˝هر هفته یک تحول˝ در مدیریت شهری تهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران اظهار کرد: تشکیل ساختار ˝شورای تحول و ارتقای سرمایه های انسانی˝ در مناطق مختلف شهرداری تهران، نخستین تحول یک هفته گذشته بوده است که بر اساس آن، سند راهبردی و برن...
آموزش آرایشگری به صورت مختلط در تهران تعدادی مرد و زن که به صورت مختلط در حال اجرای آموزش آرایشگری بر روی کلاه گیس و مدل های انسانی بودند دستگیر شدند.
˝نگرانی از آینده˝ مردم را عصبانی کرده‌است یک جامعه‌شناس گفت: نبود شادی و نشاط، محدودیت‌ها و محرومیت‌هایی که در جامعه وجود دارد، خشونت جسمی علیه بخشی از جامعه بویژه زنان، آزار روحی و روانی، آزار اقتصادی، بیکاری، فقر، ناامیدی نسبت به آینده، نگ...
تهران مشکلات بسیار جدی دارد نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات پایتخت را نیازمند تعامل شهرداری، شورای شهر و نمایندگان مردم تهران در مجلس دانست.
گسترش طرح «ال.ای.زد» در پایتخت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح جزییات دقیق گسترش محدوده طرح LEZ(ال.ای.زد) گفت: از سال آینده محدوده طرح ترافیک در قالب طرح ال.ای.زد کنترل می شود.
پادگان ۰۶ تهران در اولویت انتقال قرار دارد معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در برنامه‌ای مشترک با ارتش طرح انتقال ۱۹ پادگان از شهرهای مختلف کشور مورد بررسی قرار گرفته است.
هوشمند سازی اتوبوس‌های تهران مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران از ورود اتوبوس‌های هوشمند به ناوگان حمل و نقل خبر داد و گفت: این اتوبوس‌ها مجهز به اینترنت و کتابخانه دیجیتال هستند و در حال حاضر به صورت پالیوت در چند اتوبوس ...
فعالیت۱۵۰ کمپ ترک اعتیاد میان مدت در تهران رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت:۱۵۰ کمپ ترک اعتیاد میان مدت در سطح شهر تهران وجود دارند که معتادان در آن بستری و خدمات مورد نیاز را دریافت می کنند.
تغییر چهره 1200 کیوسک مطبوعاتی در تهران معاون هماهنگی امور مناطق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران تاکید کرد: در طراحی جدید، روزنامه‌ها به صورت عمودی بر روی میله‌هایی قرار می‌گیرند که تنها تیتر و لید آنها برای مخاطبان قابل نمایش خواهد ب...
ضرورت نوآوری در حفظ فضای سبز تهران عضو شورای شهر تهران بر ضرورت نوآوری در حفظ و گسترش فضای سبز تاکید کرد و گفت: برای این کار باید سعی شود که در توسعه فضای سبز در هر منطقه، بافت طبیعی آن منطقه حفظ شود.
تولید سالانه ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده در تهران شهر تهران سالانه متحمل ۷۵۰ هزار تن مواد آلاینده است که اصلی‌ترین این مواد ذرات معلق هستند.
ضرورت مدیریت زباله‌های الکترونیک پایتخت رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با تاکید بر اینکه شهرداری تهران باید بستر مناسبی برای امحاء و جمع‌آوری زباله‌های الکترونیک شهر فراهم کند، گفت: اینگونه زباله‌ها می‌توانند برای آب، خاک و سلامت انسان مضر ...
طرح های ضربتی برای تهران مناسب نیست شهردار تهران درباره برنامه های ضربتی مدیریت شهری، گفت: برای شهر تهران خیلی نمی شود طرح های ضربتی اعمال کرد.
جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند رئیس شورای شهر تهران ری و تجریش در نشست مشترك اعضای شورای شهر با استانداری اظهار كرد: جذابیت تهران باعث شده مردم به تهران نقل مكان كنند و این باعث افزایش جمعیت شده است.
فعالیت ۱۶ مددسرا در تهران مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران درباره تعداد کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمانان در تهران گفت: آمارگیری دقیقی در این زمینه وجود ندارد. اکثر کارتن‌خواب‌ها مهاجر هستند و برخی از فصل‌ها در تهران حضور...
صفحه 4 از 149  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر