ساخت و ساز روزافزون برج‌ها در پهنه غربی تهران عضو شورای شهر تهران گفت: طی سال‌های گذشته صد‌ها هکتار به محدوده شهر تهران افزوده شده است.
تعویض بیش از ۵ میلیون لامپ پر مصرف در تهران معاون توزیع توانیر گفت: برنامه داریم تا در کلانشهر تهران بیش از ۵ میلیون لامپ پر مصرف را با لامپ های LED تعویض کنیم که این امر می تواند در مدیریت بار مصرف پایتخت بسیار موثر باشد.
نقش دانشجویان در اجرائی نمودن حقوق شهروندی رئیس مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور در همایش ملی "حاکمیت قانون و حقوق شهروندی" با تاکید بر این نکته که قانون مداری، قانونمندی و رعایت حقوق شهروندی باید از دانشگاه شروع شود گفت:دانشجویان می توانند از...
تولید روزانه ۹۵۰۰ تن زباله در پایتخت یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: روزانه ۹۵۰۰ تن پسماند در تهران تولید می‌شود.
بازنگری در محدوده طرح ترافیک تهران رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران از بازنگری محدوده طرح ترافیک خبر داد و گفت: با این اقدام تعرفه‌های طرح ترافیک نیز اصلاح خواهد شد.
تاکید بر لزوم تغییر در ساختار شهرداری تهران رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران بر لزوم تغییر ساختار شهرداری و تغییر مناطق شهر تهران تاکید کرد.
خطر مصرف محصولات دستکاری شده ژنتیکی عضو گروه محققین روتن ارگانیک با بیان اینکه تراریخته از عوامل اصلی شیوع سرطان و بیماری‌های گوارشی و کبدی است، گفت: اگر مردم از زیانهای مصرف محصولات تراریخته آگاه نشوند در سالهای آینده با افزایش انواع ...
کیوسک‌ها در تهران تغییر چهره می‌دهند مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اینکه در تهران ۴۰۰ کیوسک مطبوعاتی و گل فروشی وجود دارد، گفت: این کیوسک ها با همکاری اتحادیه های مربوط تغییر چهره می دهند.
راه‌اندازی مراکز توانبخشی معلولان در تهران قائم مقام شهردار تهران از راه‌اندازی ۲ مرکز توانبخشی معلولان در منطقه ۱۲ و ۳ تهران خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ هزار معلول در ۳۵۴ محله تهران فعالیت می کنند.
مقاومت مترو تهران در برابر زلزله 8 ریشتری مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به‌روز بودن دانش و مهارت طراحی در ساخت متروی تهران باعث شده است تا این سازه در برابر زلزله‌هایی با قدرت ۸ ریشتر هم مقاوم باشد.
زنگ خطر استفاده از منابع ناپایدار در اداره پایتخت یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: مدتهاست زنگ خطر بیدارباش و هشدار در خصوص منابع پایدار شهر تهران زده شده است.
هیات انتخاب هفتمین جشنواره حسنات معرفی شد اعضای هیات انتخاب بخش فیلم هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان معرفی شدند.
آمادگی بسیج برای همکاری با پلیس تهران فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: مجموعه بسیج و سپاه برای هرگونه همکاری و هم افزایی با ناجا آمادگی لازم را دارند.
ذائقه و سلیقه دانشجویان تغییر کرده است رئیس مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور گفت: در محیط دانشگاهی عقلانیت می تواند فضایی را ایجاد کند که اعتدال در همه زمینه ها رعایت شود.
تهران تا خِرخِره پر از ساختمان است معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ضمن انتقاد از تخلفات طرح تفصیلی در سال‌های گذشته گفت: شهر تهران تا خِرخِره پر از ساختمان است و در آینده نمی‌توانیم به سمت ساخت و سازهای وسیع در شهر برویم.
صفحه 5 از 149  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر