الویری از دیوان عدالت اداری انتقاد کرد رئیس شورای عالی استان‌ها پس از لغو دو مصوبه شورای شهر تهران توسط دیوان عدالت اداری گفت: باید جایگاه دیوان عدالت اداری در این خصوص از نظر حقوقی بررسی شود.
اخذ عوارض از تغییر کاربری ممنوع شد هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه اخذ عوارض مازاد بر تراکم و تغییر کاربری مصوب شورای اسلامی شهر تهران را باطل کرد.
رضایت شهروندان از میادین میوه و تره بار بر اساس گزارش مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، شاهد رضایت ۷۰ درصدی شهروندان از میادین میوه و تره بار هستیم.
مسوول سلامت ˝تهران˝ کیست؟ به دنبال طرح مسایلی مبنی بر واحد شدن متولی بهداشت و درمان در تهران از سوی وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز گفت: شهر تهران در حوزه بهداشت و درمان سه‌پاره شده است و ایجاد یک متولی واح...
تهران صدرنشین جرائم مجازی در کشور رئیس پلیس فتا ناجا گفت: امروز بیش از 300 کانال مربوط به افکار تفکیری و داعشی با 11 زبان منجمله زبان فارسی در تلگرام فعالیت دارند.
ثبت نام نامزدهای اتاق اصناف تهران آغاز شد ثبت نام نامزدهای اتاق های اصناف سراسر کشور از پنجم اردیبهشت ماه در سراسر کشور آغاز شد.
جشن ۷۸ سالگی رادیو برگزار می‌شود جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می شود.
گزینه‌های شهرداری تهران مشخص شدند از سوی اعضای شورای شهر تهران اسامی گزینه های تصدی گری شهرداری تهران اعلام شد.
همکاری شهرداری منطقه۲ و مترو تهران شهرداری منطقه ۲ و مترو تهران توافق نامه ای را در زمینه تکمیل خط ۷ امضا کردند.
آئین نامه خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: آئین نامه خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک نهایی شد.
رقابتی کردن شرکت‌های تاکسی در تهران مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از رقابتی کردن شرکت‌های تاکسی در شهر تهران خبر داد و گفت: این امر مهم باعث ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان خواهد بود.
آموزش رانندگی در تهران به صورت رایگان نخستین دوره آموزش مهارت‌های رانندگی در در سه سطح آماتور، استراتژیک و حرفه‌ای برگزار می‌ شود.
نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه ای نخستین همایش روابط عمومی ارتش و فعالان رسانه‌ای با مشارکت انجمن روابط عمومی ایران در محل دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.
نمایشگاهی درباره آلودگی هوای تهران نمایشگاهی دربرگیرنده آثار پروژه «مونوکسید تهران» با محوریت آلودگی هوا، در گالری راه ابریشم برگزار می‌شود.
باغ وحش ارم تنها باغ وحش استاندارد کشور دامپزشک پارک طبیعت پردیسان و باغ وحش تهران گفت: هم اکنون باغ وحش ارم تنها باغ وحش استاندارد کشور است که دارای این حفاظ ها است و تمام باغ وحش ها نیز باید برای استاندارد کردن خود از این حفاظ ها استفاده ...
صفحه 2 از 156  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر