تجمع اعتراض‌آمیز رانندگان اسنپ در تهران رانندگان اسنپ در تهران و در اعتراض به شرایط کاری تحمیلی از سوی این شرکت، در مقابل ساختمان مرکزی این تاکسی آنلاین تجمع کردند.
انجام معاینه فنی ویژه در تهران مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از اعمال حدود مجاز آلایندگی سخت گیرانه برای خودروهای متقاضی طرح ترافیک سال ۹۷ در مراکز معاینه فنی شهر تهران خبر داد.
افزایش کرایه‌ تاکسی‌ها نیازمند بازنگری است رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: کارشناسی دقیق و تعین نرخ صحیح و عادلانه برای کرایه تاکسی‌ها که به واقعیت نزدیک و قابل اجرا باشد در حال انجام است.
پیشنهاد محمدعلی به محمدباقر برای انجام مناظره شهردار تهران، محمدباقر قالیباف را درباره تعطیلی خط 7 مترو به مناظره دعوت کرد.
تهران دچار بی قوارگی و بد قوارگی شده است شهردار تهران با بیان اینکه در گذشته شهرداری بیش از حد مراسم محور و مناسک محور بود و به کارایی و اثر بخشی فعالیت‌ها کمتر توجه داشته است، گفت: اما از این به بعد پرداختن به محتوا و کیفیت فعالیت ها در ابع...
ضرورت ارتقای کیفی سازمان تاکسیرانی تهران مدیرعامل جدید سازمان تاکسیرانی بیان کرد: ارتقای سازمان تاکسیرانی یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در این دوره مورد توجه قرار می‌گیرد، ضمن اینکه تلاش می‌شود از ظرفیت فناوری‌های جدید در حوزه خدمت رسانی اس...
مراسم گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی برگزار شد مراسم گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی در مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور برگزار شد.
تهدید موزه فرش تهران با ایستگاه مترو عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: برطبق گزارش‌های رسیده شرکت مترو تهران قصد احداث کارگاه و هواکش ایستگاه کارگر در خط ۶ مترو را دارند و این اقدام این موزه را مورد تهدید قرار داده است.
افتتاح خط ۷ مترو بازی با جان مردم بود معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت؛ افتتاح خط ۷ مترو عجولانه و بازی تبلیغاتی با جان و سلامتی مردم بوده است و بنده برای مناظره در این خصوص در هر دانشگاهی اعلام آمادگی می‌کنم.
مردودی تست ترمز 70 هزار خودرو در تهران مدیر عامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای سال 96 تا پایان مهر ماه از 580 هزار و 97 دستگاه خودرو مراجعه کننده در بار اول در حدود 12 درصد از آزمون ترمز مردود شدند.
برگزاری ایکوفوم ۲۰۱۸ در تهران رئیس ایکوم ایران گفت: اجلاس بین‌المللی ایکوفوم هفته سوم اکتبر سال ۲۰۱۸ برابر با ۳۰ مهر ۱۳۹۷ به مدت سه تا ۵ روز در تهران با برپایی کارگاه‌های متعدد برگزار می‌شود.
انحراف از بودجه در شهرداری بیش از ۵۰ درصد است نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه باید از هدر رفت بودجه شهرداری جلوگیری کرد، گفت: شورا هم مثل مجلس به دیوان محاسباتی برای نظارت بر عملکرد تخصیص بودجه نیاز دارد.
وضعیت «پادگان ۰۶» تعیین تکلیف شود رییس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به بازدید مسئولان محیط زیست از پادگان ۰۶ گفت: هر برنامه‌ای توسط هر نهادی که در پادگان ۰۶ اجرا می‌شود باید در راستای حفظ محیط زیست باشد.
دارالخلافه تهران ۱۴۰۰ وقف دارد بیش از نیمی از بازار بزرگ تهران موقوفه است؛ اما دانستن قدیمی ترین موقوفه های تهران و آغاز وقف در دارالخلافه هم خواندنی است.
شرایط نامطلوب ساختمانی در بیمارستان‌های تهران معاون اجتماعی وزیر بهداشت گفت: شهر تهران بر روی گسل‌های متفاوت زلزله قرار دارد و حوادث طبیعی و غیرطبیعی زیادی آن را تهدید می‌کند؛ این درحالیست که بیمارستان‌های ما از نظر وضعیت ساخت‌وساز، شرایط خوبی ند...
صفحه 7 از 149  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر