وقوع 1120 گازگرفتگی در تهران از ابتدای سال مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از 1120 مورد گازگرفتی (مسمومیت با گاز CO) از ابتدای امسال تا اول دی ماه در پایتخت خبر داد.
دیوان عالی کشور حکم اعدام دو محارب تهرانی را تایید کرد دادستانی تهران از تأیید حکم اعدام دو زورگیر خشن به اتهام محاربه از سوی دیوان عالی کشور خبر داد.
اهدای خون 286 هزار تهرانی آمار 9 ماهه اهدای خون و فرآورده‌های آن در تهران اعلام شد.
نشت گاز در یافت‌آباد آپارتمانی را منفجر کرد مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: در انفجار گاز منتشرشده در آپارتمان سه تن دچار سوختگی شدند.
سه ماه تعطیلی و 74 ضربه شلاق در انتظار مدیر شبکه‌های مجازی متخلف با تصویب نمایندگان، تعطیلی سه ماهه و 74 ضربه شلاق برای مدیر نشریات ، سایت‌های خبری و یا مراکز ارسال پیامک متخلف تصویب شد.
رئیس سازمان حج و زیارت استان تهران تغییر کرد رئیس سازمان حج و زیارت طی حکمی حجت الاسلام صحبت‌الله رحمانی را به عنوان رئیس جدید حج و زیارت استان تهران منصوب کرد.
کارخانه سیمان تهران،صنعتی که همسایگانش را مجبور به ترک خانه کرد آلایندگی های زیست محیطی ناشی از فعالیت کارخانه سیمان تهران همسایگان دیوار به دیوار کارخانه را مجبور به ترک خانه شان کرده است.
اجرای طرح «خانه های بهشتی» در دارالشهدای تهران بانک اطلاعات خانواده شهدای دارالشهدای تهران ، ثبت رایانه ای، تکمیل و به روز رسانی می شود.
باید در جهت احیا موقوفات قدم خیر برداشت مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: هر کس با هر عنوان باید قدمی خیر در جهت موقوفات و احیا آن ها بردارد.
ضرب‌الاجل مجلس برای دوشغله‌ها نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب طرح ممنوعیت کارمندان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از عضویت در هیات‌های مدیره و مدیریت عامل با تعیین ضرب‌الاجل سه ماهه برای دوشغله‌ها، اشتغال دوشغله‌ها به یکی ا...
تصمیمی مبنی بر اجرای طرح زوج و فرد اتخاذ نشده است جانشین رئیس پلیس راهور کشور گفت: هنوز تصمیمی مبنی بر اجرای طرح زوج و فرد گرفته نشده است.
همایش تقدیر از پیشکسوتان فرش برگزار می شود ششمین همایش تقدیر از پیشکسوتان فرش دستبافت اسفند ماه در تهران برگزار خواهد شد.
شكست فتنه ۸۸ در ردیف عملیات های «دی ماه» دوران دفاع مقدس است سردار فضلی در این یادواره اظهار داشت: در دی ماه ‏حماسه های متعددی از جمله عملیات های كربلای ۴ و ۵ در دوران دفاع مقدس و همچنین حماسه ۹دی رخ داده است كه به واقع باید گفت فتنه سال ۸۸ از هشت سال دفاع مقدس...
کیفرخواست مهدی هاشمی صادر شد دادستان تهران اعلام کرد کیفرخواست پرونده اتهامی مهدی هاشمی صادر شده و این پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد.
تشکیل کمیته ویژه برای تعیین تکلیف شکایت رئیس سابق اتاق تهران شورای عالی نظارت بر اتاق ایران در جلسه اخیر خود به ریاست مهدی غضنفری ،تشکیل کمیته‌ ویژه برای پیگیری شکایت رئیس سابق اتاق تهران از کمیته انضباطی اتاق ایران را به تصویب رساند.
صفحه 157 از 159  اول  قبلی   150    151    152    153    154    155    156    157    158    159   بعدی