استفاده از ظرفیت زنان تهرانی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بر اساس آمارها از 24 میلیون شغل تنها سهم زنان 4 میلیون شغل است و زنان در مالکیت و ...درصد پایینی دارند.
با برج میلاد تهران به استقبال بهار بروید مدیر عامل برج میلاد به «نوروزگار ۹۷» اشاره و بیان کرد: ما در این جشنواره میزبان هموطنانمان از سراسر کشور خواهیم بود. این نمایشگاه با تفاوت‌هایی نسبت به سال‌های گذشته و با کیفیت بیشتر و برنامه‌های متنو...
نقشه ۳ بعدی تهران تکمیل می شود شهردار تهران گفت: هم اکنون تهران دارای نقشه های سه بعدی است و با کاری که در طول چند ماه اخیر انجام شده و در طی یکی دو ماه آینده تکمیل می شود.
تعامل پزشکی قانونی با دانشگاه پیام نور رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره پتانسیل های آموزشی و علمی طرفین دیدار و گفتگو کردند.
هشدار در خصوص بحران کم‌آبی در پایتخت رئیس کمیته محیط‌زیست شورای شهر تهران از مشکلات بحران آب، قطع درختان و باغات گلایه کرد.
علت کاهش فشار آب در برخی نقاط تهران قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: در تمام ساختمان‌های پایتخت دو اتمسفر فشار تعبیه شده که وضعیت فشار را کنترل می‌کند و اگر برخی منازل با مشکل مواجه هستند باید تاسیسات داخلی خود را تجهیز کنند.
شناسایی‌ متهمان جدید حادثه پاسداران دادستان تهران از شناسایی‌ و دستگیری متهمان جدید حادثه پاسداران خبر داد و گفت: عاملان این جنایت به‌زودی به سزای اعمالشان خواهند رسید.
کتاب شمع رونمایی شد به همت شورایاری محله بیمه، شامگاه پنجشنبه دهم اسفند ماه در سرای محله بیمه از کتاب ˝شمع˝ رونمایی شد.
آخرین وضعیت ایمن‌سازی خط 7 متروی تهران عضو کمیسیون عمران‌ و حمل‌ونقل شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت ایمن‌سازی خط 7 متروی تهران گفت: به‌نظر می‌رسد بهره‌برداری مجدد از این خط نیز تا پایان سال محقق نشود و این موضوع به اوایل سال 97 برسد.
افزایش ساعت کار مراکز شماره گذاری در تهران رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از تمهیدات‌ ویژه پلیس راهور برای شماره گذاری خودروها در روزهای پایانی سال خبر داد.
تعامل دانشگاه پیام نور با سازمان بهزیستی رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب از تعامل با اداره بهزیستی شهرستان تهران برای افزایش درآمدزایی خبر داد.
نشست زمین در خیابان مولوی تهران رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد بخشی از خط ویژه مسیر غرب به شرق خیابان مولوی به دلیل نشست زمین خبر داد.
میانگین بنزن و آروماتیک بنزین تهران مدیرکل پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به وضعیت پارامترهای بنزین تهران گفت: میزان بنزن و آروماتیک‌ بنزین در کل شهر تهران زیر حد استاندارد است.
نمایش خانگی در انتظار گلشیفته سریال کمدی_اجتماعی گلشیفته به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر نجفی و سرمایه‌گذاری صادق یاری از ٩ اسفندماه ۹۶ وارد بازار می‌شود.
کیفرخواست اغتشاش گران صادر شد دادستان تهران از صدور کیفرخواست در مورد عامل شهادت سه نفر از ماموران ناجا خبر داد.
صفحه 2 از 153  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر