دوره سرپرستی سالن آرایش و پیرایش اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران موفق به اخذ مجوز برگزاری دوره تک پودمان سرپرستی سالن آرایش و پیرایش گردید.
توجه به کیفیت آموزش ترافیک رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به رفتارهای غلط ترافیکی در سطح کلان شهر تهران، این رفتارها را بزرگترین معضل ترافیکی در تهران بر شمرد.
تبدیل مقبره لطفعلی‌خان‌زند به انباری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: سال‌هاست که مقبره لطفعلی خان زند در امامزاده زید مورد بی‌توجهی و بی‌مهری قرار گرفته و در مقاطعی نیز انبار سنگ و فرش امامزاده بوده است.
برگزاری کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها دومین جلسه هم اندیشی طرح مشترک ˝کافه های کارآفرینی در دانشگاه ها˝ به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد.
دستگیری گنده لات تهران زیر تخته سنگ رئیس پلیس پایتخت از دستگیری یکی از معروف‌ترین اوباش تهران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
احداث پل بین پارک پردیسان و نهج البلاغه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ در خصوص نحوه عبور از پل در حد فاصل دو پارک پردیسان و نهج البلاغه توضیحاتی ارائه کرد.
مراکز فعال اهدای خون در ماه مبارک رمضان مدیرکل انتقال خون استان تهران از افتتاح دو مرکز جدید اهدای خون در مناطق ۴و ۵ تهران خبر داد و گفت: این دو مرکز مجهز به تعداد قابل توجهی تخت و پرسنل است و از ساعت ۸ تا ۲۳ به ارائه خدمات می‌پردازند.
پیشنهاد تجمیع دستگاه‌های حمایتی نماینده مردم تهران با اشاره به وظایف دستگاه‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی پیشنهاد تجمیع این دو دستگاه را مطرح کرد.
الویری از دیوان عدالت اداری انتقاد کرد رئیس شورای عالی استان‌ها پس از لغو دو مصوبه شورای شهر تهران توسط دیوان عدالت اداری گفت: باید جایگاه دیوان عدالت اداری در این خصوص از نظر حقوقی بررسی شود.
اخذ عوارض از تغییر کاربری ممنوع شد هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم و تغییر کاربری مصوب شورای اسلامی شهر تهران را باطل کرد.
رضایت شهروندان از میادین میوه و تره بار بر اساس گزارش مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، شاهد رضایت ۷۰ درصدی شهروندان از میادین میوه و تره بار هستیم.
مسوول سلامت ˝تهران˝ کیست؟ به دنبال طرح مسایلی مبنی بر واحد شدن متولی بهداشت و درمان در تهران از سوی وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز گفت: شهر تهران در حوزه بهداشت و درمان سه‌پاره شده است و ایجاد یک متولی واح...
تهران صدرنشین جرائم مجازی در کشور رئیس پلیس فتا ناجا گفت: امروز بیش از 300 کانال مربوط به افکار تفکیری و داعشی با 11 زبان منجمله زبان فارسی در تلگرام فعالیت دارند.
ثبت نام نامزدهای اتاق اصناف تهران آغاز شد ثبت نام نامزدهای اتاق های اصناف سراسر کشور از پنجم اردیبهشت ماه در سراسر کشور آغاز شد.
جشن ۷۸ سالگی رادیو برگزار می‌شود جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می شود.
صفحه 5 از 159  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر