تشکیل کمیته ویژه برای تعیین تکلیف شکایت رئیس سابق اتاق تهران شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در جلسه اخیر خود به ریاست مهدی غضنفری ،تشکیل کمیته‌ ویژه برای پیگیری شکایت رئیس سابق اتاق تهران از کمیته انضباطی اتاق ایران را به تصویب رساند.
تصفیه‌خانه هفتم تهران بهار 92 بهره‌برداری می‌شود مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران اظهار کرد: کارهای ارزی و گشایش ال.سی را انجام دادیم و قرار بود که تا پایان سال جاری تصفیه خانه هفتم آب تهران به بهره برداری برسد، اما احتمالا این تصفیه خانه در سه ماهه ...
واکنش تمدن به حکم دیوان عدالت اداری درباره شهردار ری دیوان عدالت اداری دستور قطعی نداده، بلکه دستور اجرای موقت حکم را داده که این حکم موقت از نظر قانونی قابل نقض است، به این معنا که از مراجع دیگری که خود قانون معین کرده، پیگیری می‌کنیم و در راستای احقاق...
لزوم اقدام جدی دولت در خروج کارخانه‌های آلاینده از تهران رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینكه بسیاری از صنایع آلاینده مربوط به صنایع و کارخانه‌های بزرگ دولتی است، بر لزوم خروج این واحدهای آلاینده‌ها از پایتخت تاكید كرد.
آمار طرفداران دانشگاههای تهرانی جداول جدیدترین فراخوان جذب هیأت علمی برای متقاضیان استادی در دانشگاههای کشور منتشر شد که بر اساس آن دانشگاههای پرطرفدار و کم طرفدار برای متقاضیان استادی اعلام شد.
سریع‌تر پایتخت را تغییر دهیم! اقدامات مربوط به آلودگی در اختیار مسئولان استانی است. ما نیز از مسئولان بازخواست می‌کنیم که چه کارهایی انجام داده‌اند و چه برنامه‌هایی برای آینده دارند؛ این موضوع نیاز به قانون جدیدی ندارد.
برنامه‌ای برای استخدام نیرو در تهران نداریم استاندار تهران اعلام کرد: استانداری هیچ برنامه‌ای برای استخدام نیروی جدید برای استان تهران ندارد.
برق تیغ زورگیران در شب های تهران زورگیران قمه دست شب گذشته از یک رهگذر به زور و تهدید اموالش را به سرقت برده و متواری شدند.
تحویل مدارک آرم طرح ترافیک سال ۹۲ از روز دوشنبه مسئول آرم طرح ترافیک شهرداری تهران گفت که از روز دوشنبه هفته جاری دفاتر خدمات الکترونیک مدارک آرم طرح ترافیک را تحویل می‌گیرند.
نحوه دریافت اینترنت اعتباری در تهران چندی پیش واگذاری اینترنت اعتباری به صورت پایلوت در منطقه هفت مخابراتی آغاز شده است.
همایش فرهنگ و شهر برگزار می‌شود مركز آموزش شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، همایش فرهنگ و شهر را برگزار می‌كند.
تشدید برخورد پلیس در طرح سراسری زوج و فرد از هفته جاری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد پلیس در طرح سراسری زوج و فرد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری خبر داد.
پیکر مرتضی ثاقب‌فر از مقابل خانه‌ی هنرمندان تشییع ‌شد مراسم تشییع مرتضی ثاقب‌فر ساعت 10 صبح جمعه 15 دی‌ماه از برابر خانه‌ی هنرمندان به سمت بهشت‌زهرا (س) تهران برگزار شد.
کلیه مدارس و ادارات شهر و شهرستان های استان تهران شنبه تعطیل شد کلیه مدارس و ادارات شهر و شهرستان تهران بر اساس مصوبه کارگروه ملی و کمیته هماهنگی مواقع اضطرار استان تهران تعطیل شد.
بوستانی که توجه همه را به خود جلب می کند شهرداری در حاشیه چند رودخانه تهران اقدام به احداث پارک نموده است.
صفحه 157 از 158  اول  قبلی   149    150    151    152    153    154    155    156    157    158   بعدی