طرح سراسری زوج و فرد دو روز دیگر تمدید شد جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تمدید طرح سراسری زوج و فرد تهران خبر داد.
خودروهای دارای خلافی بالا توقیف می شود رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران از توقیف خودروهای دارای خلافی بالا خبر داد.
درگذشت آیت‌الله تهرانی برای حوزه علمیه و جامعه مذهبی تهران ضایعه‌ای ناگوار است در پی ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم عامل ربانی و معلم اخلاق را ضایعه‌ای برای حوزه‌ی علمیه و روحانیت و جامعه‌ی مذهبی تهران خواندند و این م...
پلیس راهور در پی توقف خودروهای دارای دستور قضایی رئیس پلیس مرکز کنترل و ترافیک راهور تهران گفت: یکی از وظایف عوامل پلیس راهور بر خورد با خودروهای دارای دستور توقف از سوی مقامات قضایی است.
ششمین برج مخابراتی جهان برج میلاد شاخص ترین ساختمان شهر تهران با ارتفاع 435 متر ششمین برج بلند تلویزیونی و مخابراتی دنیا در نوع خود است.
سقوط پیمانکار از طبقه پنجم ساختمان عصر روز جاری یک پیمانکار شهرداری که برای نظارت یک ساختمان به طبقه ی پنجم رفته بوده به علت نا معلومی ازهمان طبقه سقوط می کند.
صفحه 157 از 157  اول  قبلی   148    149    150    151    152    153    154    155    156    157