نقش باغ پرندگان تهران در تقویت گونه های جانوری شهردار منطقه 4 تهران از امضاء منشور محیط زیست باغ پرندگان خبر داد و گفت: با امضاء این منشور زمینه ارتقاء کیفی زیست محیطی باغ پرندگان فراهم خواهد شد.
درخواست دادستانی از شهردار تهران دادستان تهران گفت: اعلام موارد فساد بدون دلیل و اثبات محل اشکال است و طی نامه‌ای به شهردار تهران از ایشان خواسته‌ایم مستندات ارائه دهند.
وضع حمل‌ونقل عمومی تهران مطلوب نیست معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این‌که مشکل اینجاست که محور شهر خودرو است،‌افزود: هرچه حمل‌ونقل عمومی را هم توسعه‌ دهیم، مردم باز هم به سمت استفاده از خودرو شخصی رفته‌اند.
نگران آینده انقلاب نیستیم جانشین سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در هشت سال دفاع مقدس هیچ ابرقدرتی از ما حمایت نکرد اما یک وجب از خاک کشور ما کم نشد.
دشمن تلاش کرد تا تهران را ناامن کند جانشین فرمانده ناجا در همایش فرماندهان و روسای پلیس تهران به حوادث اخیر پایتخت و برقراری نظم و امنیت در شهرها اشاره کرد و گفت: پلیس برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات نیروی انتظامی رقم زد.
نوسازی ناوگان آتش نشانی تهران رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش بر توجه ویژه شورای شهر به نوسازی ناوگان آتش نشانی در بودجه 97 تأکید کرد.
تاثیر اصحاب رسانه بر رفع چالش‌های اجتماعی مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: ما باید متوجه مسائل اجتماعی و سیاسی کشور باشیم؛ اگر نباشیم، تنها به تبلیغ‌کننده برای سلبریتی‌ها و هنرمندان تبدیل خواهیم شد.
گردشگری با دوچرخه در بافت تاریخی تهران برای اولین بار در شهر تهران مسیر گردشگری در بافت تاریخی با دوچرخه طراحی شده است که همزمان با 29 دی و روز هوای پاک توسط جمعی از مدیران شهری رونمایی خواهد شد.
همایش ˝خبر خوب˝ در تهران برگزار شد نخستین همایش «خبر خوب» توسط خبرگزاری فارس، با حضور مقامات و چهره‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار شد.
مدارس با نشاط و سرزنده باشند گردهمایی مدیران مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران با حضور مهندس باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
دانشگاهها برای گذار از مشکلات به صحنه بیایند استاندار تهران از آمادگی استانداری برای برگزاری نشست‌های تخصصی و کارشناسی مشترک با دانشگاه‌ها خبر داد و گفت : می‌توان با استفاده حداکثری از اختیارات استانداری و اختیارات دانشگاه‌ها، در حل مشکلات مبتلا...
واکنش به گزارش ۱۰۰روزه شهردار تهران معاون سابق منابع انسانی شهرداری تهران گفت:‌ تعجب می‌کنم چرا نجفی در گزارش 100 روزه خود حرف‌ها و آمار غلط ارائه کرده در حالی که ایشان پست تخصصی در سازمان مدیریت داشته‌ است.
اداره مالی شهرداری دیمی بوده‌ است شهردار تهران برای ارائه گزارش تحویل و تحول شهرداری به صحن شورا آمد.
سینماهای مردمی جشنواره فجر در تهران سینماهای مردمی سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر مشخص شد.
ارائه تسهیلات ویژه به تاکسی‌رانی تهران قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نوسازی ۱۷ هزار تاکسی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: تا پایان سال نیز تعدادی اتوبوس جدید به ناوگان عمومی اضافه می‌شود.
صفحه 9 از 157  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر