تابستانی روشن در انتظار تهران مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون...
جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران پایان یافت هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در حالی به کار خود پایان داد که هیئت‌داوران بخش‌های مختلف کیفیت آثار ارائه‌شده در این دوره را پایین‌تر از سطح انتظارات خود توصیف کردند.
آماده باش اورژانس تهران در چهارشنبه سوری سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت؛ اضافه کردن موتورآمبولانس ها در شهر تهران بسیار اقدام خوبی بود که هم زمان رسیدن به بیمار را کاهش داده و هم مصرف سوخت را بسیار پایین آورده است.
توجه سپاه به درختکاری در اطراف تهران فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: درخت کاری در اطراف تهران نیز یکی از عرصه هایی است که سپاه باید به آن توجه ویژه داشته باشد.
افزایش ظرفیت مراکز معاینه فنی تهران مدیرعامل مرکز معاینه فنی تهران با اعلام اینکه در حال حاضر یک خط معاینه فنی سیار در مرکز نیایش خدمت رسانی کرده و دو خط معاینه فنی سیار دیگر نیز هفته آینده وارد مدار می شوند گفت: به این ترتیب، ظرفیت مر...
پیرایش سیمای ‌پایتخت در دوره جدید مدیریت شهری رییس مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهر تهران گفت: شهرداری تهران تیمار روح و پیرایش ظاهر سیمای شهر بزرگ تهران را در دستور کار دارند و در همین چارچوب حفاظت از محیط زیست و توسعه بوستان ها و فضای سبز را ب...
تهران پایتخت رنگین کمان اقوام است عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر اقوام گوناگون مراسم خود را برگزار کنند و شرایط اجرا و هنر خیابانی برای هنرمندان مهیا شود، می‌توان فعالیت‌های فرهنگی شهروندمحوری داشت که هم اعتماد اجتماعی و هم مشارکت را اف...
رقص دختران به مناسبت روز زن در تهران در این مراسم دخترگانی می رقصند و نوازندگانی می نوازند و بانوانی هم می خوانند!
اپلیکیشین آنلاین مراسم تشییع و ترحیم مدیرکل دفتر شهردار تهران گفت: اپلیکیشینی برای برگزاری آنلاین مراسم تشییع و ترحیم راه‌اندازی خواهد شد.
پایان کار دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن مراسم اختتامیه ˝جشنواره فیلم و عکس راه آهن˝ در تالار غدیر ساختمان مرکزی راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
استفاده از ظرفیت زنان تهرانی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بر اساس آمارها از 24 میلیون شغل تنها سهم زنان 4 میلیون شغل است و زنان در مالکیت و ...درصد پایینی دارند.
با برج میلاد تهران به استقبال بهار بروید مدیر عامل برج میلاد به «نوروزگار ۹۷» اشاره و بیان کرد: ما در این جشنواره میزبان هموطنانمان از سراسر کشور خواهیم بود. این نمایشگاه با تفاوت‌هایی نسبت به سال‌های گذشته و با کیفیت بیشتر و برنامه‌های متنو...
نقشه ۳ بعدی تهران تکمیل می شود شهردار تهران گفت: هم اکنون تهران دارای نقشه های سه بعدی است و با کاری که در طول چند ماه اخیر انجام شده و در طی یکی دو ماه آینده تکمیل می شود.
تعامل پزشکی قانونی با دانشگاه پیام نور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره پتانسیل های آموزشی و علمی طرفین دیدار و گفتگو کردند.
هشدار در خصوص بحران کم‌آبی در پایتخت رئیس کمیته محیط‌زیست شورای شهر تهران از مشکلات بحران آب، قطع درختان و باغات گلایه کرد.
صفحه 7 از 158  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر