با تهاتر املاک، باغات را تملک و حفظ کنید رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر چهارم از شهرداری تهران خواست که با تهاتر املاک، باغات باقی‌مانده تهران را خریداری کنند.
مهمترین برنامه های نوروزی پلیس در تهران رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: سرقت از منازل و خودرو متداول ترین جرایم نوروزی در تهران است.
ثبت نام متقاضیان ورود به محدوده طرح ترافیک مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران به برخی سوالات در روند ثبت نام طرح ترافیک ۹۷ پاسخ داد.
عذرخواهی بهتر از بهانه آوردن است عباس جدیدی عضو سابق شورای شهر تهران از ضعف های مدیریت شهری در دوره پیشین و فعلی سخن گفته است.
افزایش چشمگیر مسافرت به تهران فرماندار تهران با اشاره به اینکه تعداد مسافرت به تهران در نوروز 97 افزایش چشمگیری داشته است گفت: پایگاه های امدادی به صورت شبانه روزی آمادگی خدمت به مسافرین را دارند.
مراکز فعال اهدای خون تهران در ایام نوروز مدیرکل انتقال خون استان تهران ضمن اعلام برنامه مراکز اهدای خون پایتخت در نوروز ۹۷، از فعال بودن مرکز انتقال خون وصال و ستاری در تمامی ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.
فعالیت نمایشگاه تنوع زیستی در پردیسان مدیر کل موزه های تاریخ طبیعی و ذخایرژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: نمایشگاه تنوع زیستی دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی پردیسان در ایام نووز باز است.
کشیک نوروزی تعمیرکاران خودرو در تهران رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو تهران اعلام کرد: طرح کشیک نوروزی به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی که نیاز به تعمیرگاه خودرو دارند در نظر گرفته شده است.
سخنگوی مدیریت بحران تهران انتخاب شد سخنگوی مدیریت بحران تهران در دو سطح حوادث معمول و حوادث فراگیر شهری بر اساس ابلاغ اخیر مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران تعیین شد.
تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اختصاصی لوور در تهران از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه استفاده کنند.
نمایشگاه خودروهای تاریخی در سعدآباد مجموعه‌ای از خودروهای تاریخی (کلاسیک) از ۲ فروردین ۱۳۹۷ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نمایش گذاشته می شود.
آغاز بکار شورای عالی رسانه اصناف رئیس بسیج اصناف گفت؛ قرار است این شورا به عنوان بلندگوی مردم عمل کند. در حال حاضر رسانه ها به انتشار نظرات مسئولان می پردازند ولی قرار است این شورا انتقال دهنده صدای مردم به مسئولان باشد.
تقویت فعالیت بازرسان نامحسوس در تهران همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس‌های افتخاری در سالن اجلاس سران برگزار شد.
تابستانی روشن در انتظار تهران مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون...
جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران پایان یافت هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در حالی به کار خود پایان داد که هیئت‌داوران بخش‌های مختلف کیفیت آثار ارائه‌شده در این دوره را پایین‌تر از سطح انتظارات خود توصیف کردند.
صفحه 7 از 159  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر