ثبت نام نامزدهای اتاق اصناف تهران آغاز شد ثبت نام نامزدهای اتاق های اصناف سراسر کشور از پنجم اردیبهشت ماه در سراسر کشور آغاز شد.
جشن ۷۸ سالگی رادیو برگزار می‌شود جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می شود.
گزینه‌های شهرداری تهران مشخص شدند از سوی اعضای شورای شهر تهران اسامی گزینه های تصدی گری شهرداری تهران اعلام شد.
همکاری شهرداری منطقه۲ و مترو تهران شهرداری منطقه ۲ و مترو تهران توافق نامه ای را در زمینه تکمیل خط ۷ امضا کردند.
آئین نامه خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: آئین نامه خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک نهایی شد.
رقابتی کردن شرکت‌های تاکسی در تهران مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از رقابتی کردن شرکت‌های تاکسی در شهر تهران خبر داد و گفت: این امر مهم باعث ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان خواهد بود.
آموزش رانندگی در تهران به صورت رایگان نخستین دوره آموزش مهارت‌های رانندگی در در سه سطح آماتور، استراتژیک و حرفه‌ای برگزار می‌ شود.
نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه ای نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه‌ای با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران در محل دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.
نمایشگاهی درباره آلودگی هوای تهران نمایشگاهی دربرگیرنده آثار پروژه «مونوکسید تهران» با محوریت آلودگی هوا، در گالری راه ابریشم برگزار می‌شود.
باغ وحش ارم تنها باغ وحش استاندارد کشور دامپزشک پارک طبیعت پردیسان و باغ وحش تهران گفت: هم اکنون باغ وحش ارم تنها باغ وحش استاندارد کشور است که دارای این حفاظ ها است و تمام باغ وحش ها نیز باید برای استاندارد کردن خود از این حفاظ ها استفاده ...
مجمع انجمن خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه برگزار ‌شد اعضای هیأت مدیره و بازرسان ˝انجمن خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه˝ مشخص شدند.
بیماری شهردار تهران جدی است شهردار تهران اصرار و پافشاری بر رفتن خود از شهرداری گفت: با توجه به بیماری جدیدی که دارم از اعضا می‌خواهم که با استعفای بنده موافقت کنند ضمن اینکه از اول اردیبهشت‌ماه بنده باید بستری شوم.
ثبت 915 هزار تماس با سامانه ˝137˝ رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به کاهش 13 درصدی تماس ها با سامانه 137 در نیمه دوم سال 1396 افزود: بیش از 67 درصد تماس ها با سامانه 137 در حوزه خدمات شهری است.
فعالیت مدارس در روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین مدارس شهر تهران در تمام مقاطع تحصیلی و مراکز تابعه مانند آموزشگاه‌ها و ادارات کل آموزش و پرورش به صورت فعال فعالیت‌های خود را از ۱۴ فروردین‌ماه آغاز خواهند کرد.
تعطیلی باغ پرندگان تهران در سیزدهم فروردین اگر به دنبال پهن کردن بساط زیرانداز هستید، باغ پرندگان تهران به هیچ عنوان مناسب نیست، چون در روز سیزدهم فروردین ماه مجموعه تعطیل است.
صفحه 5 از 158  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر