رئیس پلیس آگاهی تهران منصوب شد با حکم فرماندهی ناجا سردار «علیرضا لطفی» به سمت رئیس پلیس آگاهی پایتخت منصوب شد.
آزار و اذیت وحشیانه پسربچه خردسال کودک هشت ساله ای که برای باز پس دادن یک امانتی از خانه خارج شده بود قربانی تعرض و آزار و اذیت یک فرد لاابالی شد.
ممنوعیت فروش سلاح اسباب بازی در تهران فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت فروش اسباب بازی‌های شبه سلاح در فروشگاه‌ها خبر داد.
خط ۷ مترو؛ افتتاح عجولانه یا تبلیغاتی؟! معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در واکنش به اظهارات اخیر مهدی چمران رییس سابق شورای شهر تهران، او را به بازدید مشترک از خط ۷ مترو در حضور خبرنگاران فراخواند.
توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران رئیس سازمان نوسازی بافت فرسوده شهر تهران گفت؛ توسعه محله‌ای در محله‌های ناکارآمد تهران، رویکرد سازمان نوسازی در بافت فرسوده است.
آرایشگران از ژورنال داخلی مدل مو استفاده کنند رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت: اتحادیه به کمک اعضاء، ژورنالی تهیه کرده که اکثر آرایشگاه ها طبق ژورنال مذکور اصلاح سر را انجام می دهند.
احداث سه بیمارستان جدید در تهران معاون عمرانی فرمانداری تهران از احداث سه بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت خواب از محل مالیات بر ارزش افزوده در شهر تهران خبر داد.
اسامی ۱۲ کالای غیر استاندارد اعلام شد مدیرکل اداره استاندارد تهران با اشاره به بررسی پرونده‌ واحدهای تولیدی پایتخت، از ابطال پروانه استاندارد ۱۲ قلم کالا و صدور پروانه برای ۲۸ فرآورده طی ماه گذشته خبر داد.
قطعی برق در مناطق مختلف تهران شرکت توزیع نیروی برق تهران در پی خاموشی‌های مکرر و افزایش درجه حرارت، اطلاعیه‌ای را مبنی بر برنامه زمانبندی قطعی برق در مناطق مختلف شهر منتشر کرد.
برخورد جدی با پاتوق ارازل و اوباش تهران وقتی یک محل تبدیل به پاتوق اراذل و اوباش می شود جرم مشهود است و پلیس می تواند مستقیم ورود کند.
ساعت كار ادارات در شهر تهران کاهش یافت استانداری تهران اعلام کرد تا پایان تیرماه جاری، ساعت كاری دستگاه‌ها و ادارات در شهر تهران از ۶ تا ۱۴ و در شهرستان‌های استان تهران از ٦.٣٠ تا ١٣.٣٠ تعیین شده است.
شناسایی سینماهای پرخطر در تهران معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: سینماهای قدیمی به دلیل چوبی بودن پایه‌های صندلی‌ها، وجود فوم در تشک صندلی‌ها، نوع کفپوش و بناهای فرسوده ناایمن هستند.
مناسب‌سازی ۲۲ بوستان ویژه معلولان مدیر عامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران گفت: تا دو سال آینده ۲۲ بوستان در ۲۲ منطقه تهران برای معلولان مناسب‌سازی خواهد شد.
اوباش جنوب تهران زمین گیر شد اوباشگری که اقدام به عربده‌کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین‌گیر شد.
افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار در تهران رحیمی با اشاره به فصل تابستان و تغییرات در زمان تردد شهروندان عنوان کرد: میادین میوه و تره در صورت استقبال شهروندان ساعت کار خود را تا ۲۰:۳۰ افزایش می‌دهند.
صفحه 3 از 159  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر