مراکز فعال اهدای خون تهران در ایام نوروز مدیرکل انتقال خون استان تهران ضمن اعلام برنامه مراکز اهدای خون پایتخت در نوروز ۹۷، از فعال بودن مرکز انتقال خون وصال و ستاری در تمامی ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.
فعالیت نمایشگاه تنوع زیستی در پردیسان مدیر کل موزه های تاریخ طبیعی و ذخایرژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: نمایشگاه تنوع زیستی دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی پردیسان در ایام نووز باز است.
کشیک نوروزی تعمیرکاران خودرو در تهران رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو تهران اعلام کرد: طرح کشیک نوروزی به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی که نیاز به تعمیرگاه خودرو دارند در نظر گرفته شده است.
سخنگوی مدیریت بحران تهران انتخاب شد سخنگوی مدیریت بحران تهران در دو سطح حوادث معمول و حوادث فراگیر شهری بر اساس ابلاغ اخیر مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران تعیین شد.
تسهیلات بازدید رایگان از موزه لوور در تهران علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اختصاصی لوور در تهران از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه استفاده کنند.
نمایشگاه خودروهای تاریخی در سعدآباد مجموعه‌ای از خودروهای تاریخی (کلاسیک) از ۲ فروردین ۱۳۹۷ در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نمایش گذاشته می شود.
آغاز بکار شورای عالی رسانه اصناف رئیس بسیج اصناف گفت؛ قرار است این شورا به عنوان بلندگوی مردم عمل کند. در حال حاضر رسانه ها به انتشار نظرات مسئولان می پردازند ولی قرار است این شورا انتقال دهنده صدای مردم به مسئولان باشد.
تقویت فعالیت بازرسان نامحسوس در تهران همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس‌های افتخاری در سالن اجلاس سران برگزار شد.
تابستانی روشن در انتظار تهران مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون...
جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران پایان یافت هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در حالی به کار خود پایان داد که هیئت‌داوران بخش‌های مختلف کیفیت آثار ارائه‌شده در این دوره را پایین‌تر از سطح انتظارات خود توصیف کردند.
آماده باش اورژانس تهران در چهارشنبه سوری سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت؛ اضافه کردن موتورآمبولانس ها در شهر تهران بسیار اقدام خوبی بود که هم زمان رسیدن به بیمار را کاهش داده و هم مصرف سوخت را بسیار پایین آورده است.
توجه سپاه به درختکاری در اطراف تهران فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: درخت کاری در اطراف تهران نیز یکی از عرصه هایی است که سپاه باید به آن توجه ویژه داشته باشد.
افزایش ظرفیت مراکز معاینه فنی تهران مدیرعامل مرکز معاینه فنی تهران با اعلام اینکه در حال حاضر یک خط معاینه فنی سیار در مرکز نیایش خدمت رسانی کرده و دو خط معاینه فنی سیار دیگر نیز هفته آینده وارد مدار می شوند گفت: به این ترتیب، ظرفیت مر...
پیرایش سیمای ‌پایتخت در دوره جدید مدیریت شهری رییس مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهر تهران گفت: شهرداری تهران تیمار روح و پیرایش ظاهر سیمای شهر بزرگ تهران را در دستور کار دارند و در همین چارچوب حفاظت از محیط زیست و توسعه بوستان ها و فضای سبز را ب...
تهران پایتخت رنگین کمان اقوام است عضو شورای شهر تهران گفت؛ اگر اقوام گوناگون مراسم خود را برگزار کنند و شرایط اجرا و هنر خیابانی برای هنرمندان مهیا شود، می‌توان فعالیت‌های فرهنگی شهروندمحوری داشت که هم اعتماد اجتماعی و هم مشارکت را اف...
صفحه 5 از 157  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر