تهیه چهار سناریو برای زلزله تهران دکتر مازیار حسینی استاد مهندسی سازه و زلزله گفت: برای شریان‌های حیاتی تهران اداره گاز، آب و ... چارههائی اندیشیده اند و اینگونه نیست که اول در تهران زلزله می‌شود و بعد ما در آتش انفجار علمک‌های گاز می...
اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران ابزار مناسبی برای استفاده بهینه از خدمات ناوگان اتوبوسرانی تهران است،‌ مجموعه‌ای که با بیش از ۲۵۰ خط، یکی از بزرگترین شبکه‌های حمل و نقل عمومی دنیا است.
گرایش قشر جوان به مواد مخدر جدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر جدید سخن گفت.
نگرانی در شهر تهران وجود ندارد رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران گفت:از شب گذشته تمامی اعضا در جلسه‌ای که با حضور شهردار تهران برگزار شد شرکت کردند و تمهیدات لازم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده است.
بروکراسی کندی در شهرداری تهران حاکم است شهردار تهران خاطرنشان کرد: وجود محدودیت‌ها، چالش‌های بزرگ در دسترسی به این برنامه‌ها، ما را در حرکت به سوی ارتقای سطح سایبری شهر با محدودیت‌هایی مواجه می‌کند.
کشف یوزپلنگ آسیایی در تهران با تلاش یگان حفاظت محیط زیست استان تهران، پلیس امنیت و دستور ویژه مرجع قضایی، باند بزرگ قاچاق حیات وحش کشور متلاشی و متخلفین دستگیر شدند.
تهرانی ها اسناد خود را الکترونیکی کنند رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در خصوص مشکلات مربوط به اسناد مردم تهران پس از زلزله احتمالی گفت: اسناد مردم اگر تهران ثبت الکترونیکی شده باشد، آرشیو شده و اسنادی که دستی نوشته شده باشد قطعا دچار مشکل...
راه اندازی رشته ˝ایمنی و آتش‌نشانی˝ در تهران رشته ˝ایمنی و آتش‌نشانی˝ برای نخستین بار در شهر تهران با همکاری آموزش و پرورش و سازمان آتش نشانی به‌صورت برون‌سپاری در هنرستان کاردانش غیاثی فعالیت خود را آغاز کرد.
توسعه تخت‌های بیمارستانی تهران متوازن نیست معاون برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت با اشاره به چگونگی حل معضل کمبود تخت‌های بیمارستانی در کشور، درباره چالش‌ها و راهکارهای ارائه خدمت درمانی در تهران و در شرایط بحران توضیح داد.
پارتی مختلط شبانه در منطقه لواسان و فرمانیه پلیس پایتخت از دستگیری ۲۳۰ دختر و پسر در پارتی مخلتط شب یلدا در دو منطقه شمال شهر خبر داد.
درب۱۰۲سوله مدیریت بحران تهران باز شد معاون شهردار تهران از آماده باش شهرداری برای ارائه خدمات در هنگام بحران خبر داد و گفت: درب ۱۰۲ سوله بحران و مراکز عمومی به روی مردم باز شد.
اختلال تماس تلفنی در برخی نقاط تهران وزیر ارتباطات گفت: با وقوع زلزله در تهران و کرج، به دلیل شلوغی زیاد کانالهای ارتباطی در برخی محله‌های شهر تهران امکان برقراری تماس سخت شده است.
فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست استاندار تهران گفت: در شهر تهران فضاهای آموزشی پاسخگوی نیاز دانش‌آموزان نیست و به خصوص در منطقه 22 مشکلات جدی در خصوص فضای آموزشی وجود دارد که باید از طرق مختلف آن را حل کنیم.
احداث بازار میوه و تره بار در هر محله تهران مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خاطر نشان کرد: تا دوسال آینده به این وعده عمل می کنیم و درهر محله یک بازار میوه و تره بار احداث خواهیم کرد.
استقبال چمران برای مناظره در خصوص خط ۷مترو رئیس سابق شورای شهر تهران نسبت به درخواست معاون نجفی در خصوص برگزاری مناظره درباره خط ۷ مترو تهران،گفت: مسائل شهری اینگونه نیست که با برگزاری مناظره قابل حل باشد ولی اگر نیاز باشد در مناظره شرکت می ک...
صفحه 3 از 149  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر