم تهران در مجلس دانست.
گسترش طرح «ال.ای.زد» در پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح جزییات دقیق گسترش محدوده طرح LEZ(ال.ای.زد) گفت: از سال آینده محدوده طرح ترافیک در قالب طرح ال.ای.زد کنترل می شود.
پادگان ۰۶ تهران در اولویت انتقال قرار دارد معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در برنامه‌ای مشترک با ارتش طرح انتقال ۱۹ پادگان از شهرهای مختلف کشور مورد بررسی قرار گرفته است.
هوشمند سازی اتوبوس‌های تهران مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران از ورود اتوبوس‌های هوشمند به ناوگان حمل و نقل خبر داد و گفت: این اتوبوس‌ها مجهز به اینترنت و کتابخانه دیجیتال هستند و در حال حاضر به صورت پالیوت در چند اتوبوس ...
فعالیت۱۵۰ کمپ ترک اعتیاد میان مدت در تهران رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت:۱۵۰ کمپ ترک اعتیاد میان مدت در سطح شهر تهران وجود دارند که معتادان در آن بستری و خدمات مورد نیاز را دریافت می کنند.
تغییر چهره 1200 کیوسک مطبوعاتی در تهران معاون هماهنگی امور مناطق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران تاکید کرد: در طراحی جدید، روزنامه‌ها به صورت عمودی بر روی میله‌هایی قرار می‌گیرند که تنها تیتر و لید آنها برای مخاطبان قابل نمایش خواهد ب...
ضرورت نوآوری در حفظ فضای سبز تهران عضو شورای شهر تهران بر ضرورت نوآوری در حفظ و گسترش فضای سبز تاکید کرد و گفت: برای این کار باید سعی شود که در توسعه فضای سبز در هر منطقه، بافت طبیعی آن منطقه حفظ شود.
صفحه 9 از 154  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر