اوباش جنوب تهران زمین گیر شد اوباشگری که اقدام به عربده‌کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین‌گیر شد.
افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار در تهران رحیمی با اشاره به فصل تابستان و تغییرات در زمان تردد شهروندان عنوان کرد: میادین میوه و تره در صورت استقبال شهروندان ساعت کار خود را تا ۲۰:۳۰ افزایش می‌دهند.
حکم پلمب «دراکولا» صادر شد معاون حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: با دستور معاون دادستان تهران پاساژ «دراکولا» پرخطرترین ساختمان تجاری تهران پلمب می شود.
اعتراض رانندگان آژانس به توزیع طرح ترافیک رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران، در طرح ترافیک جدید برای آژانس‌ها تخفیف ۵۰ درصدی در نظر گرفته شد، اما این مسئله سبب اعتراضات فراوان میان رانندگان آژانس شد.
نوسازی و بهسازی شبکه برق تهران مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران گفت:برای نوسازی و بهسازی شبکه برق تهران ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که یک هزار میلیاردریال برای نوسازی و ۳ هزار میلیاردریال برای بهسازی شبکه است.
زندگی شبانه در تهران تعطیل است شهردار تهران از دستور کار قرار گرفتن طرح‌هایی همچون طرح پارک‌ها و فضاهای عمومی خبر داد و در عین حال از طرح «زندگی شبانه در تهران» ابراز بی اطلاعی کرد.
باغ وحش تهران در مسیر استانداردهای جهانی باغ‌ وحش تهران توانست عضویت پنج ساله اتحادیه باغ‌ وحش‌های اروپا را دریافت کند.
ضرورت تعدیل نیرو در شهرداری تهران رئیس شورای شهر تهران گفت: تعدیل نیرو نباید از پایین شهرداری باشد بلکه ما هزار مدیر در شهرداری داریم که می توان آنها را تعدیل و سبک سازی کرد.
اعتراض کسبه بازار تهران به شرایط اقتصادی بخشی از کسبه بازار بزرگ تهران صبح امروز در اعتراض به شرایط نامساعد اقتصادی و نرخ ارز دست از کار کشیدند.
امنیت شغلی خبرنگاران همشهری در خطر است معیشت چند صد خبرنگار شاغل در موسسه همشهری به صورت جدی در معرض تهدید قرار گرفته است.
برگزاری مانور زلزله برای موزه‌های تهران مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران به وضعیت موزه‌ها در زمان حوادث، سرنوشت ایجاد شعبات قضایی میراث فرهنگی، عدم محدودیت در فعالیت استارت آپ‌های گردشگری و ابعاد شفافیت‌ها در پروژه‌های میراثی پاسخ داد.
غفلت دستگاه‌ها در آشفته بازار اصناف دادستان تهران با بیان اینکه پیش از انقلاب، اتاق اصناف ده‌هابرابر اتحادیه‌های امروز قدرت داشت، گفت: امروز با اینکه دستگاه‌های زیادی برای نظارت وجود دارد، کم‌ترین نظارت در حوزه مواد غذایی است.
برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران از برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین بدون مجوز خبر داد.
مدیران شهرداری تهران در انتظار تودیع تغییرات در شهرداری تهران روز شمار شده و تا 15 روز دیگر تغییرات وسیعی در سطح شهرداری تهران در بخش های مختلف انجام خواهد گرفت.
تاکسی تهران در شأن پایتخت نیست بازهم نرخ کرایه تاکسی در تهران افزایش یافت و همین امر باعث میگردد تا مردم از خودرو شخصی خود استفاده نمایند.
صفحه 3 از 158  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر