اقتصاد شهرداری مبتنی بر تراکم است عضو شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر شهرداری تک درآمدی و تک محصولی است‌‌‌، همان طور که اقتصاد کشور فقط نفت است. اقتصاد شهرداری نیز در شرایط فعلی فقط مبتنی بر تراکم است که به نوعی قانون‌فروشی محسوب می‌...
تأخیر در اجرای پروژه ساخت زیرگذر استاد معین عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه محدودیت منابع مالی از عوامل توقف زیرگذر استاد معین است، گفت: اصل این پروژه هم زیر سؤال است که آیا ساخت آن ضرورت دارد یا خیر.
ستاد ساماندهی امور پایتخت کلید خورد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای اسلامی شهر تهران در مسجد صادقیه منطقه ۱۵ حضور یافتند و به سوالات شهروندان حاضر پاسخ گفتند.
آئین نامه ساماندهی تهران به سرعت نهایی شود معاون اول رئیس جمهور گفت: آئین نامه ساماندهی تهران بزرگ باید به سرعت تدوین و نهایی شود که برای این کار لازم است هماهنگی لازم میان دستگاه های مرتبط با محوریت وزارت راه و شهرسازی ایجاد شود.
استفاده از ناوگان پاک در حوزه حمل و نقل عمومی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: دولت باید سیاست عمومی درباره افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی داشته باشد، اما این افزایش تعرفه نباید بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی باشد چرا که برنامه شهرداری برا...
تهیه چهار سناریو برای زلزله تهران دکتر مازیار حسینی استاد مهندسی سازه و زلزله گفت: برای شریان‌های حیاتی تهران اداره گاز، آب و ... چارههائی اندیشیده اند و اینگونه نیست که اول در تهران زلزله می‌شود و بعد ما در آتش انفجار علمک‌های گاز می...
اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران ابزار مناسبی برای استفاده بهینه از خدمات ناوگان اتوبوسرانی تهران است،‌ مجموعه‌ای که با بیش از ۲۵۰ خط، یکی از بزرگترین شبکه‌های حمل و نقل عمومی دنیا است.
گرایش قشر جوان به مواد مخدر جدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر جدید سخن گفت.
نگرانی در شهر تهران وجود ندارد رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران گفت:از شب گذشته تمامی اعضا در جلسه‌ای که با حضور شهردار تهران برگزار شد شرکت کردند و تمهیدات لازم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده است.
بروکراسی کندی در شهرداری تهران حاکم است شهردار تهران خاطرنشان کرد: وجود محدودیت‌ها، چالش‌های بزرگ در دسترسی به این برنامه‌ها، ما را در حرکت به سوی ارتقای سطح سایبری شهر با محدودیت‌هایی مواجه می‌کند.
کشف یوزپلنگ آسیایی در تهران با تلاش یگان حفاظت محیط زیست استان تهران، پلیس امنیت و دستور ویژه مرجع قضایی، باند بزرگ قاچاق حیات وحش کشور متلاشی و متخلفین دستگیر شدند.
تهرانی ها اسناد خود را الکترونیکی کنند رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در خصوص مشکلات مربوط به اسناد مردم تهران پس از زلزله احتمالی گفت: اسناد مردم اگر تهران ثبت الکترونیکی شده باشد، آرشیو شده و اسنادی که دستی نوشته شده باشد قطعا دچار مشکل...
راه اندازی رشته ˝ایمنی و آتش‌نشانی˝ در تهران رشته ˝ایمنی و آتش‌نشانی˝ برای نخستین بار در شهر تهران با همکاری آموزش و پرورش و سازمان آتش نشانی به‌صورت برون‌سپاری در هنرستان کاردانش غیاثی فعالیت خود را آغاز کرد.
توسعه تخت‌های بیمارستانی تهران متوازن نیست معاون برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اشاره به چگونگی حل معضل کمبود تخت‌های بیمارستانی در کشور، درباره چالش‌ها و راهکارهای ارائه خدمت درمانی در تهران و در شرایط بحران توضیح داد.
پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.
صفحه 8 از 154  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر