نقدی بر یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته آن در تهران، درحالی در بهمن برفی ۹۶ برگزار شد که جدا از دستاوردهایش، دچار نقصان و نقدهای نیز بود و متعاقباً پذیرفتن ایرادات و برطرف کردن آنها برای ...
آلودگی هوا مدارس تهران را تعطیل کرد به علت آلودگی هوا؛ تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و دبستان‌های شهر تهران فردا(دوشنبه ١6 بهمن ماه) تعطیل هستند.
حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره نایب رییس اول اتاق اصناف تهران در نشست با فرماندار تهران گفت: در پی حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره و فروش فوق العاده، فقط 5 نمایشگاه مجوز فعالیت دارند و از فعالیت بدون مجوز نمایشگاه ها مما...
دستگیری فریب خوردگان چهارشنبه سفید پلیس تهران از بازداشت ۲۹ نفر در طرح «دختران خیابان انقلاب» خبر داد.
هوا کردن ۴ تا روسری اتفاق مهمی نیست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ۴ نفر روسری‌شان را هوا کنند اتفاق مهمی نیست، اساسا اگر انتقادی باشد این است که چرا دولت در رعایت حجاب نظارت کافی را ندارد.
مقر دائمی اپدیم در تهران افتتاح شد بعد از توافقنامه‌ای که در تهران به امضای نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین خانم شمشاد اختر، معاون دبیر کل سازمان ملل رسید، طی بازدید کارشناسان عضو اسکاپ، مقر دائمی مرکز منطقه‌ای مدیریت اطلاعا...
چالش پیمانکاران طلبکار از شهرداری تهران معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران گفت: بخش عمده 2000 میلیارد تومان هزینه‌های فاقد سند به پروژه‌هایی بازمی‌گردد که بدون قرارداد و به صورت شفاهی امضا شده‌اند.
افتتاح نخستین واحد سیار معاینه فنی در تهران مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از آغاز به کار نخستین واحد سیار معاینه فنی و سامانه آنلاین نوبت دهی خبر داد.
دردسر رسانه ای برای پرواز نماینده تهران نماینده مردم تهران اظهار کرد؛ بنده آن قدر متشرع هستم که حق‌الناس را در نظر بگیرم لذا حتی موجب یک ثانیه تأخیر در هیچ پروازی و آزار و اذیت مسافران برای توقف بیشتر نشده‌ام.
تهران به 4 خط مترو حومه ای نیاز دارد رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم توجه به مترو حومه تهران گفت: تهران نیازمند چهار خط مترو حومه‌ایست که کل شهرهای اطراف تهران را پوشش دهد.
توزیع و کاشت نهال های رایگان در غرب تهران در هفته های منتهی به سال نو، بر اساس طرحی با نام «توزیع و کاشت نهال های رایگان» درخت به باغچه منازل شهروندان غرب تهران هدیه می شود.
احداث پارک بحران در تهران رئیس اداره کل بحران استانداری تهران گفت:در پارک های بحران سکوهایی برای احداث چادرهای بحران در نظر گرفته شده است.
از تخریب باغات تهران، تا استخدام بی‌ضابطه! معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران با اشاره به انجام ۱۳ هزار استخدام بی‌ضابطه در آخرین روزهای مدیریت پیشین شهرداری تهران گفت: ورود این ۱۳ هزار نفر به اندازه همه این افراد تعهدات ۶۰ ساله برای...
همایش «تهران هوشمند» برگزار می شود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، از برپایی نخستین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» در اسفند ۹۶ خبر داد.
فعالیت ۱۴۰۰راننده زن در شهر تهران مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: به دنبال احیای شرکت تخصصی تاکسیرانی بانوان هستیم.
صفحه 8 از 157  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر