جزئیات دود مشاهده شده در آسمان تهران نیروی هوافضای سپاه با صدور اطلاعیه‌ای دود روئیت شده در آسمان تهران را ناشی از تمرین تاکتیکی این نیرو دانست.
کشف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد در تهران مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد از واحد‌های صنفی شهر تهران خبر داد.
خطر تداوم شیوه مدیریتی آزمون و خطا عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود از اعضای شورای شهر تهران خواست پیگیر مطالبات مطرح شده از سوی مردم در روزهای اخیر باشند.
خاک خوردن اهالی محله طرشت ادامه دارد پروژه زیرگذر استادمعین از آن دست پروژه هایی است که ساخت آن باید در گینس ثبت شود، چرا که اول اجرا و بعد در موردش مطالعه شد.
توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک متوقف شد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: توزیع کارت‌های شناور طرح ترافیک به‌طورکامل متوقف شده و بیش از ۶۰۰ کارت موجود نیز باطل شده است.
اقتصاد شهرداری مبتنی بر تراکم است عضو شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر شهرداری تک درآمدی و تک محصولی است‌‌‌، همان طور که اقتصاد کشور فقط نفت است. اقتصاد شهرداری نیز در شرایط فعلی فقط مبتنی بر تراکم است که به نوعی قانون‌فروشی محسوب می‌...
تأخیر در اجرای پروژه ساخت زیرگذر استاد معین عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه محدودیت منابع مالی از عوامل توقف زیرگذر استاد معین است، گفت: اصل این پروژه هم زیر سؤال است که آیا ساخت آن ضرورت دارد یا خیر.
ستاد ساماندهی امور پایتخت کلید خورد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای اسلامی شهر تهران در مسجد صادقیه منطقه ۱۵ حضور یافتند و به سوالات شهروندان حاضر پاسخ گفتند.
آئین نامه ساماندهی تهران به سرعت نهایی شود معاون اول رئیس جمهور گفت: آئین نامه ساماندهی تهران بزرگ باید به سرعت تدوین و نهایی شود که برای این کار لازم است هماهنگی لازم میان دستگاه های مرتبط با محوریت وزارت راه و شهرسازی ایجاد شود.
استفاده از ناوگان پاک در حوزه حمل و نقل عمومی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: دولت باید سیاست عمومی درباره افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی داشته باشد، اما این افزایش تعرفه نباید بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی باشد چرا که برنامه شهرداری برا...
تهیه چهار سناریو برای زلزله تهران دکتر مازیار حسینی استاد مهندسی سازه و زلزله گفت: برای شریان‌های حیاتی تهران اداره گاز، آب و ... چارههائی اندیشیده اند و اینگونه نیست که اول در تهران زلزله می‌شود و بعد ما در آتش انفجار علمک‌های گاز می...
اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران اپلیکیشن راهنمای خطوط اتوبوسرانی تهران ابزار مناسبی برای استفاده بهینه از خدمات ناوگان اتوبوسرانی تهران است،‌ مجموعه‌ای که با بیش از ۲۵۰ خط، یکی از بزرگترین شبکه‌های حمل و نقل عمومی دنیا است.
گرایش قشر جوان به مواد مخدر جدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دلایل گرایش جوانان به مواد مخدر جدید سخن گفت.
نگرانی در شهر تهران وجود ندارد رئیس ستاد مدیریت بحران شهر تهران گفت:از شب گذشته تمامی اعضا در جلسه‌ای که با حضور شهردار تهران برگزار شد شرکت کردند و تمهیدات لازم برای شرایط خاص در نظر گرفته شده است.
بروکراسی کندی در شهرداری تهران حاکم است شهردار تهران خاطرنشان کرد: وجود محدودیت‌ها، چالش‌های بزرگ در دسترسی به این برنامه‌ها، ما را در حرکت به سوی ارتقای سطح سایبری شهر با محدودیت‌هایی مواجه می‌کند.
صفحه 2 از 149  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر