مدارس با نشاط و سرزنده باشند گردهمایی مدیران مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش شهر تهران با حضور مهندس باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
دانشگاهها برای گذار از مشکلات به صحنه بیایند استاندار تهران از آمادگی استانداری برای برگزاری نشست‌های تخصصی و کارشناسی مشترک با دانشگاه‌ها خبر داد و گفت : می‌توان با استفاده حداکثری از اختیارات استانداری و اختیارات دانشگاه‌ها، در حل مشکلات مبتلا...
واکنش به گزارش ۱۰۰روزه شهردار تهران معاون سابق منابع انسانی شهرداری تهران گفت:‌ تعجب می‌کنم چرا نجفی در گزارش 100 روزه خود حرف‌ها و آمار غلط ارائه کرده در حالی که ایشان پست تخصصی در سازمان مدیریت داشته‌ است.
اداره مالی شهرداری دیمی بوده‌ است شهردار تهران برای ارائه گزارش تحویل و تحول شهرداری به صحن شورا آمد.
سینماهای مردمی جشنواره فجر در تهران سینماهای مردمی سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر مشخص شد.
ارائه تسهیلات ویژه به تاکسی‌رانی تهران قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نوسازی ۱۷ هزار تاکسی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: تا پایان سال نیز تعدادی اتوبوس جدید به ناوگان عمومی اضافه می‌شود.
اما و اگرهای طرح ترافیک تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح زوج و فرد در سال آینده مانند سال جاری خبر داد و گفت: سهمیه اقشار مختلف برای ورود به طرح ترافیک به جای خود باقی است.
تشکیل «هسته مشاور» دانش آموزی در تهران رئیس اداره مشاوره آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد که تا آخر دی ماه تمام مناطق شهر تهران دارای هسته مشاور دانش آموزی می شوند.
همایش رسانه‌ای ˝خبر خوب˝ برگزار می‌شود برگزاری همایش «خبرخوب»، تذکری برای توجه به وظیفه ذاتی رسانه‌ها است که سال‌ها مهجور مانده و کمتر مورد اعتنا قرار گرفته است و البته این روزها ضرورت آن بیشتر احساس می‌شود.
مراقب نفوذ در بسیج باشیم دادستان نظامی استان تهران گفت؛ در هر دستگاهی امکان نفوذ وجود دارد، در بسیج هم این احتمال وجود دارد، پس باید به مبحث جذب در بسیج هم توجه شود؛ البته ما مخالف جذب حداکثری نیستیم اما شما این موضوع را هم م...
جزئیات دود مشاهده شده در آسمان تهران نیروی هوافضای سپاه با صدور اطلاعیه‌ای دود روئیت شده در آسمان تهران را ناشی از تمرین تاکتیکی این نیرو دانست.
کشف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد در تهران مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد از واحد‌های صنفی شهر تهران خبر داد.
خطر تداوم شیوه مدیریتی آزمون و خطا عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود از اعضای شورای شهر تهران خواست پیگیر مطالبات مطرح شده از سوی مردم در روزهای اخیر باشند.
خاک خوردن اهالی محله طرشت ادامه دارد پروژه زیرگذر استادمعین از آن دست پروژه هایی است که ساخت آن باید در گینس ثبت شود، چرا که اول اجرا و بعد در موردش مطالعه شد.
توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک متوقف شد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک به‌طورکامل متوقف شده و بیش از ۶۰۰ کارت موجود نیز باطل شده است.
صفحه 7 از 154  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر